Marsha Pinedo en Buddy Dionne in Editie NL
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 19-10-2018
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Villa Pinedo bij Nieuwsuur
Familierechters van de Rechtbank Overijssel verplichten ouders die in scheiding liggen om met hun kinderen afspraken te maken over het ouderschapsplan.Buddy Misha vertelt in NieuwsuurĀ hoe het bij haar thuis is gegaan bij het opstellen van het ouderschapsplan. Wat vond zij fijn en wat had zij graag anders gezien?Ā Bekijk de uitzending hier.Ā (vanaf minuut 31)
29-03-2018
Villa Pinedo in Belgie
Villa Pinedo werkt grensoverschrijdend en dat bewees de Belgische krant De Morgen gisteren! In een uitgebreid artikel is er aandacht besteed aan onze nieuwe Open Brief, waarbij gescheiden ouders met geslaagde kinderen worden aangesproken. Ook in Belgiƫ speelt hetzelfde probleem, al verplichten veel scholen ouders daar om allebei aanwezig te zijn op de diploma-uitreiking van hun zoon of dochter. Een echte eye-opener!Hier vind je het artikel in een groter formaat.
26-06-2014
Villa Pinedo in het RTL Nieuws
Op 31 maart was onze Rachel (13) samen met Marsha Pinedo in RTL Nieuws te zien. De interviews waren naar aanleiding van de publicatie van de rapporten van de Kinderombudsman en staatssecretaris Van Rijn over vechtscheidingen. Ā Bekijk hierĀ de aflevering terug. Vanaf 5.03 minuut.Rachel is ook 6 weken lang te zien in onze Villa Pinedo online workshop 'Voor alle gescheiden ouders - Leer kijken door de ogen van je kind'. Meer informatie? Bekijk dan ook deze pagina
31-03-2014
