Logo Villa pinedo small

Editie NL

Door: Elise

0

Geplaatst op: 12-12-2017

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in Belgie

Villa Pinedo in Belgie

Villa Pinedo werkt grensoverschrijdend en dat bewees de Belgische krant De Morgen gisteren! In een uitgebreid artikel is er aandacht besteed aan onze nieuwe Open Brief, waarbij gescheiden ouders met geslaagde kinderen worden aangesproken. Ook in België speelt hetzelfde probleem, al verplichten veel scholen ouders daar om allebei aanwezig te zijn op de diploma-uitreiking van hun zoon of dochter. Een echte eye-opener!Hier vind je het artikel in een groter formaat.

26-06-2014

Lees nieuwsbericht
Marsha Pinedo 'Stoere Vrouw'

Marsha Pinedo 'Stoere Vrouw'

Marsha Pinedo stond al in het Stoere Vrouwen-jubileumnummer van Margriet én was onderdeel van de tentoonstelling in het Amsterdam Museum. Haar verhaal inspireert. Daarom laat Margriet haar hier wat uitgebreider aan het woord. </div> </div>

24-06-2019

Lees nieuwsbericht
Directeur Sanne in radioprogramma 'De Zeeuwse Kamer' over de Scheid-doos

Directeur Sanne in radioprogramma 'De Zeeuwse Kamer' over de Scheid-doos

Misschien heb je er wel eens over gehoord: onze Scheid-doos, met daarin allemaal informatie en spulletjes die wij graag hadden gekregen toen onze ouders uit elkaar gingen. In het radioprogramma De Zeeuwse Kamer praten kinderbehartiger DaniĂ«lle Bakker en onze directeur Sanne Abrahams over de Scheid-doos en de impact van een scheiding op kinderen. Benieuwd naar de aflevering? Je vindt 'm hier!Met de speciale SCHEID&#x1f494;DOOS willen we kinderen en jongeren ondersteunen in hun zoektocht naar informatie en hen een hart onder de riem steken als hun ouders uit elkaar gaan of al (een tijdje) zijn. In de doos zit het boek ‘Je hoeft het niet alleen te doen’, de nodige tips, het spel ‘Vraag-Maar!’ en verschillende leuke hebbedingetjes. Een doos vol informatie en spullen om het (over)leven met gescheiden ouders makkelijker te maken.Ken jij iemand die wel een steuntje in de rug kan gebruiken? Je bestelt de SCHEID&#x1f494;DOOS hier!

21-11-2024

Lees nieuwsbericht