Marsha Pinedo en Buddy Dionne in Editie NL
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 19-10-2018
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Villa Pinedo in Belgie
Villa Pinedo werkt grensoverschrijdend en dat bewees de Belgische krant De Morgen gisteren! In een uitgebreid artikel is er aandacht besteed aan onze nieuwe Open Brief, waarbij gescheiden ouders met geslaagde kinderen worden aangesproken. Ook in België speelt hetzelfde probleem, al verplichten veel scholen ouders daar om allebei aanwezig te zijn op de diploma-uitreiking van hun zoon of dochter. Een echte eye-opener!Hier vind je het artikel in een groter formaat.
26-06-2014
Kinderpsycholoog Marga Akkerman en Buddy Isabelle over kinderen in vechtscheidingen
Er is nog steeds te weinig aandacht voor de positie van het kind in een complexe scheiding zegt kinderpsycholoog Marga Akkerman. Reporter Radio van NPO Radio 1 deed dit jaar uitgebreid onderzoek naar complexe scheidingen. Daaruit bleek dat ouders die weigeren mee te werken aan een omgangsregeling vaak resultaat boeken. Ook al heeft een rechter iets anders beslist.Ondertussen raken kinderen getraumatiseerd door ouders die vastlopen in hun onderlinge strijd. Dat is een groot probleem, want jaarlijks krijgen ruim tienduizend kinderen te maken met een complexe scheiding. Marga Akkerman bespreekt de uitzendingen van Reporter Radio en geeft haar visie op het probleem. Onze Buddy Isabelle komt ook aan het woord en deelt haar verhaal. Je hoort Isabelle vanaf minuut 7.25.Luister de uitzending hier terug.
21-12-2020
'Kerst bij pa of ma?' Buddycoördinator Rianne geeft tips in VROUW
December een gezellige tijd? Dat gaat niet altijd op voor kinderen van gescheiden ouders. Voor hen is de periode rond de feestdagen soms juist extra stressvol. Deskundigen, waaronder Buddycoördinator Rianne, geven in dit artikel in VROUW tips om de feestdagen zo fijn mogelijk door te komen.
12-12-2018
