Logo Villa pinedo small

LINDAnieuws over de Open Brief

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 26-06-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Hoe werk je duurzaam samen na een scheiding? - Van Vandaag naar Morgen podcast

Hoe werk je duurzaam samen na een scheiding? - Van Vandaag naar Morgen podcast

In de podcast Van Vandaag naar Morgen van Wyzer delen experts hun kennis, inzichten en ervaringen over actuele onderwerpen. Nederland is volop in beweging en staat voor grote opgaven bijvoorbeeld op het gebied van zorg, woningbouw en duurzaamheid. Gemeenten hebben hier een belangrijke rol in. Die rol staat in deze podcast centraal. We gaan in gesprek over wat we vandaag kunnen doen om morgen nog beter en mooier te maken.In de aflevering 'Jeugdpreventie: hoe werk je duurzaam samen na een scheiding?' gaan Marleen Heijsteeg, familiemediator, Sanne Abrahams, directeur Stichting Villa Pinedo en Christa Graafland, kwartiermaker relatie en scheidingsdesk regio Lekstroom in gesprek over duurzaam samenwerken na scheidingen.Luister de podcastaflevering hier!

13-06-2024

Lees nieuwsbericht
Dansoptreden Indy bij Superkids

Dansoptreden Indy bij Superkids

Wat was het een fantastisch optreden van Indy bij Superkids op SBS6! Een dans gebaseerd op de scheiding van haar ouders. Heel bijzonder dat ze onze open brief 'Aan alle gescheiden ouders' verwerkt heeft in haar dans. En wat een mooie reactie van jurylid Juvat. Indy gebruikte audiofragmenten van het optreden van Isa in de Ziggo Dome tijdens haar dans.https://vimeo.com/371081586 

05-11-2019

Lees nieuwsbericht
'Zeg gewoon hallo tegen papa' - Marsha Pinedo in Arts en Auto

'Zeg gewoon hallo tegen papa' - Marsha Pinedo in Arts en Auto

Marsha Pinedo vertelt in 'Arts en Auto' dat zij er voorstander van is om ceremonieel te scheiden. “We besteden een jaar voorbereiding aan het huwelijk. Maar als we gaan scheiden, dan is het vaak in een keer klaar. Ergens ook wel logisch. Als een van de twee aangeeft te willen scheiden, dan is de door boosheid en verdriet ingegeven reactie vaak: ‘Daar is de deur’. Maar meestal hebben echtgenoten óók goede jaren samen gehad. Je kunt elkaar ook bedanken voor die jaren. Ik denk dat een scheidingsceremonie steeds gebruikelijker zal worden. Het is ook goed en duidelijk voor de kinderen dat je naar elkaar uitspreekt: we stoppen als partners, maar we blijven ouders en we beloven elkaar te respecteren."Lees het hele artikel hier.

07-02-2019

Lees nieuwsbericht