Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
2014 in vogelvlucht: Villa Pinedo in de media

2014 in vogelvlucht: Villa Pinedo in de media

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 23-12-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Marsha Pinedo en Buddy Rosalee op RTL4 over samengestelde gezinnen

Marsha Pinedo en Buddy Rosalee op RTL4 over samengestelde gezinnen

Vanmiddag waren Marsha Pinedo en Buddy Rosalee (19) te gast in het programma 5 Uur Live op RTL4. De uitzending stond volledig in het teken van samengestelde gezinnen. Rosalee is opgegroeid in een samengesteld gezin en kan hier dus veel over vertellen vanuit haar eigen ervaringen. Ook vertelt zij dat ze haar ervaringen van de afgelopen 11 jaar inzet om andere kinderen te steunen als Buddy.Bekijk het fragment hier terug.

21-12-2018

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo bij Nieuwsuur

Villa Pinedo bij Nieuwsuur

Familierechters van de Rechtbank Overijssel verplichten ouders die in scheiding liggen om met hun kinderen afspraken te maken over het ouderschapsplan.Buddy Misha vertelt in Nieuwsuur hoe het bij haar thuis is gegaan bij het opstellen van het ouderschapsplan. Wat vond zij fijn en wat had zij graag anders gezien? Bekijk de uitzending hier. (vanaf minuut 31)

29-03-2018

Lees nieuwsbericht
Nieuwsuur: complexe echtscheidingen voorkomen

Nieuwsuur: complexe echtscheidingen voorkomen

Ruim 7.000 scheidingen per jaar worden gezien als een complexe echtscheiding. Ouders hebben dan aanhoudende conflicten en verliezen het welzijn en belang van hun kinderen uit het oog. Jaarlijks ervaren 10.000 tot 14.000 kinderen ernstige hinder van de scheiding van hun ouders. Deze kinderen worden steeds vaker onder toezicht gesteld door de rechter en krijgen dan een jeugdbeschermer toegewezen. Minister Weerwind wil een alternatieve scheidingsroute, via de vrijwillige hulpverlening. Om zo te voorkomen dat deze gezinnen in een complexe echtscheiding terecht komen.In deze aflevering van Nieuwsuur vertelt Iris, vrijwilliger bij Villa Pinedo, over haar ervaringen met de scheiding. De ouders van Iris hielden zich na de scheiding allebei niet aan de gemaakte afspraken, vertelt Iris. Ze zag veel hulpverleners. Uiteindelijk greep de kinderrechter in. Haar belangrijkste boodschap: Mijn wens is dat hulpverleners en rechters beter naar de wensen en behoeften van kinderen gaan luisteren.Naast Iris komen een jeugdbeschermer, kinderrechter en trainer in jeugdzorg aan het woord.Bekijk de uitzending hier terug.

19-10-2022

Lees nieuwsbericht