Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Marsha Pinedo en Buddy Dionne in Editie NL

Marsha Pinedo en Buddy Dionne in Editie NL

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 19-10-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in Brandpunt

Villa Pinedo in Brandpunt

Villa Pinedo in de aflevering van Brandpunt over 'Traumatische vechtscheidingen'.  Met Lisa (20) en Kelsey (23) die vertellen over hun ervaring met de (v)echtscheiding van hun ouders.Bekijk hier de aflevering.

21-03-2016

Lees nieuwsbericht
Gemeente Amstelveen: Heb je gescheiden ouders en hulp nodig?

Gemeente Amstelveen: Heb je gescheiden ouders en hulp nodig?

De Gemeente Amstelveen plaatste vandaag een artikel in hun krant met organisaties waar kinderen met gescheiden ouders terecht kunnen. Villa Pinedo wordt genoemd als één van deze organisaties. 

28-02-2018

Lees nieuwsbericht
NOS Radio 1 en BNR over scheiden

NOS Radio 1 en BNR over scheiden

Marsha Pinedo was vanmorgen te horen bij Radio 1 over co-ouderschap en het belang van het inrichten van de maatschappij op scheidingen en kinderen van gescheiden ouders. Zo zou het voor kinderen van gescheiden ouders fijn zijn als post van school naar beide ouders gestuurd wordt, zodat kinderen niet de boodschapper worden en de informatie zelf bij beide ouders moeten zien te krijgen.Klik hier om het fragment te beluisteren (uitzending van 18 december, 8.00-9.00u, vanaf minuut 35).Vanmiddag was Villa Pinedo blogger Malou te gast in het programma 'Ask me anything' op Radio BNR. Luisteraars konden vragen stellen over scheiden. Malou gaf als ervaringsdeskundige antwoord op de vragen. Luister het fragment hier terug (Malou komt aan het woord vanaf minuut 34).  

18-12-2017

Lees nieuwsbericht