Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Villa Pinedo in gesprek met Nieuwegeinse kinderen

Villa Pinedo in gesprek met Nieuwegeinse kinderen

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 21-02-2020

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Jeugdbescherming in verbinding

Lisa bij de Jeugdbescherming in Verbinding podcast

AFLEVERING 'HET LUISTERT NAUW - INTENTIE MAAKT HET VERSCHILIn deze aflevering van Jeugdbescherming in Verbinding gaat journalist en podcasthost Jessica Maas in gesprek met Lisa (Ervaringsdeskundige en werkzaam bij Villa Pinedo), Marjolein van Gils (Senior adviseur bij Expect Jeugd) en Petra (Jeugdbeschermer bij De Jeugd- en Gezinsbeschermers).Het gesprek gaat over de impact van complexe scheidingen op kinderen en ouders en over hoe professionals kunnen bijdragen aan meer rust, steun en perspectief. Hoe zorg je ervoor dat een kind zich gezien en gehoord voelt, zonder het gevoel te krijgen dat het moet kiezen tussen zijn ouders?In deze aflevering hoor je waarom het belangrijk is om verder te kijken dan het conflict en oog te hebben voor de verhalen en emoties die daaronder schuilgaan. Door ouders en kinderen écht te leren kennen, maatwerk te bieden en te investeren in duurzame steun, ontstaat ruimte om het ouderschap na een scheiding opnieuw vorm te geven.Benieuwd naar de aflevering? Je luistert 'm hier!

18-09-2026

Lees nieuwsbericht
Van papa naar mama naar papa naar mama

Van papa naar mama naar papa naar mama

Afgelopen zaterdag stond in NRC een special van 8 pagina's over co-ouderschap: 'Twintig jaar co-ouderschap, wat levert het de kinderen op?' Is co-ouderschap de beste oplossing? Buddy's Misha en Esther hebben allebei te maken (gehad) met co-ouderschap en vertellen uitgebreid hoe het voor hen is. Hier kun je de volledige special lezen.Foto: Misha op de fiets met haar spullen op weg van haar ene ouder naar de andere.    

26-02-2018

Lees nieuwsbericht
Marsha Pinedo 'Stoere Vrouw'

Marsha Pinedo 'Stoere Vrouw'

Marsha Pinedo stond al in het Stoere Vrouwen-jubileumnummer van Margriet én was onderdeel van de tentoonstelling in het Amsterdam Museum. Haar verhaal inspireert. Daarom laat Margriet haar hier wat uitgebreider aan het woord. </div> </div>

24-06-2019

Lees nieuwsbericht