Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Marsha Pinedo: "Kinderen wijzer dan ouders"

Marsha Pinedo: "Kinderen wijzer dan ouders"

Door: Elise

Geplaatst op: 12-09-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo bij RTL Late Night

Villa Pinedo bij RTL Late Night

Het zal je vast niet zijn ontgaan dat onze Robin, Marsha en onze kersverse, nieuwe ambassadeur Mark Tuitert gisteravond te gast waren bij Humberto Tan in het programma RTL Late Night. Ook Marsha was aanwezig en vertelde over de vaak traumatische ervaringen van kinderen met gescheiden ouders. Mark TuitertOok Olympisch schaatskampioen Mark Tuitert zet zich in voor kinderen met gescheiden ouders. Hij is zelf een kind van gescheiden ouders en weet hoe belangrijk het is als er naar je wordt geluisterd. Als ambassadeur van Villa Pinedo geeft hij advies: “Het kind is vaak de enige die verstandige dingen weet te zeggen. Zet je emoties als ouder zijnde aan de kant en blijf met elkaar praten." De uitzending van RTL Late Night is hieronder te bekijken.

12-09-2014

Lees nieuwsbericht
NU.nl: Sanne werd gevraagd voor directeursrol: 'Gekozen om wie ik ben'

NU.nl: Sanne werd gevraagd voor directeursrol: 'Gekozen om wie ik ben'

Of het nu om een boerderij of een organisatie met honderden werknemers gaat, het overnemen van een bedrijf is geen sinecure. In een reeks met verschillende artikelen vraagt NU.nl (kersverse) opvolgers hoe het ze vergaat in hun nieuwe rol. Sanne Abrahams (36), directeur van Villa Pinedo, vertelt hoe het voor haar is om deze rol van Marsha Pinedo over te nemen. Ik kan het niet voor iedereen 100 procent goed doen, maar ik kan wel luisteren naar de verschillende perspectieven.Wat hoop je de komende tijd te bereiken met de stichting?"Nog meer verschil maken voor  kinderen en jongeren met gescheiden ouders. Ze voelen zich vaak alleen of verantwoordelijk voor volwassen zaken. Er gebeurt veel meer achter de voordeur dan we op het eerste gezicht kunnen zien, maar we lijken onze ogen er ook voor te willen sluiten of pas te openen als specialistische hulp nodig blijkt."Lees het artikel op NU.nl hier.

21-02-2022

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in de Volkskrant Magazine

Villa Pinedo in de Volkskrant Magazine

Vandaag een artikel in het Volkskrant Magazine: ‘De kunst van het co-ouderen’. “In 2001 gold een co-ouderschap nog maar voor 5% van de scheidingskinderen- het overgrote deel woonde bij de moeder en ging om het weekend naar de vader.Tegenwoordig leeft ruim een kwart van de 70.000 thuiswonende kinderen die jaarlijks met een scheiding te maken krijgen in co-ouderschap.” Lees hier het hele artikel.

10-05-2014

Lees nieuwsbericht