Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Marsha Pinedo en Buddy Dionne in Editie NL

Marsha Pinedo en Buddy Dionne in Editie NL

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 19-10-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Isa leest open brief voor aan 5000+ in de Ziggo Dome

Isa leest open brief voor aan 5000+ in de Ziggo Dome

Isa leest aan duizenden mensen in de Ziggo Dome de brief 'Aan alle gescheiden ouders' voor tijdens het Superrelatie Weekend van 365 Dagen Succesvol. In deze brief staat wat veel van de 70.000 thuiswonende kinderen die jaarlijks te horen krijgen dat hun ouders gaan scheiden, denken en voelen. “Ze liep het podium op en ze kwam binnen... recht in ons hart gelopen”, aldus één van de bezoekers.Klik hier om de open brief 'Aan alle gescheiden ouders' te downloaden.https://www.youtube.com/watch?v=yaQArzVKDvc Stel je vraag aan kinderen van gescheiden oudersOp ons forum voor ouders hebben al meer dan 1300 gescheiden ouders hun vraag gesteld met betrekking tot de scheiding en hun kinderen. Ons team van ervaringsdeskundige jongeren beantwoordt al deze vragen vanuit hun eigen ervaringen. Zij geven je tips en advies. Heb je ook een vraag? Stel deze hier.Wij hebben een geschenk voor jouVandaag is de Dag van de Scheiding. Op deze dag staan kinderen van gescheiden ouders centraal. Daarom geven we vandaag graag aan alle gescheiden ouders onze online training 'Communicatie' cadeau. Omdat we alle ouders de kans willen geven op een manier te communiceren waarbij hun kind centraal staat.Wil je de training 'Communicatie' gratis volgen? Klik dan hier.

14-09-2018

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo jongere Emilio geeft tips in NOS journaal

Villa Pinedo jongere Emilio geeft tips in NOS journaal

Emilio was samen met zijn gescheiden ouders vanavond te zien in het NOS journaal van 20.00u en gaf tips aan gescheiden ouders. Marsha Pinedo vertelde hoe belangrijk het is dat het kind centraal wordt gesteld tijdens en na de scheiding. Wil je meer tips van Emilio? Volg dan onze online training. Kijk hier de uitzending van het NOS journaal terug.Eerder vandaag schreef de NOS het artikel 'Scheiden is normaal, maar de maatschappij is er nog niet op ingericht':"Er is heel veel in de maatschappij veranderd. In 1970 moest je nog kunnen bewijzen dat een partner vreemdging om te kunnen scheiden, nu houdt bijna 40 procent van de huwelijken geen stand", somt Marsha Pinedo op. "Maar de maatschappij is nog niet ingericht op die veranderingen. Er is bijvoorbeeld meer voorlichting nodig over wat een scheiding of een nieuw gezin vormen inhoudt." Lees hier het volledige artikel van de NOS.Klik hier voor meer Villa Pinedo media fragmenten. 

18-12-2017

Lees nieuwsbericht
Hollandse Zaken: Klem in een vechtscheiding

Hollandse Zaken: Klem in een vechtscheiding

Tachtig procent van de kinderen die in behandeling zijn bij Jeugdzorg hebben gescheiden ouders. Buddy Leonora was 4 jaar toen haar ouders gingen scheiden. In deze aflevering van Hollandse Zaken deelt zij, naast een andere jongere met gescheiden ouders en een gescheiden vader, haar ervaringen met de scheiding van haar ouders. Hoe zij op haar 13e in een crisis pleeggezin terecht kwam, 2,5 uur rijden van de plek waar zij woonde. Ook vertelt ze waarom de scheiding heeft bijgedragen aan haar studiekeuze: Rechten. Rechten geeft je heel erg het gevoel dat je in controle bent, dat je alles zelf kunt beslissen. Dat je altijd weet waar je aan toe bent. Het heeft me heel veel plezierige gevoelens opgeleverd dat ik dat nu kan doen. Ik had dat gevoel nooit in mijn jeugd en op deze manier heb ik het een beetje kunnen herpakken.Bekijk de uitzending van Hollandse Zaken hier.

30-06-2022

Lees nieuwsbericht