Marsha Pinedo en Buddy Dionne in Editie NL
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 19-10-2018
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Tien jaar Villa Pinedo: duizenden jongeren met gescheiden ouders weten elkaar te vinden voor steun
Buddy's Sophie en Amber vertellen bij Blok & Toine op NPO Radio 1 hoe zij de scheiding van hun ouders hebben ervaren. Beide waren nog heel jong (2 en 3) toen hun ouders uit elkaar gingen. Door hun ouders of omgeving zijn ze gestimuleerd om rond hun 10e met een psycholoog te gaan praten, dat heeft zowel Sophie als Amber veel geholpen. Al op jonge leeftijd leerden zij emoties te uiten en te praten over wat je dwars zit. Toen zij jong waren bestond Villa Pinedo en het Buddyprogramma nog niet, anders hadden zij zelf ook graag ervaringen gedeeld met een Buddy. Sophie geeft aan: Een gevoel wat overeenkomt bij veel kinderen met gescheiden is: "Ik doe het wel alleen, ik red me wel". Daarom geven wij als kinderen de boodschap mee 'Je hoeft het niet alleen te doen', praat erover.Luister het fragment hier terug.
12-10-2021
Wij zijn happy: Villa Pinedo centraal in nieuwe Happinez
Op dit moment doen we een vreugdedansje, aangezien wij in de nieuwe editie van Happinez gekozen zijn als hĂŠt goede doel dat tot aan de volgende editie ondersteund wordt! Happinez is van mening dat je geluk altijd moet doorgeven, vandaar dat ze tien procent van het resultaat van de Happinez Webshop aan goede doelen doneren. Wij zijn heel blij dat wij uitgekozen zijn. In het artikel (check âm hier) wordt onze Marsha geĂŻnterviewd. Ook zijn er fotoâs bijgevoegd van een aantal van onze jonge ervaringsdeskundigen. Zeker tof om te bekijken!
23-04-2014
Vechtscheiding in het NOS journaal
Villa Pinedo jongere Jennifer vertelt over de vechtscheiding van haar ouders. Jennifer was drie toen de vechtscheiding van haar ouders begon. 20 rechtszaken in tien jaar, met 18 verschillende rechters.Bekijk hier het fragment in het NOS journaal
30-11-2016
