Marsha Pinedo en Buddy Dionne in Editie NL
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 19-10-2018
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Villa Pinedo op Radio 1
Afgelopen week heeft het radioprogramma āDe Ochtendā op Radio 1 elke dag aandacht besteed aan de gevolgen van echtscheidingen. In de afleveringen van āKind van de Rekeningā sprak Marsha elke ochtend op de radio met een aantal jongeren over deze traumatische gevolgen.Ook staatssecretaris Van Rijn kwam aan het woord om te spreken over de enorme kosten voor de maatschappij die de gevolgen van echtscheidingen met zich meebrengen. De afleveringen zijn hier terug te luisteren.
20-05-2015
Boek 'aan alle gescheiden ouders'
Elk jaar krijgen 70.000 thuiswonende kinderen te horen dat hun ouders gaan scheiden. Soms gaat het goed, vaak ook niet. Dat kan anders.Ā In Aan alle gescheiden ouders laat Marsha de kinderen zelf aan het woord, in persoonlijke verhalen die iedere ouder zullen raken: wat zij meemaken, voelen en denken. Op een indringende manier openen deze kinderen je de ogen, aangevuld met tips en adviezen van deskundigenĀ en oefeningen waar je meteen iets mee kunt. Zodat jouw kind later kan zeggen: āMijn ouders? Die zijn echt goed gescheiden.āIn dit boek laat Marsha Pinedo de kinderen zelf aan het woord, in persoonlijke verhalen die elke ouder zullen raken: wat zij meemaken, voelen en denken omtrent de scheiding van hun ouders. Met tips en adviezen van deskundigen inclusief oefeningen! Heb jij het boek gelezen of wil je het boek graag lezen? Word vrienden met ons op Facebook en blijf altijd op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen.Wist je dat Villa Pinedo ook workshops en trainingen geeft? Als je je aanmeldt voor de workshop, krijg je dit boek gratis. Kijk voor meer informatie kijk je op deze pagina.
30-09-2013
Kinderpsycholoog Marga Akkerman en Buddy Isabelle over kinderen in vechtscheidingen
Er is nog steeds te weinig aandacht voor de positie van het kind in een complexe scheiding zegt kinderpsycholoog Marga Akkerman. Reporter Radio van NPO Radio 1 deed dit jaar uitgebreid onderzoek naar complexe scheidingen. Daaruit bleek dat ouders die weigeren mee te werken aan een omgangsregeling vaak resultaat boeken. Ook al heeft een rechter iets anders beslist.Ondertussen raken kinderen getraumatiseerd door ouders die vastlopen in hun onderlinge strijd. Dat is een groot probleem, want jaarlijks krijgen ruim tienduizend kinderen te maken met een complexe scheiding. Marga Akkerman bespreekt de uitzendingen van Reporter Radio en geeft haar visie op het probleem. Onze Buddy Isabelle komt ook aan het woord en deelt haar verhaal. Je hoort Isabelle vanaf minuut 7.25.Luister de uitzending hier terug.
21-12-2020
