Logo Villa pinedo small

Suus te gast bij Radio Aalsmeer

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 17-04-2020

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in jongerenkrant 7Days

Villa Pinedo in jongerenkrant 7Days

In het artikel 'Gescheiden ouders: zo overleef je het' in jongerenkrant 7Days geven Villa Pinedo vlogger Yael en Marsha Pinedo 7 tips aan kinderen over hoe zij om kunnen gaan met de scheiding van hun ouders.7Days is een Nederlands nieuwsplatform voor jongeren van twaalf tot en met achttien jaar. Klik op de link hieronder om het artikel te lezen.7Days-GescheidenOuders:ZoOverleefJeHet

05-12-2017

Lees nieuwsbericht
Buddy Fenna in het Jeugdjournaal over kindgesprekken

Buddy Fenna in het Jeugdjournaal over kindgesprekken

Ook Fenna kan beamen dat het niet altijd goed gaat met de kindgesprekken. Ze was 12 toen haar ouders gingen scheiden en vond het kindgesprek niet zo fijn. Benieuwd wat ze hierover te zeggen heeft? Kijk hier de aflevering terug! Heeft jouw kind ooit een brief gekregen van de rechter? Dan zijn we benieuwd naar zijn of haar ervaring! Samen kunnen we er namelijk voor zorgen dat de processen in de rechtbank kindvriendelijker worden én beter aansluiten. Daar hebben we jullie hulp bij nodig. Laat je jouw kind de enquête ook invullen? Dankjewel alvast!</div> Fenna was niet alleen te zien in het Jeugdjournaal, maar is ook te horen in de speciale podcast-serie over scheiden van het Jeugdjournaal. In de tweede aflevering gaat het over de gesprekken met de rechter en komen verschillende kinderen aan het woord om hierover te vertellen, waaronder Fenna. Je luistert de aflevering hier!

17-07-2024

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in het online magazine Puber.

Villa Pinedo in het online magazine Puber.

In het online magazine Puber. worden maandelijks artikelen gepubliceerd om ouders hun puber beter te laten begrijpen. In juni-nummer komt Villa Pinedo ook met een artikel aan bod. Kritisch naar jezelf kijkenIn dit artikel doen verschillende jongeren van Villa Pinedo hun verhaal. Robin (16), Florine (22), Janina (21) en Rachel (13) geven advies over onderwerpen als 'kritisch naar jezelf kijken', 'open gesprek', 'rol van familie', 'school' en 'stiefouders'.  Tenslotte eindigt het artikel met een handjevol adviezen.Kun jij niet wachten om het artikel te lezen? Klik dan hier! Ook voor eerdere edities van het online magazines kun je op hun site terecht. 

25-06-2015

Lees nieuwsbericht