Suus te gast bij Radio Aalsmeer
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 17-04-2020
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Onderzoek Buddyprogramma Universiteit Utrecht
Kinderen en jongeren met gescheiden ouders, kunnen beter met de scheiding omgaan als ze online erover praten met een jonge ervaringsdeskundige Buddy (18-26 jaar). Hun schuldgevoel neemt af, ze piekeren minder en houden hun gevoelens minder verborgen. Ook de Buddy’s voelen zich betekenisvol door de gesprekken en vergeven hun ouders meer. Dit blijkt uit een 4-jarige effectstudie van de Universiteit Utrecht naar het Online-Buddy Programma van Villa Pinedo.Klik hier om meer over het onderzoek en de resultaten te lezen.
06-04-2021
Villa Pinedo in de Wendy
Vanaf vandaag ligt het blad Wendy in de winkels met een inspirerend interview met Marsha Pinedo, buddy Kim en forum coördinator Yannick over hoe ouders te leren kijken door de ogen van kinderen.Klik op de afbeeldingen hieronder om het interview te lezen.
29-11-2017
Buddy Misha met haar vader bij Radio EenVandaag
Deze week was Buddy Misha samen met haar vader Bob Huisman, die zelf ook gescheiden ouders heeft, in een 3-delig portret te horen bij Radio EenVandaag."Ze hebben nooit de kracht of moed gehad om met elkaar in contact te blijven." Van co-ouderschap was dan ook geen sprake. "Het gebeurde gewoon niet dat ik bij mijn vader thuis kwam", vertelt Bob over zijn gescheiden ouders. Wat met hem gebeurde tijdens de scheiding van zijn ouders, wilde Bob voor zijn eigen kinderen in elk geval niet."Ik heb daardoor wel wat geleerd over hoe je met een scheiding moet omgaan. Ik denk alleen niet dat ik heb geleerd hoe je een goed huwelijk moet onderhouden."Tijdens haar jeugd zag Misha de scheiding eigenlijk nooit als iets negatiefs. "Mijn ouders wilden het vooral leuk maken. Het was voor mij altijd normaal."Beluister hier het verhaal van Bob en zijn dochter Misha
02-11-2018
