Villa Pinedo wint de Paul van Vliet Award!!
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 04-11-2014
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
VriendenLoterij steunt online-buddyproject
Beschadiging bij kinderen door (v)echtscheidingVilla Pinedo krijgt een eenmalige schenking van € 250.000,- om beschadiging bij kinderen in (v)echtscheidingen te voorkomen of verzachten. De eenmalige schenking wordt ingezet om ons online-buddyproject landelijk uit te rollen en het aantal buddy’s te vergroten.De buddy’s zijn leeftijdgenoten met dezelfde ervaring en opgeleid om kinderen en jongeren tussen 12 en 24 jaar te begeleiden in het verwerken van de scheiding van hun ouders. Gedurende een aantal maanden worden deze kinderen en jongeren online bijgestaan door hun buddy. Klik hier voor meer informatie over ons online-buddyproject.Bron: http://www.vriendenloterij.nl/goede-doelen/goed-geld-gala-2017.htm
16-02-2017
Villa Pinedo in de krant
Dat kinderen van gescheiden ouders het soms heel moeilijk kunnen hebben, blijkt wel uit de cijfers die het CBS elk jaar publiceert. Op dit moment gaat één op de drie gezinnen scheiden en dit aantal lijkt enkel maar op te lopen. Om ouders bewust te maken van alle rompslomp die kinderen moeten doorstaan, heeft Wegener Media er een artikel over geschreven. "De zomervakantie is voor kinderen van gescheiden ouders niet altijd even leuk. Ze moeten hun moeder drie weken missen of gaan helemaal niet op vakantie omdat hun ouders ruziemaken over geld. Villa Pinedo biedt steun."Het hele artikel kun je hieronder terug lezen. Klik op de afbeelding voor een vergroting.
18-08-2014
Podcast 'contactverlies' Kindbehartiger
Kindbehartiger Marieke Lips maakt een podcast met verhalen. Ze biedt inzicht in de positie van kinderen en hun behoeftes. Vol met tips. In deze aflevering gaat Marieke in gesprek met twee jongeren van Villa Pinedo. Als Buddy ondersteunen zij kinderen rondom de scheiding van hun ouders. Binnen deze podcast staat het thema contactverlies centraal. Er kunnen verschillende redenen aan ten grondslag liggen waarom het contact tussen een kind en een ouder (tijdelijk of voor de langere termijn) verloren gaat. Twee jongeren vertellen hierover vanuit hun beleving als kind en hoe zij er nu als jongvolwassenen op terugblikken. Ze vertellen over de aanleiding van het contactverlies, over hoe oud ze waren, de gevoelens en gedachten die er speelden als ook over wat zij nodig hadden. Twee mooie kwetsbare en ook liefdevolle verhalen die zoveel meegeven.De podcast luister je hier.Ken je onze open brief 'Aan alle gescheiden ouders met wie wij het contact (even) zijn verloren' al?
25-11-2022
