Logo Villa pinedo small

Villa Pinedo in gesprek met Nieuwegeinse kinderen

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 21-02-2020

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Hoe schadelijk is zo'n scheiding? - Help, ik heb een puber podcast

Hoe schadelijk is zo'n scheiding? - Help, ik heb een puber podcast

In Help, ik heb een puber! de podcast hoor je hoe het er bij Kluun en co-host Yvanka van der Zwaan thuis aan toe gaat. Pubers met paarse wallen aan de ontbijttafel, een vloedgolf aan Tikkies en altijd maar die telefoon als een verlengstuk aan de puber vastgeplakt. Heerlijk herkenbare situaties, maar hoe ga je d'r mee om? Elke week bespreken Kluun en Yvanka een nieuw puberthema met ook elke week een nieuwe expert, zij leggen het uit!Kluun en Yvanka maakten beiden een scheiding mee. Net als de puberteit, is zo'n scheiding soms ook struikelen. Hoe vertel je het aan je kinderen? En hoe maak je de periode daarna voor hen zo makkelijk mogelijk? In aflevering 19 is onze eigen Sophie Mulder (pedagoog en werkzaam bij Villa Pinedo) te gast om te vertellen over het perspectief van het kind in de scheiding. Luister de podcastaflevering hier!

17-06-2024

Lees nieuwsbericht
NU.nl: Sanne werd gevraagd voor directeursrol: 'Gekozen om wie ik ben'

NU.nl: Sanne werd gevraagd voor directeursrol: 'Gekozen om wie ik ben'

Of het nu om een boerderij of een organisatie met honderden werknemers gaat, het overnemen van een bedrijf is geen sinecure. In een reeks met verschillende artikelen vraagt NU.nl (kersverse) opvolgers hoe het ze vergaat in hun nieuwe rol. Sanne Abrahams (36), directeur van Villa Pinedo, vertelt hoe het voor haar is om deze rol van Marsha Pinedo over te nemen. Ik kan het niet voor iedereen 100 procent goed doen, maar ik kan wel luisteren naar de verschillende perspectieven.Wat hoop je de komende tijd te bereiken met de stichting?"Nog meer verschil maken voor  kinderen en jongeren met gescheiden ouders. Ze voelen zich vaak alleen of verantwoordelijk voor volwassen zaken. Er gebeurt veel meer achter de voordeur dan we op het eerste gezicht kunnen zien, maar we lijken onze ogen er ook voor te willen sluiten of pas te openen als specialistische hulp nodig blijkt."Lees het artikel op NU.nl hier.

21-02-2022

Lees nieuwsbericht
Interview Noord-Hollands Dagblad

Interview Noord-Hollands Dagblad

‘Goede scheiding is niet slecht’ kopt het Noord-Hollands Dagblad boven het interview met Villa Pinedo collega Floor Lantink. Het interview werd gedaan naar aanleiding van de online bijeenkomst voor gescheiden ouders die GGD Hollands Noorden organiseert in samenwerking met Villa Pinedo.Je leest het artikel hier.

16-04-2023

Lees nieuwsbericht