Logo Villa pinedo small

Marsha Pinedo als stoere vrouw in Margriet

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 01-11-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Persbericht: Kado voor alle gescheiden ouders

Persbericht: Kado voor alle gescheiden ouders

Op vrijdag 12 september 2014, de Dag van de Scheiding, schenkt Stichting Villa Pinedo alle gescheiden ouders van Nederland de online workshop – Leer kijken door de ogen van je kind. Dit initiatief wordt gesteund door de nieuwe ambassadeur Mark Tuitert.Bekijk hier het volledige persberichtIn dit filmpje vertellen de jongeren van Villa Pinedo waarom ouders de online workshop moeten volgen. LET OP : gratis inschrijven voor deze workshop kan alleen op vrijdag 12 september 2014, daarna geldt de normale prijs van €59, inschrijven kan via www.villapinedo.dev/online-workshop

10-09-2014

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo bij Nieuwsuur

Villa Pinedo bij Nieuwsuur

Familierechters van de Rechtbank Overijssel verplichten ouders die in scheiding liggen om met hun kinderen afspraken te maken over het ouderschapsplan.Buddy Misha vertelt in Nieuwsuur hoe het bij haar thuis is gegaan bij het opstellen van het ouderschapsplan. Wat vond zij fijn en wat had zij graag anders gezien? Bekijk de uitzending hier. (vanaf minuut 31)

29-03-2018

Lees nieuwsbericht
Vrijwilliger Thom te horen op Radio 1!

Vrijwilliger Thom te horen op Radio 1!

Uit een enqûete van de State of Youth NL en het kinderrechtencollectief blijkt dat jongeren in Nederland niet voldoende op de hoogte zijn hun rechten. Van de ruim duizend jongeren tussen de 12 en de 18 jaar geeft 56 procent aan niet te weten welke rechten zij hebben. En dat is een gevaar voor de democratie volgens Marc Dullaert van de Stichting KidsRights. Daarom werden hij én onze vrijwilliger Thom uitgenodigd bij Radio 1 om te vertellen hoe het zit met de rechten van Nederlandse kinderen en hoe dit anders aangepakt moet worden.Thom vertelde heel dapper over zijn ervaring met de rechter na de scheiding van zijn ouders en hoe dit voor hem was. Benieuwd naar het verhaal van Thom en hoe de rechten van kinderen eigenlijk werken in Nederland? Luister dan naar het fragment bij Radio 1!

07-04-2025

Lees nieuwsbericht