Logo Villa pinedo small

2014 in vogelvlucht: Villa Pinedo in de media

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 23-12-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Buddy Pieter in Zembla

Buddy Pieter in Zembla

Het televisieprogramma Zembla maakte een aflevering over stiefgezinnen. Pieter, buddy bij Villa Pinedo, werd geïnterviewd voor deze aflevering die uitgezonden werd op 6 december op NPO 2. Klik hier om de uitzending 'Stiefkind van de rekening' te bekijken.   

07-12-2017

Lees nieuwsbericht
RTL Late Night

RTL Late Night

Kyra, Buddy bij Villa Pinedo, was te gast bij RTL Late Night waar zij erop in ging hoe zij de scheiding van haar ouders heeft ervaren en aangaf dat zij een steunfiguur heeft gemist; een andere jongere die hetzelfde heeft meegemaakt waarmee ze ervaringen had kunnen uitwisselen. Beijk het fragment hier.Villa Pinedo heeft een heel team met Buddy's die ook gescheiden ouders hebben en graag ervaringen willen uitwisselen en advies geven. Klik hier voor meer informatie over het Buddyproject.   

22-02-2018

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo jongere Emilio geeft tips in NOS journaal

Villa Pinedo jongere Emilio geeft tips in NOS journaal

Emilio was samen met zijn gescheiden ouders vanavond te zien in het NOS journaal van 20.00u en gaf tips aan gescheiden ouders. Marsha Pinedo vertelde hoe belangrijk het is dat het kind centraal wordt gesteld tijdens en na de scheiding. Wil je meer tips van Emilio? Volg dan onze online training. Kijk hier de uitzending van het NOS journaal terug.Eerder vandaag schreef de NOS het artikel 'Scheiden is normaal, maar de maatschappij is er nog niet op ingericht':"Er is heel veel in de maatschappij veranderd. In 1970 moest je nog kunnen bewijzen dat een partner vreemdging om te kunnen scheiden, nu houdt bijna 40 procent van de huwelijken geen stand", somt Marsha Pinedo op. "Maar de maatschappij is nog niet ingericht op die veranderingen. Er is bijvoorbeeld meer voorlichting nodig over wat een scheiding of een nieuw gezin vormen inhoudt." Lees hier het volledige artikel van de NOS.Klik hier voor meer Villa Pinedo media fragmenten. 

18-12-2017

Lees nieuwsbericht