Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Marsha Pinedo in Parool: "Het huwelijk is fucking ingewikkeld'

Marsha Pinedo in Parool: "Het huwelijk is fucking ingewikkeld'

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 15-05-2021

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Marsha Pinedo als stoere vrouw in Margriet

Marsha Pinedo als stoere vrouw in Margriet

Het tijdschrift Margriet bestaat 80 jaar. Om dit te vieren heeft Margriet 80 vrouwen geselecteerd voor de expositie 'Gewoon Stoer'in het Amsterdam Museum. Ter gelegenheid van dit jubileum mag Marsha Pinedo van 1 tot en met 8 november samen met 15 andere ‘stoere vrouwen’ schitteren op het Museumplein. Deze reizende tentoonstelling is daarna te zien in Den Haag en gaat later in november nog naar Groningen en Den Bosch. Fotografe Sacha de Boer heeft de kracht van de stoere vrouwen vastgelegd in bijzondere portretten. Alle 80 vrouwen zijn hier te zien.

01-11-2018

Lees nieuwsbericht
Marsha bij NH radio: 'Je hoeft het niet alleen te doen'

Marsha bij NH radio: 'Je hoeft het niet alleen te doen'

Marsha Pinedo was vandaag te gast bij NH radio waarin zij vertelde hoe belangrijk het is dat de 86.000 kinderen die per jaar te horen krijgen dat hun ouders uit elkaar gaan weten dat zij niet de enige zijn die dit doormaken en er altijd met anderen over kunnen praten. Het boek 'Je hoeft 't niet alleen te doen' helpt hen hierbij.In dit boek lees je allemaal echte verhalen van onszelf en andere kinderen met gescheiden ouders. Het boek gaat over heen en weer gaan tussen ouders. Over schuldgevoel. Over de hoop dat ze weer bij elkaar komen (of juist he-le-maal niet!). En al die andere dingen die je door de scheiding van je ouders meemaakt en voelt. We hebben dit boek met veel liefde gemaakt om het leven voor kinderen iets makkelijker te maken.Luister de uitzending hier terug (vanaf minuut 8.30).

03-08-2021

Lees nieuwsbericht
Renée op LINDA.nl over het Buddyschap

Renée op LINDA.nl over het Buddyschap

Het is vandaag de Dag van de Scheiding. Renée is Buddy en werd door LINDA.nl geïnterviewd. Zo vertelt zij: “Ik vond dat ik, met mijn eigen ervaring, andere kinderen die nog wel ergens mee zitten kan helpen. En ook al heb ik de scheiding van mijn ouders zelf inmiddels een plekje kunnen geven, dit werk helpt mij ook terugblikken op mijn eigen situatie. Toen ik in hun schoenen stond, hoe voelde ík mij toen?”Het hele artikel lees je hier.

13-09-2019

Lees nieuwsbericht