Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 14-09-2015

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Iris, Maite en Thom in het AD!

Iris, Maite en Thom in het AD!

Valt het AD bij jou thuis op de mat? Dan heb je de verhalen van onze vrijwilligers Iris, Maite en Thom misschien al wel voorbij zien komen in de Mezza. Ze vertellen heel dapper en krachtig welke de impact de scheiding van hun ouders op hen had en hoe ze de jaren daarna beleefd hebben. Waar liepen ze tegenaan? Hoe kijken ze er nu op terug en welke invloed heeft het jaren later nog? Welke rollen namen ze onbewust aan na de scheiding?Dat lees je in het artikel!

21-11-2024

Lees nieuwsbericht
Podcast NOS Jeugdjournaal - Wat als je ouders uit elkaar gaan?

Podcast NOS Jeugdjournaal - Wat als je ouders uit elkaar gaan?

Waarom gaan mensen scheiden? Hoe voelt het om je ouders gescheiden te zien? Wordt er ook naar kinderen geluisterd als ouders gaan scheiden? Dat zijn allemaal vragen die kinderen stelden aan het Jeugdjournaal. Tijd voor een podcast over gescheiden ouders!Bart en Pien van het Jeugdjournaal zijn in het Parentshouse in Amsterdam. Dat is een huis waar een ouder tijdelijk kan wonen als ze gaan scheiden.Β De moeder van Noor en Pleun woont er en zij vertellen hun verhaal in de podcast.Ook is deskundige Sophie van Villa Pinedo te gast.Ze beantwoordt vragen als: waarom gaan ouders uit elkaar? Hoe ga je om met ruzie in huis? Wat moet je doen als je je moeder met je nieuwe stiefvader ziet zoenen? De aflevering luister je hier.</div>

14-04-2022

Lees nieuwsbericht
In gesprek met Buddy George

In gesprek met Buddy George

George (22 jaar) uit Meerssen is sinds twee jaar Buddy. In dit interview met CJG 043, een platform voor opgroei en opvoedvragen in Limburg, vertelt hij hoe het precies in z’n werk gaat om Buddy te zijn en wat hem zo aanspreekt.β€œWat ik het mooiste vind aan het Buddy zijn? Ik had heel erg het gevoel dat ik iets wilde betekenen voor kinderen in deze situaties. Waarbij ik heel erg de drive had om mijn eigen ervaring daarin mee te nemen, het te kunnen omzetten naar iets positiefs. En dat kan als Buddy. Want juist door je eigen ervaring kun je beter aanvoelen hoe iets is voor een kind. Je kunt het beter plaatsen. En je staat er totaal buiten. Je bent onafhankelijk, dat maakt dat het voor een kind vaak ook veilig voelt om iets met jou als buddy te delen."

24-06-2019

Lees nieuwsbericht