Logo Villa pinedo small

Koningin Maxima op bezoek bij Villa Pinedo

Door: Elise

0

Geplaatst op: 17-01-2015

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

NPO 1 Podcast De Dag: Als je door corona je kind niet meer mag zien

NPO 1 Podcast De Dag: Als je door corona je kind niet meer mag zien

De Nationale Adviesbalie, die juridisch advies geeft en mensen verbindt aan advocaten en mediators, vertelt in podcast De Dag dat zij signaleren dat veel ouders de situatie aangrijpen om hun kind niet meer naar hun ex te brengen.Hoe ga je er als kind mee om als de omgangsregeling ineens verandert of als de ene ouder de corona-maatregelen en adviezen strenger opvolgt dan de andere? Buddy-coördinator Demi vertelt vandaag in de podcast 'De Dag' hoe Buddy's kinderen steunen in deze tijd. Een belangrijke tip: Krop het niet op, vertel hoe je je voelt aan je ouders of schrijf het op.Ook vertelt zij dat wij onze online training 'Aan alle gescheiden ouders' t.w.v. €97 voor ouders kosteloos aanbieden tot 6 april om hen te ondersteunen in deze tijd. We willen graag ouders een handje helpen om de samenwerking makkelijker te laten verlopen deze weken. Deze aflevering van De Dag kun je hier beluisteren.</div> </div>

27-03-2020

Lees nieuwsbericht
Reporter Jeen in NOS Jeugdjournaal

Reporter Jeen in NOS Jeugdjournaal

Steeds vaker vertellen kinderen over de scheiding van hun ouders. In het TV-programma 'Van vader naar moeder' praten kinderen met Tatum Dagelet in de auto over de scheiding van hun ouders wanneer zij hen van de ene naar de andere ouder brengt. Er is een podcast waarin kinderen vertellen over hun ervaringen en in onze YouTube serie 'Expeditie Scheiding' gaat reporter Jeen op pad om in het land te onderzoeken hoe het gaat met kinderen die gescheiden ouders hebben. Het Jeugdjournaal maakte hier een item over. Mooi dat er steeds meer platformen zijn waar kinderen hun ervaringen kunnen delen om zo andere kinderen met gescheiden ouders te steunen!Bekijk het item hier terug.

16-01-2020

Lees nieuwsbericht
Mijn gelukkige ingewikkelde familie

Mijn gelukkige ingewikkelde familie

In de documentaire Mijn Gelukkige Ingewikkelde Familie staan drie jonge meisjes centraal die opgroeien in bijzondere gezinnen met meerdere halfbroertjes, halfzusjes, extra moeders, bonus-moeders en half-moeders. De meisjes introduceren hun gezin en confronteren hun ouders voor het eerst met hun onbeantwoorde vragen, maar uiten ook hun bewondering voor hoe ze het aangepakt hebben.Isa is één van deze meiden. Isa is actief bij Villa Pinedo in de redactie en schrijft regelmatig blogs. Daarnaast beantwoordt zij vragen op het forum. Wat mooi om te zien hoe Isa hier over haar familie vertelt!Klik hier om de uitzending terug te kijken (uitgezonden op zondag 19 november om 19.25u op NPO3). 

20-11-2017

Lees nieuwsbericht