Logo Villa pinedo small

Villa Pinedo in het RTL Nieuws

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 31-03-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Marsha Pinedo in Jeugd en Co

Marsha Pinedo in Jeugd en Co

In de rubriek 'Wie leest wat' in het blad Jeugd en Co (voor professionals in de jeugdsector) vertelt Marsha over het boek The Magic. Je spreekt je verlangens uit en het komt vanzelf goed, ooit. Dat is de boodschap van The Magic. Net als kinderen mag je vertrouwen op de magie dat dingen gebeuren, zonder dat je weet hoe het komt.Klik op de afbeelding om het hele interview met Marsha te lezen.

03-02-2018

Lees nieuwsbericht
Hollandse Zaken: Klem in een vechtscheiding

Hollandse Zaken: Klem in een vechtscheiding

Tachtig procent van de kinderen die in behandeling zijn bij Jeugdzorg hebben gescheiden ouders. Buddy Leonora was 4 jaar toen haar ouders gingen scheiden. In deze aflevering van Hollandse Zaken deelt zij, naast een andere jongere met gescheiden ouders en een gescheiden vader, haar ervaringen met de scheiding van haar ouders. Hoe zij op haar 13e in een crisis pleeggezin terecht kwam, 2,5 uur rijden van de plek waar zij woonde. Ook vertelt ze waarom de scheiding heeft bijgedragen aan haar studiekeuze: Rechten. Rechten geeft je heel erg het gevoel dat je in controle bent, dat je alles zelf kunt beslissen. Dat je altijd weet waar je aan toe bent. Het heeft me heel veel plezierige gevoelens opgeleverd dat ik dat nu kan doen. Ik had dat gevoel nooit in mijn jeugd en op deze manier heb ik het een beetje kunnen herpakken.Bekijk de uitzending van Hollandse Zaken hier.

30-06-2022

Lees nieuwsbericht
Hoe werk je duurzaam samen na een scheiding? - Van Vandaag naar Morgen podcast

Hoe werk je duurzaam samen na een scheiding? - Van Vandaag naar Morgen podcast

In de podcast Van Vandaag naar Morgen van Wyzer delen experts hun kennis, inzichten en ervaringen over actuele onderwerpen. Nederland is volop in beweging en staat voor grote opgaven bijvoorbeeld op het gebied van zorg, woningbouw en duurzaamheid. Gemeenten hebben hier een belangrijke rol in. Die rol staat in deze podcast centraal. We gaan in gesprek over wat we vandaag kunnen doen om morgen nog beter en mooier te maken.In de aflevering 'Jeugdpreventie: hoe werk je duurzaam samen na een scheiding?' gaan Marleen Heijsteeg, familiemediator, Sanne Abrahams, directeur Stichting Villa Pinedo en Christa Graafland, kwartiermaker relatie en scheidingsdesk regio Lekstroom in gesprek over duurzaam samenwerken na scheidingen.Luister de podcastaflevering hier!

13-06-2024

Lees nieuwsbericht