Logo Villa pinedo small

RTL Late Night

Door: Elise

0

Geplaatst op: 22-02-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht šŸ“

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in Brandpunt

Villa Pinedo in Brandpunt

Villa Pinedo in de aflevering van Brandpunt over 'Traumatische vechtscheidingen'. Ā Met Lisa (20) en Kelsey (23) dieĀ vertellen over hun ervaring met de (v)echtscheiding van hun ouders.Bekijk hier de aflevering.

21-03-2016

Lees nieuwsbericht
Marsha Pinedo en Buddy Dionne in Editie NL

Marsha Pinedo en Buddy Dionne in Editie NL

Gisteren kwam de film 'Vechtmeisje' voor het eerst in de bioscoop.Ā In deze film zie je hoe een meisje omgaat met de vechtscheiding van haar ouders. Buddy Dionne (23) vertelde in Editie NL wat deze film met haar doet. "Het gevoel wat het meisje ervaart, 'Ik moet het allemaal zelf dragen, niks gaat goed, hoe kom ik hier uit?' Dat was voor mij heel erg herkenbaar."Dionne had achteraf gewild dat ze vroeger over de scheiding had gepraat en niet had gedaan of alles goed met haar ging. Daarom is ze erg blij dat ze nu als Buddy zelf andere kinderen kan helpen die een vechtscheiding mee maken.Ook Marsha Pinedo komt aan het woord en vertelt hoe fijn het voor kinderen is om te merken dat ze niet de enige zijn en terecht kunnen bij iemand die het ook heeft meegemaakt. Meer informatie over het Buddyproject vind je hier.Bekijk het fragment in Editie NL hier terug (vanaf minuut 10 minuut 30).Ā Dionne schreef ook een blog over de film waarin zij uitgebreider vertelt wat de film met haar doet en hoe zij zich er in herkent.

19-10-2018

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in de Volkskrant Magazine

Villa Pinedo in de Volkskrant Magazine

Vandaag een artikel in het Volkskrant Magazine: ā€˜De kunst van het co-ouderen’. ā€œIn 2001 gold een co-ouderschap nog maar voor 5% van de scheidingskinderen- het overgrote deel woonde bij de moeder en ging om het weekend naar de vader.Tegenwoordig leeft ruim een kwart van de 70.000 thuiswonende kinderen die jaarlijks met een scheiding te maken krijgen in co-ouderschap.ā€ Lees hier het hele artikel.

10-05-2014

Lees nieuwsbericht