Marsha Pinedo in Parool: "Het huwelijk is fucking ingewikkeld'
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 15-05-2021
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Wat kan er gebeuren met de omgangsregeling als ouders er zelf niet uit komen?
Thomas (13 jaar) op het forum van Villa Pinedo: "Mijn ouders kunnen het maar niet eens worden over de omgangsregeling. Ze willen mij allebei in het weekend hebben." Wat kan er gebeuren in de situatie van Thomas als zijn ouders er zelf niet uitkomen?Familie- en Jeugdrechter Cees van Leuven legt het uit in dit filmpje⬇️[arve url="https://vimeo.com/user25500351/omgangsregeling?share=copy" title="Wat kan er gebeuren met de omgangsregeling als ouders er zelf niet uitkomen?" /]
28-11-2023
Open Brief in de media
Het einde van de schoolperiode zit eraan te komen, de examens zijn in volle gang. Wij publiceerden een nieuwe Open Brief met 6 tips voor een diploma-uitreiking zonder zorgen. Open Brief in de mediaOnze Open Brief voor gescheiden ouders van eindexamenkandidaten is afgelopen week erg goed opgepakt door de media. Check de artikelen die door Het Parool, Katholiek Nieuwsblad en de Telegraaf geschreven werden over de Open Brief.Onze Open Brief voor gescheiden ouders van eindexamenkandidaten is viral gegaan door Nederland én België! Zo werd Marsha deze week ook geïnterviewd door RTV Noord-Holland. Het interview (vanaf 18:30) is te beluisteren via deze link.
30-06-2014
Iris, Maite en Thom in het AD!
Valt het AD bij jou thuis op de mat? Dan heb je de verhalen van onze vrijwilligers Iris, Maite en Thom misschien al wel voorbij zien komen in de Mezza. Ze vertellen heel dapper en krachtig welke de impact de scheiding van hun ouders op hen had en hoe ze de jaren daarna beleefd hebben. Waar liepen ze tegenaan? Hoe kijken ze er nu op terug en welke invloed heeft het jaren later nog? Welke rollen namen ze onbewust aan na de scheiding?Dat lees je in het artikel!
21-11-2024
