Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small

Yannick bij Radio 1

Door: Elise

0

Geplaatst op: 01-05-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Reporter Jeen in NOS Jeugdjournaal

Reporter Jeen in NOS Jeugdjournaal

Steeds vaker vertellen kinderen over de scheiding van hun ouders. In het TV-programma 'Van vader naar moeder' praten kinderen met Tatum Dagelet in de auto over de scheiding van hun ouders wanneer zij hen van de ene naar de andere ouder brengt. Er is een podcast waarin kinderen vertellen over hun ervaringen en in onze YouTube serie 'Expeditie Scheiding' gaat reporter Jeen op pad om in het land te onderzoeken hoe het gaat met kinderen die gescheiden ouders hebben. Het Jeugdjournaal maakte hier een item over. Mooi dat er steeds meer platformen zijn waar kinderen hun ervaringen kunnen delen om zo andere kinderen met gescheiden ouders te steunen!Bekijk het item hier terug.

16-01-2020

Lees nieuwsbericht
Open brief 'Aan alle nieuwe partners' op VROUW.nl

Open brief 'Aan alle nieuwe partners' op VROUW.nl

De nieuwe open brief 'Aan alle nieuwe partners van gescheiden ouders' is ook opgevallen bij VROUW. Zij schreven er dit artikel over.

02-11-2018

Lees nieuwsbericht
Tijd voor MAX: Marsha en Demi over hun boek voor kinderen met gescheiden ouders

Tijd voor MAX: Marsha en Demi over hun boek voor kinderen met gescheiden ouders

Marsha Pinedo en Demi Keppel, samen met Sophie Mulder auteurs van het boek 'Je hoeft het niet alleen te doen', zijn te gast bij Tijd voor MAX. Zij vertellen hoe dit boek, wat vol staat met illustraties van Marieke de Goeij, er voor kinderen is als hun ouders uit elkaar gaan.In het boek lezen kinderen allemaal echte verhalen van kinderen met gescheiden ouders. Want er gebeurt tijdens een scheiding superveel in een korte tijd. De een moet verhuizen, bij de ander praten de ouders (even) niet meer met elkaar of maken ze juist veel ruzie. Dit boek is met veel liefde gemaakt om het leven voor kinderen iets makkelijker te maken.Want hoe je je ook voelt, weet dat je niet alleen bent. En als je het even niet meer weet: dan weten wij de weg.Je bestelt het boek nu online of je vindt het in de boekhandel.Bekijk de uitzending van Tijd voor MAX hier terug.

26-05-2021

Lees nieuwsbericht