Logo Villa pinedo small

Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 14-09-2015

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

VriendenLoterij steunt online-buddyproject

VriendenLoterij steunt online-buddyproject

Beschadiging bij kinderen door (v)echtscheidingVilla Pinedo krijgt een eenmalige schenking van € 250.000,- om beschadiging bij kinderen in (v)echtscheidingen te voorkomen of verzachten. De eenmalige schenking wordt ingezet om ons online-buddyproject landelijk uit te rollen en het aantal buddy’s te vergroten.De buddy’s zijn leeftijdgenoten met dezelfde ervaring en opgeleid om kinderen en jongeren tussen 12 en 24 jaar te begeleiden in het verwerken van de scheiding van hun ouders. Gedurende een aantal maanden worden deze kinderen en jongeren online bijgestaan door hun buddy. Klik hier voor meer informatie over ons online-buddyproject.Bron: http://www.vriendenloterij.nl/goede-doelen/goed-geld-gala-2017.htm

16-02-2017

Lees nieuwsbericht
Marsha Pinedo: "Kinderen wijzer dan ouders"

Marsha Pinedo: "Kinderen wijzer dan ouders"

Dat zelfs kleine kinderen in staat zijn om ouders simpele adviezen te geven, kon Marsha in de uitzending van ‘Dit is de Dag’ op Radio 1 bevestigen. “Kinderen zijn heel wijs. Zeker op het moment dat ouders gaan scheiden is hun wijsheid vaak ver weg. Ook kleine kinderen zijn in staat om hele simpele adviezen te geven”. Het was dan ook geen toeval dat Marsha op deze dag bij de radio aanschoof, 12 september is namelijk de nationale Dag van de Scheiding. Dag van de ScheidingDe laatste jaren is het onderwerp ‘echtscheiden’ volop in het nieuws. En dat is niet voor niets, want één op de drie huwelijken strandt, zo blijkt uit cijfers van het CBS. Daarom heeft de vereniging van Familierecht Advocaten Scheidingsmediators, kortweg vFAS genoemd, de jaarlijkse ‘Dag van de Scheiding’ in het leven geroepen. Online WorkshopVilla Pinedo heeft op de ‘Dag van de Scheiding 2014’ een gratis online workshop en het e-book beschikbaar gesteld, voor iedereen die daar belang bij heeft. Je kunt nog steeds de workshop volgen, klik hier voor meer informatie over de online workshop.

12-09-2014

Lees nieuwsbericht
Open Brief in de media

Open Brief in de media

Het einde van de schoolperiode zit eraan te komen, de examens zijn in volle gang. Wij publiceerden een nieuwe Open Brief met 6 tips voor een diploma-uitreiking zonder zorgen. Open Brief in de mediaOnze Open Brief voor gescheiden ouders van eindexamenkandidaten is afgelopen week erg goed opgepakt door de media. Check de artikelen die door Het Parool, Katholiek Nieuwsblad en de Telegraaf geschreven werden over de Open Brief.Onze Open Brief voor gescheiden ouders van eindexamenkandidaten is viral gegaan door Nederland én België! Zo werd Marsha deze week ook geïnterviewd door RTV Noord-Holland. Het interview (vanaf 18:30) is te beluisteren via deze link.

30-06-2014

Lees nieuwsbericht