Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Artikel op Zorg voor de Jeugd

Artikel op Zorg voor de Jeugd

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 18-05-2020

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in de Telegraaf

Villa Pinedo in de Telegraaf

Catherine Keyl schreef haar column in de Telegraaf deze week over Villa Pinedo. Ze licht toe waarom kinderen met gescheiden ouders het juist in deze coronatijd extra lastig kunnen hebben.Lees het artikel hier.

27-05-2020

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in de krant

Villa Pinedo in de krant

Dat kinderen van gescheiden ouders het soms heel moeilijk kunnen hebben, blijkt wel uit de cijfers die het CBS elk jaar publiceert. Op dit moment gaat één op de drie gezinnen scheiden en dit aantal lijkt enkel maar op te lopen. Om ouders bewust te maken van alle rompslomp die kinderen moeten doorstaan, heeft Wegener Media er een artikel over geschreven. "De zomervakantie is voor kinderen van gescheiden ouders niet altijd even leuk. Ze moeten hun moeder drie weken missen of gaan helemaal niet op vakantie omdat hun ouders ruziemaken over geld. Villa Pinedo biedt steun."Het hele artikel kun je hieronder terug lezen. Klik op de afbeelding voor een vergroting.

18-08-2014

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in Het Parool

Villa Pinedo in Het Parool

Scheiden kán goed gaan, zegt Marsha Pinedo (45).  Als ouders maar door de ogen van hun kroost willen kijken. Op Villapinedo.nl leren kinderen dat ze niet voor hun ouders moeten zorgen.Bekijk het volledige artikel

08-09-2016

Lees nieuwsbericht