Logo Villa pinedo small

Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 14-09-2015

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

In gesprek met Buddy George

In gesprek met Buddy George

George (22 jaar) uit Meerssen is sinds twee jaar Buddy. In dit interview met CJG 043, een platform voor opgroei en opvoedvragen in Limburg, vertelt hij hoe het precies in z’n werk gaat om Buddy te zijn en wat hem zo aanspreekt.“Wat ik het mooiste vind aan het Buddy zijn? Ik had heel erg het gevoel dat ik iets wilde betekenen voor kinderen in deze situaties. Waarbij ik heel erg de drive had om mijn eigen ervaring daarin mee te nemen, het te kunnen omzetten naar iets positiefs. En dat kan als Buddy. Want juist door je eigen ervaring kun je beter aanvoelen hoe iets is voor een kind. Je kunt het beter plaatsen. En je staat er totaal buiten. Je bent onafhankelijk, dat maakt dat het voor een kind vaak ook veilig voelt om iets met jou als buddy te delen."

24-06-2019

Lees nieuwsbericht
Online Buddy Dieke deelt haar persoonlijke verhaal

Online Buddy Dieke deelt haar persoonlijke verhaal

Stoer en krachtig In BN DeStem vertelt Dieke over de scheiding van haar ouders en hoe ze nu - als Online Buddy bij Villa Pinedo - zelf kinderen helpt tijdens en na de scheiding van hun ouders.Je leest het (Premium) artikel hier https://www.bndestem.nl/.../dieke-heeft-zelf-gescheiden.../Jouw ervaring ook inzetten om anderen te helpen?Word ook Online Buddy! De eerst volgende training is in januari, daarna kan je gelijkaan de slag!https://www.villapinedo.nl/vrijwilligerswerk/

28-11-2023

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo bij Nieuwsuur

Villa Pinedo bij Nieuwsuur

Familierechters van de Rechtbank Overijssel verplichten ouders die in scheiding liggen om met hun kinderen afspraken te maken over het ouderschapsplan.Buddy Misha vertelt in Nieuwsuur hoe het bij haar thuis is gegaan bij het opstellen van het ouderschapsplan. Wat vond zij fijn en wat had zij graag anders gezien? Bekijk de uitzending hier. (vanaf minuut 31)

29-03-2018

Lees nieuwsbericht