RTL Late Night
Door: Elise
Geplaatst op: 22-02-2018
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Villa Pinedo in de Volkskrant
Kinderen hebben zelden belang bij een echtscheiding, ze presteren slechter op school, vertonen meer gedragsproblemen, zijn minder gelukkig, hebben een slechter zelfbeeld en moeizamere relaties dan kinderen uit ‘intacte’ gezinnen. Dat vond ook de Volkskrant. De Volkskrant schreef hierover een artikel in de krant van 1 maart. “Bedenk je tien keer voordat je besluit tot echtscheiding. Wie elkaar het licht in de ogen gunt, verstandige afspraken maakt en geen onrealistische verwachtingen heeft over eeuwig gelukt, heeft niet meteen een tophuwelijk maar hoeft misschien niet te scheiden”.Wat ons betreft een heel mooi advies!Lees hier het hele artikel.
01-03-2014
De eerste kerst na de scheiding
De eerste kerst na de scheiding, altijd een van de meest pijnlijke momenten. Danielle (19) vertelt in het artikel van Het Parool hoe zij de eerste kerst na de scheiding vierde.Als ouders tijdens de feestdagen opeens niet meer samen zijn, is dat voor kinderen moeilijk genoeg. Goede afspraken en heldere communicatie kunnen helpen bij de verwerking van de echtscheiding.
18-12-2012
Strijdend ten onder - de Volkskrant
De ouders van Frénk van der Linden raakten ooit verzeild in een conflictueuze echtscheiding. Met 3 vrijwilligers van Villa Pinedo bespreekt hij wat het met je als kind doet als een huwelijk eindigt in een complexe echtscheiding.Dianne's (25) ouders moeten elkaar twintig jaar na hun uiteengaan nog steeds voor het eerst een hand geven. "Daar durf ik niet eens meer op te hopen. Vergeving komt niet voor in hun woordenboek. Ik houd minder en minder rekening met hun gevoelens. Eindelijk kom ik op voor mezelf. Het drukt op me dat ze niet samen naar mijn diploma-uitreiking komen, niet samen naar een begrafenis in de familie gaan, maar ik zeg nu in mezelf: fuck you two, zoek het maar uit."Tip van Dianne voor ouders in conflictscheidingen: ‘Zoek professionele hulp, zodat de kinderen geen last hebben van jullie emoties".Lees het hele artikel hier terug.
19-01-2021
