Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small

Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 14-09-2015

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Alle scholen in Nederland ontvangen boek Villa Pinedo

Alle scholen in Nederland ontvangen boek Villa Pinedo

Een echtscheiding heeft veel invloed op kinderen en hun leerprestaties. Leraren kunnen de kinderen hierbij helpen. Docenten kunnen voor de leerlingen het verschil maken door te weten wat er aan de hand is en er voor de leerling zijn als dat nodig is.Lees verder op de website van de Nationale Onderwijs Gids

08-09-2016

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in de krant

Villa Pinedo in de krant

Dat kinderen van gescheiden ouders het soms heel moeilijk kunnen hebben, blijkt wel uit de cijfers die het CBS elk jaar publiceert. Op dit moment gaat één op de drie gezinnen scheiden en dit aantal lijkt enkel maar op te lopen. Om ouders bewust te maken van alle rompslomp die kinderen moeten doorstaan, heeft Wegener Media er een artikel over geschreven. "De zomervakantie is voor kinderen van gescheiden ouders niet altijd even leuk. Ze moeten hun moeder drie weken missen of gaan helemaal niet op vakantie omdat hun ouders ruziemaken over geld. Villa Pinedo biedt steun."Het hele artikel kun je hieronder terug lezen. Klik op de afbeelding voor een vergroting.

18-08-2014

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in EditieNL

Villa Pinedo in EditieNL

Het was de afgelopen dagen meermaals in de media: bedenktijd voor een scheiding. In België hebben ze dit nu ingevoerd, daar heb je dus nog 30 dagen bedenktijd voordat de echtscheiding definitief is. Eén van de belangrijkste beslissingen die je kunt nemen, moet je terug kunnen draaien, hebben zij als gedachtegoed. Hoe denk jij daarover?Villa Pinedo was op 24 juni j.l. met dit onderwerp prominent  in beeld bij EditieNL. Heb jij het item al gezien? Je kunt de aflevering met Villa Pinedo hier vanaf 07.40 minuten bekijken. 

25-06-2015

Lees nieuwsbericht