Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Villa Pinedo wint de Paul van Vliet Award!!

Villa Pinedo wint de Paul van Vliet Award!!

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 04-11-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

'Zeg gewoon hallo tegen papa' - Marsha Pinedo in Arts en Auto

'Zeg gewoon hallo tegen papa' - Marsha Pinedo in Arts en Auto

Marsha Pinedo vertelt in 'Arts en Auto' dat zij er voorstander van is om ceremonieel te scheiden. “We besteden een jaar voorbereiding aan het huwelijk. Maar als we gaan scheiden, dan is het vaak in een keer klaar. Ergens ook wel logisch. Als een van de twee aangeeft te willen scheiden, dan is de door boosheid en verdriet ingegeven reactie vaak: ‘Daar is de deur’. Maar meestal hebben echtgenoten óók goede jaren samen gehad. Je kunt elkaar ook bedanken voor die jaren. Ik denk dat een scheidingsceremonie steeds gebruikelijker zal worden. Het is ook goed en duidelijk voor de kinderen dat je naar elkaar uitspreekt: we stoppen als partners, maar we blijven ouders en we beloven elkaar te respecteren."Lees het hele artikel hier.

07-02-2019

Lees nieuwsbericht
Alle scholen in Nederland ontvangen boek Villa Pinedo

Alle scholen in Nederland ontvangen boek Villa Pinedo

Een echtscheiding heeft veel invloed op kinderen en hun leerprestaties. Leraren kunnen de kinderen hierbij helpen. Docenten kunnen voor de leerlingen het verschil maken door te weten wat er aan de hand is en er voor de leerling zijn als dat nodig is.Lees verder op de website van de Nationale Onderwijs Gids

08-09-2016

Lees nieuwsbericht
Ouderschapsplan: Villa Pinedo bij Editie NL

Ouderschapsplan: Villa Pinedo bij Editie NL

Familierechters in Overijssel gaan ouders die in scheiding liggen, verplichten om met hun kinderen te overleggen over toekomstige zorgtaken. Buddy Simone (19) was 16 toen haar ouders scheidden en heeft nooit zo'n gesprek gehad maar had dit best graag willen hebben. "Het was bij mijn ouders echt een vechtscheiding, daarom was het niet mogelijk voor hen om goed met elkaar te communiceren. Ik moest met mijn broer en zus veel zelf opknappen. Zo waren er geen afspraken gemaakt over waar we welke feestdagen vierden."Bij Editie NL vertelt Simone hier meer over en ook Marsha Pinedo vertelt hoe zij denkt over inspraak van kinderen bij het ouderschapsplan.Bekijk de uitzending hier (vanaf minuut 3.13).

28-03-2018

Lees nieuwsbericht