Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Artikel op Zorg voor de Jeugd

Artikel op Zorg voor de Jeugd

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 18-05-2020

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Erin in Alphens Dagblad: 'Elke scheiding heeft een eigen verhaal'

Erin in Alphens Dagblad: 'Elke scheiding heeft een eigen verhaal'

Je ziet ze niet altijd, maar ze zijn er wel: mensen die, vaak naast hun werk, studie of dagelijkse bezigheden, iets extra's doen voor de samenleving. Erin is zo'n persoon en vertelt in het Alphens Dagblad over haar vrijwilligerswerk als Buddy."Op dit moment begeleid ik drie kinderen in de Buddy App, De vragen zijn heel uiteenlopend. ze kunnen gaan over emoties, maar ook bijvoorbeeld over een toets of verliefdheid. Een scheiding verloopt nauwelijks positief en ook heeft elke scheiding een eigen verhaal. Soms zijn de contacten kort, een andere keer ben ik een hele avond aan het appen."

30-07-2021

Lees nieuwsbericht
NU.nl: Sanne werd gevraagd voor directeursrol: 'Gekozen om wie ik ben'

NU.nl: Sanne werd gevraagd voor directeursrol: 'Gekozen om wie ik ben'

Of het nu om een boerderij of een organisatie met honderden werknemers gaat, het overnemen van een bedrijf is geen sinecure. In een reeks met verschillende artikelen vraagt NU.nl (kersverse) opvolgers hoe het ze vergaat in hun nieuwe rol. Sanne Abrahams (36), directeur van Villa Pinedo, vertelt hoe het voor haar is om deze rol van Marsha Pinedo over te nemen. Ik kan het niet voor iedereen 100 procent goed doen, maar ik kan wel luisteren naar de verschillende perspectieven.Wat hoop je de komende tijd te bereiken met de stichting?"Nog meer verschil maken voor  kinderen en jongeren met gescheiden ouders. Ze voelen zich vaak alleen of verantwoordelijk voor volwassen zaken. Er gebeurt veel meer achter de voordeur dan we op het eerste gezicht kunnen zien, maar we lijken onze ogen er ook voor te willen sluiten of pas te openen als specialistische hulp nodig blijkt."Lees het artikel op NU.nl hier.

21-02-2022

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo jongere Emilio geeft tips in NOS journaal

Villa Pinedo jongere Emilio geeft tips in NOS journaal

Emilio was samen met zijn gescheiden ouders vanavond te zien in het NOS journaal van 20.00u en gaf tips aan gescheiden ouders. Marsha Pinedo vertelde hoe belangrijk het is dat het kind centraal wordt gesteld tijdens en na de scheiding. Wil je meer tips van Emilio? Volg dan onze online training. Kijk hier de uitzending van het NOS journaal terug.Eerder vandaag schreef de NOS het artikel 'Scheiden is normaal, maar de maatschappij is er nog niet op ingericht':"Er is heel veel in de maatschappij veranderd. In 1970 moest je nog kunnen bewijzen dat een partner vreemdging om te kunnen scheiden, nu houdt bijna 40 procent van de huwelijken geen stand", somt Marsha Pinedo op. "Maar de maatschappij is nog niet ingericht op die veranderingen. Er is bijvoorbeeld meer voorlichting nodig over wat een scheiding of een nieuw gezin vormen inhoudt." Lees hier het volledige artikel van de NOS.Klik hier voor meer Villa Pinedo media fragmenten. 

18-12-2017

Lees nieuwsbericht