Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Marsha Pinedo in AD over nieuwe cijfers CBS

Marsha Pinedo in AD over nieuwe cijfers CBS

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 17-10-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Persbericht: Kado voor alle gescheiden ouders

Persbericht: Kado voor alle gescheiden ouders

Op vrijdag 12 september 2014, de Dag van de Scheiding, schenkt Stichting Villa Pinedo alle gescheiden ouders van Nederland de online workshop – Leer kijken door de ogen van je kind. Dit initiatief wordt gesteund door de nieuwe ambassadeur Mark Tuitert.Bekijk hier het volledige persberichtIn dit filmpje vertellen de jongeren van Villa Pinedo waarom ouders de online workshop moeten volgen. LET OP : gratis inschrijven voor deze workshop kan alleen op vrijdag 12 september 2014, daarna geldt de normale prijs van €59, inschrijven kan via www.villapinedo.dev/online-workshop

10-09-2014

Lees nieuwsbericht
Kinderpsycholoog Marga Akkerman en Buddy Isabelle over kinderen in vechtscheidingen

Kinderpsycholoog Marga Akkerman en Buddy Isabelle over kinderen in vechtscheidingen

Er is nog steeds te weinig aandacht voor de positie van het kind in een complexe scheiding zegt kinderpsycholoog Marga Akkerman. Reporter Radio van NPO Radio 1 deed dit jaar uitgebreid onderzoek naar complexe scheidingen. Daaruit bleek dat ouders die weigeren mee te werken aan een omgangsregeling vaak resultaat boeken. Ook al heeft een rechter iets anders beslist.Ondertussen raken kinderen getraumatiseerd door ouders die vastlopen in hun onderlinge strijd. Dat is een groot probleem, want jaarlijks krijgen ruim tienduizend kinderen te maken met een complexe scheiding. Marga Akkerman bespreekt de uitzendingen van Reporter Radio en geeft haar visie op het probleem. Onze Buddy Isabelle komt ook aan het woord en deelt haar verhaal. Je hoort Isabelle vanaf minuut 7.25.Luister de uitzending hier terug.

21-12-2020

Lees nieuwsbericht
Marsha Pinedo in Parool: "Het huwelijk is fucking ingewikkeld'

Marsha Pinedo in Parool: "Het huwelijk is fucking ingewikkeld'

Marsha Pinedo (50) gaat Villa Pinedo verlaten als directeur. Naar aanleiding daarvan en de lancering van het boek 'Je hoeft het niet alleen te doen', interviewde het Parool haar. Dit boek is geschreven vóór en dóór kinderen met gescheiden ouders. Kinderen kunnen verhalen lezen over hoe andere kinderen omgaan met de scheiding van hun ouders.“Ik geloof in de liefde,” zegt Marsha zonder spoortje ironie. “Ik voel het in me: ontzettend veel liefde. Ik heb het gevoel dat ik andere mensen eraan moet herinneren hoeveel liefde er ook in hen zit. Ik word me er steeds bewuster van hoe leuk mensen eigenlijk zijn. Ik geloof dat er een veel mooiere wereld kan zijn dan die waarin we nu leven.”Lees het interview hier.

15-05-2021

Lees nieuwsbericht