Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Marsha Pinedo in Parool: "Het huwelijk is fucking ingewikkeld'

Marsha Pinedo in Parool: "Het huwelijk is fucking ingewikkeld'

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 15-05-2021

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Marsha Pinedo in Jeugd en Co

Marsha Pinedo in Jeugd en Co

In de rubriek 'Wie leest wat' in het blad Jeugd en Co (voor professionals in de jeugdsector) vertelt Marsha over het boek The Magic. Je spreekt je verlangens uit en het komt vanzelf goed, ooit. Dat is de boodschap van The Magic. Net als kinderen mag je vertrouwen op de magie dat dingen gebeuren, zonder dat je weet hoe het komt.Klik op de afbeelding om het hele interview met Marsha te lezen.

03-02-2018

Lees nieuwsbericht
Jeugdjournaal: Buddy Suzanne vertelt wat voor vragen kinderen nu stellen

Jeugdjournaal: Buddy Suzanne vertelt wat voor vragen kinderen nu stellen

De hele dag thuisblijven met het gezin kan best onhandig zijn. Voor kinderen met gescheiden ouders zijn er soms extra zorgen en stress. Sommige kinderen maken zich zorgen of ze beide ouders wel kunnen blijven zien. En het gebeurt dat corona-regels bij de een heel anders zijn dan bij de ander. Ook zijn de schema's waar kinderen zich aan moeten houden soms heel verschillend.Jochem en Leanne vertellen in het Jeugdjournaal hoe zij dat ervaren. En onze Buddy Suzanne vertelt wat voor vragen kinderen nu stellen aan Buddy's: Er zijn bijvoorbeeld kinderen die bij hun moeder wel mogen buitenspelen, maar bij hun vader niet. Ze vragen, wat moet ik nu doen?Bekijk het fragment hier terug. Wil jij ook graag een luisterend oor van een Buddy waarbij je je hart kunt luchten en waaraan je vragen kunt stellen? Meld je dan hier aan.

23-04-2020

Lees nieuwsbericht
Online Workshop in De Telegraaf

Online Workshop in De Telegraaf

Gisteren werd het persbericht verstuurd naar alle media rondom een cadeautje voor alle gescheiden ouders. Vrijdag 12 september 2014 is de Dag van de Scheiding en schonken wij alle gescheiden ouders van Nederland een gratis online workshop. De workshop ‘leer kijken door de ogen van je kind’ wordt gesteund door de nieuwe ambassadeur Olympisch schaatskampioen –en tevens kind van gescheiden ouders- Mark Tuitert.Onder andere de Telegraaf pikte dit bericht op en schreef er een artikel over. Dit artikel kun je hier lezen. Het volledige persbericht dat we schreven lees je hier.

11-09-2014

Lees nieuwsbericht