Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Marsha Pinedo: "Kinderen wijzer dan ouders"

Marsha Pinedo: "Kinderen wijzer dan ouders"

Door: Elise

0

Geplaatst op: 12-09-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Vrijwilliger Mae in het Noordhollands Dagblad

Vrijwilliger Mae in het Noordhollands Dagblad

Mae is een van onze 400 (!) vrijwilligers die dagelijks haar ervaring inzet om andere kinderen met gescheiden ouders te steunen. In het Noordhollands Dagblad deelt ze haar verhaal en vertelt ze wat er in de tien jaar tijd dat haar ouders gescheiden zijn, is gebeurd. Waar worstelde ze mee? Wat heeft haar geholpen en hoe kijkt ze nu terug?Ze geeft een puur inkijkje wat er in haar hart en hoofd is omgegaan, iets dat ze ook doet als vrijwilliger bij Villa Pinedo. Zo is ze bijvoorbeeld spreker op bijeenkomsten voor ouders of beroepskrachten en chat ze online met kinderen die een zelfde soort verhaal hebben als zij. Ook daar vertelt ze uitgebreid over.Benieuwd naar het volledige artikel? Je leest het hier!

25-11-2024

Lees nieuwsbericht
Marsha Pinedo op Internationale Vrouwendag bij Margriet

Marsha Pinedo op Internationale Vrouwendag bij Margriet

Tijdschrift Margriet bestond afgelopen najaar 80 jaar en dat vierden zij door 80 stoere vrouwen in de spotlights te zetten.Marsha Pinedo is één van hen. Op Internationale Vrouwendag vertelde zij tijdens een evenement van Margriet over Villa Pinedo.Een mooie samenvatting van alles wat Villa Pinedo voor kinderen van gescheiden ouders te bieden heeft. Je ziet het hier.

08-03-2019

Lees nieuwsbericht
Gemeente Amstelveen: Heb je gescheiden ouders en hulp nodig?

Gemeente Amstelveen: Heb je gescheiden ouders en hulp nodig?

De Gemeente Amstelveen plaatste vandaag een artikel in hun krant met organisaties waar kinderen met gescheiden ouders terecht kunnen. Villa Pinedo wordt genoemd als één van deze organisaties. 

28-02-2018

Lees nieuwsbericht