Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 14-09-2015

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Marsha Pinedo in Parool: "Het huwelijk is fucking ingewikkeld'

Marsha Pinedo in Parool: "Het huwelijk is fucking ingewikkeld'

Marsha Pinedo (50) gaat Villa Pinedo verlaten als directeur. Naar aanleiding daarvan en de lancering van het boek 'Je hoeft het niet alleen te doen', interviewde het Parool haar. Dit boek is geschreven vóór en dóór kinderen met gescheiden ouders. Kinderen kunnen verhalen lezen over hoe andere kinderen omgaan met de scheiding van hun ouders.“Ik geloof in de liefde,” zegt Marsha zonder spoortje ironie. “Ik voel het in me: ontzettend veel liefde. Ik heb het gevoel dat ik andere mensen eraan moet herinneren hoeveel liefde er ook in hen zit. Ik word me er steeds bewuster van hoe leuk mensen eigenlijk zijn. Ik geloof dat er een veel mooiere wereld kan zijn dan die waarin we nu leven.”Lees het interview hier.

15-05-2021

Lees nieuwsbericht
Amber vertelt over de scheiding op FunX

Amber vertelt over de scheiding op FunX

Buddy Amber vertelde vandaag, op de Dag van de Scheiding, over de scheiding van haar ouders op radiostation FunX. Hoe was het om in een samengesteld gezin te wonen? Hoe deed ze het met spullen van het ene naar het andere huis krijgen? En hoe is het om deze ervaringen nu in te zetten om anderen te helpen als Buddy?Luister het fragment hier terug (vanaf 1 uur en 38 minuten).

13-09-2019

Lees nieuwsbericht
Wij zijn happy: Villa Pinedo centraal in nieuwe Happinez

Wij zijn happy: Villa Pinedo centraal in nieuwe Happinez

Op dit moment doen we een vreugdedansje, aangezien wij in de nieuwe editie van Happinez gekozen zijn als hét goede doel dat tot aan de volgende editie ondersteund wordt! Happinez is van mening dat je geluk altijd moet doorgeven, vandaar dat ze tien procent van het resultaat van de Happinez Webshop aan goede doelen doneren. Wij zijn heel blij dat wij uitgekozen zijn. In het artikel (check ‘m hier) wordt onze Marsha geïnterviewd. Ook zijn er foto’s bijgevoegd van een aantal van onze jonge ervaringsdeskundigen. Zeker tof om te bekijken!

23-04-2014

Lees nieuwsbericht