Villa Pinedo in Jeugdjournaal
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 14-09-2015
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Koningin Maxima op bezoek bij Villa Pinedo
Niemand wist dat ze zou komen. De verrassing was dus erg groot toen koningin MĂĄxima namens het Oranjefonds op bezoek kwam bij Villa Pinedo. Tijdens haar bezoek sprak MĂĄxima met enkele van onze jongeren over de rol die Villa Pinedo speelt bij de verwerking van de scheiding van hun ouders.Zes jongeren hebben uitgebreid met koningin MĂĄxima gesproken over de rol die Villa Pinedo speelt bij de verwerking van de scheiding van hun ouders. Koningin MĂĄxima sprak met de jongeren over de trainingen die zij geven aan scheidingsprofessionals (rechters, mediators e.a.), hoe het is om op de redactie te werken en elke dag vragen van kinderen en gescheiden ouders op het forum te beantwoorden.Blauw Bloed zat in het complot en was er ook bij, die aflevering zie je vanaf 4.20 min hier. Het RTL Nieuws was er ook bij, deze uitzending kun je hier bekijken. Het Algemeen Dagblad heeft een artikel geschreven over het bezoek. Ook is Linda Nieuws op de hoogte van onze ontmoeting, evenals De Oranjes zelf!Het Oranje Fonds is in 2002 ontstaan toen het als cadeau werd aangeboden aan koning Willem-Alexander en koningin MĂĄxima bij hun huwelijk. De twee zijn het beschermpaar van het fonds en ook heel betrokken bij het werk en de projecten die het doel steunt.Â
17-01-2015
Radio L1 en TV L1mburg Centraal
Farah Ysebaert van Villa Pinedo was te gast bij Radio L1 en Buddy Jasper bij het programma L1mburg Centraal van L1 TV, de lokale zender in Limburg. Tijdens de radio uitzending vertelde Farah hoe belangrijk het is voor kinderen dat ouders elkaar blijven zien als mede-ouders en niet alleen als ex-partners zodra zij uit elkaar zijn. Communicatie tussen de ouders en over elkaar is hierbij essentieel.Luister het fragment hier terug:[audio mp3="https://www.villapinedo.nl/wp-content/uploads/2023/01/003A606D.mp3"\]\[/audio\]Jasper deelt in de TV uitzending zijn ervaringen met de scheiding. Hij heeft als kind meerdere rechtszaken tussen zijn ouders meegemaakt. Zijn ouders hadden verschillende verwachtingen van hem, waardoor Jasper het gevoel had dat hij het nooit goed kon doen. Zijn zelfvertrouwen kreeg hierdoor een deuk.Bekijk hier het fragment.
18-01-2023
Villa Pinedo op Radio 1
Afgelopen week heeft het radioprogramma âDe Ochtendâ op Radio 1 elke dag aandacht besteed aan de gevolgen van echtscheidingen. In de afleveringen van âKind van de Rekeningâ sprak Marsha elke ochtend op de radio met een aantal jongeren over deze traumatische gevolgen.Ook staatssecretaris Van Rijn kwam aan het woord om te spreken over de enorme kosten voor de maatschappij die de gevolgen van echtscheidingen met zich meebrengen. De afleveringen zijn hier terug te luisteren.
20-05-2015
