Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Marsha Pinedo als stoere vrouw in Margriet

Marsha Pinedo als stoere vrouw in Margriet

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 01-11-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Marsha Pinedo en Buddy Dionne in Editie NL

Marsha Pinedo en Buddy Dionne in Editie NL

Gisteren kwam de film 'Vechtmeisje' voor het eerst in de bioscoop. In deze film zie je hoe een meisje omgaat met de vechtscheiding van haar ouders. Buddy Dionne (23) vertelde in Editie NL wat deze film met haar doet. "Het gevoel wat het meisje ervaart, 'Ik moet het allemaal zelf dragen, niks gaat goed, hoe kom ik hier uit?' Dat was voor mij heel erg herkenbaar."Dionne had achteraf gewild dat ze vroeger over de scheiding had gepraat en niet had gedaan of alles goed met haar ging. Daarom is ze erg blij dat ze nu als Buddy zelf andere kinderen kan helpen die een vechtscheiding mee maken.Ook Marsha Pinedo komt aan het woord en vertelt hoe fijn het voor kinderen is om te merken dat ze niet de enige zijn en terecht kunnen bij iemand die het ook heeft meegemaakt. Meer informatie over het Buddyproject vind je hier.Bekijk het fragment in Editie NL hier terug (vanaf minuut 10 minuut 30). Dionne schreef ook een blog over de film waarin zij uitgebreider vertelt wat de film met haar doet en hoe zij zich er in herkent.

19-10-2018

Lees nieuwsbericht
De Publieke Tribune: de schade van scheiden

De Publieke Tribune: de schade van scheiden

Wat zijn de gevolgen van scheiden, voor de ouders, de kinderen en de samenleving? In deze aflevering van De Publieke Tribune praat Coen Verbraak daarover met vier gasten: Wilbert Wouters is gescheiden en heeft een dochter van 12, die hij door conflicten met haar moeder niet meer ziet.Sophie Mulder (werkzaam bij Villa Pinedo) was 3 jaar oud toen haar ouders uit elkaar gingen. Ze maakte in totaal drie scheidingen mee.Ramona Bleyie is mediator en bemiddelt in conflicten rondom een scheiding.Susanne Tempel is kinderrechter en behandelt zaken over het ouderlijk gezag en de omgang met kinderen na een scheiding.Luister de uitzending hier terug.

27-09-2021

Lees nieuwsbericht
De Telegraaf: Hoop en vertrouwen na scheiding

De Telegraaf: Hoop en vertrouwen na scheiding

Marsha Pinedo, Demi Keppel en Sophie Mulder, alle drie zelf kind van gescheiden ouders, schreven samen met illustrator Marieke het boek 'Je hoeft het niet alleen te doen'. De Telegraafinterviewde hen over het boek en het omgaan met de scheiding van je ouders. Marsha Pinedo: "Voor mij was de grootste uitdaging loyaliteit. Ik was continu aan het opletten wat ik zei en wilde allebei mijn ouders tevreden houden. Dat is een enorm zware taak voor een kind. Je zit steeds in een soort spagaat.Begrijp me goed: ik ben niet tegen scheiden. En ik denk ook niet dat elk kind van gescheiden ouders getraumatiseerd is. Maar het is wel van belang dat ouders beseffen wat voor impact een scheiding op hun kinderen heeft."Het hele interview lees je of via deze link.

17-05-2021

Lees nieuwsbericht