Logo Villa pinedo small

Marsha Pinedo in Parool: "Het huwelijk is fucking ingewikkeld'

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 15-05-2021

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Amber vertelt over de scheiding op FunX

Amber vertelt over de scheiding op FunX

Buddy Amber vertelde vandaag, op de Dag van de Scheiding, over de scheiding van haar ouders op radiostation FunX. Hoe was het om in een samengesteld gezin te wonen? Hoe deed ze het met spullen van het ene naar het andere huis krijgen? En hoe is het om deze ervaringen nu in te zetten om anderen te helpen als Buddy?Luister het fragment hier terug (vanaf 1 uur en 38 minuten).

13-09-2019

Lees nieuwsbericht
Manal geeft tips aan kinderen in Kidsweek

Manal geeft tips aan kinderen in Kidsweek

Twee huizen, gedoe met agenda's, nooit meer samen op vakantie... Als je ouders uit elkaar gaan verandert er opeens van alles in je leven. Manal (11) uit Amsterdam weet er alles van. Samen met Marsha Pinedo geeft ze 5 tips aan kinderen in de kinderkrant Kidsweek.Klik op de link hieronder om het artikel te lezen.Kidsweek_EersteHulpBijGescheidenOuders

06-12-2017

Lees nieuwsbericht
De Telegraaf: Hoop en vertrouwen na scheiding

De Telegraaf: Hoop en vertrouwen na scheiding

Marsha Pinedo, Demi Keppel en Sophie Mulder, alle drie zelf kind van gescheiden ouders, schreven samen met illustrator Marieke het boek 'Je hoeft het niet alleen te doen'. De Telegraafinterviewde hen over het boek en het omgaan met de scheiding van je ouders. Marsha Pinedo: "Voor mij was de grootste uitdaging loyaliteit. Ik was continu aan het opletten wat ik zei en wilde allebei mijn ouders tevreden houden. Dat is een enorm zware taak voor een kind. Je zit steeds in een soort spagaat.Begrijp me goed: ik ben niet tegen scheiden. En ik denk ook niet dat elk kind van gescheiden ouders getraumatiseerd is. Maar het is wel van belang dat ouders beseffen wat voor impact een scheiding op hun kinderen heeft."Het hele interview lees je of via deze link.

17-05-2021

Lees nieuwsbericht