Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Marsha Pinedo in Jeugd en Co

Marsha Pinedo in Jeugd en Co

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 03-02-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Suus te gast bij Radio Aalsmeer

Suus te gast bij Radio Aalsmeer

Suus is buddy bij Villa Pinedo. In het programma Let's Go op Radio Aalsmeer legt ze uit uit waarom deze tijd voor kinderen met gescheiden ouders nog lastiger is en hoe kinderen zich kunnen aanmelden voor een buddy.Beluister de gehele uitzending of bekijk hieronder de video met Suus. https://vimeo.com/409751845   

17-04-2020

Lees nieuwsbericht
Interview Noord-Hollands Dagblad

Interview Noord-Hollands Dagblad

‘Goede scheiding is niet slecht’ kopt het Noord-Hollands Dagblad boven het interview met Villa Pinedo collega Floor Lantink. Het interview werd gedaan naar aanleiding van de online bijeenkomst voor gescheiden ouders die GGD Hollands Noorden organiseert in samenwerking met Villa Pinedo.Je leest het artikel hier.

16-04-2023

Lees nieuwsbericht
NPO Radio 1: Wetsvoorstel deelgezag, hoe wenselijk is dit?

NPO Radio 1: Wetsvoorstel deelgezag, hoe wenselijk is dit?

Als het aan Sander Dekker ligt, onze minister voor Rechtsbescherming, komt er een regeling voor deelgezag van opvoeders zodat ze een grotere rol kunnen gaan spelen bij hun stiefkind. De regeling deelgezag kan voor sommige mensen een uitkomst zijn, maar niet iedereen is blij met deze ontwikkeling. In De Nieuws BV praatte Patrick Lodiers erover met Levi van Dam, orthopedagoog aan de Universiteit van Amsterdam en zelf stiefouder, en met Buddy Floor.Floor nam deel aan het gesprek om de stem van het kind te laten horen. Iedereen kan namelijk reageren op de regeling via internetconsultatie, dat is een mooi instrument, maar de mening van kinderen wordt hier niet meegenomen. Dit terwijl deze wetswijziging over de vertegenwoordiging van hun belangen gaat.Luister het fragment hier terug.

19-05-2020

Lees nieuwsbericht