Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Marsha Pinedo in AD over nieuwe cijfers CBS

Marsha Pinedo in AD over nieuwe cijfers CBS

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 17-10-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Buddy Kaylee in Hart van Nederland

Buddy Kaylee in Hart van Nederland

Wat doet een echtscheiding met het contact tussen kinderen, hun biologische ouders en hun stiefouders als kinderen volwassen zijn? Dat hebben onderzoekers van de UvA en het CBS uitgezocht.Zo blijkt dat 44 procent van de nu volwassen kinderen hun stiefvader als vader ziet. Buddy Kaylee (25) sprak gisteren over dit onderwerp in Hart van Nederland op SBS 6. Bekijk het fragment hier terug.</div> Kaylee moest eerst wel even wennen aan haar stiefmoeder maar heeft nu een goede band met haar en schreef hier hele lieve woorden over.

18-10-2018

Lees nieuwsbericht
Renée op LINDA.nl over het Buddyschap

Renée op LINDA.nl over het Buddyschap

Het is vandaag de Dag van de Scheiding. Renée is Buddy en werd door LINDA.nl geïnterviewd. Zo vertelt zij: “Ik vond dat ik, met mijn eigen ervaring, andere kinderen die nog wel ergens mee zitten kan helpen. En ook al heb ik de scheiding van mijn ouders zelf inmiddels een plekje kunnen geven, dit werk helpt mij ook terugblikken op mijn eigen situatie. Toen ik in hun schoenen stond, hoe voelde ík mij toen?”Het hele artikel lees je hier.

13-09-2019

Lees nieuwsbericht
NPO Radio 1: Wetsvoorstel deelgezag, hoe wenselijk is dit?

NPO Radio 1: Wetsvoorstel deelgezag, hoe wenselijk is dit?

Als het aan Sander Dekker ligt, onze minister voor Rechtsbescherming, komt er een regeling voor deelgezag van opvoeders zodat ze een grotere rol kunnen gaan spelen bij hun stiefkind. De regeling deelgezag kan voor sommige mensen een uitkomst zijn, maar niet iedereen is blij met deze ontwikkeling. In De Nieuws BV praatte Patrick Lodiers erover met Levi van Dam, orthopedagoog aan de Universiteit van Amsterdam en zelf stiefouder, en met Buddy Floor.Floor nam deel aan het gesprek om de stem van het kind te laten horen. Iedereen kan namelijk reageren op de regeling via internetconsultatie, dat is een mooi instrument, maar de mening van kinderen wordt hier niet meegenomen. Dit terwijl deze wetswijziging over de vertegenwoordiging van hun belangen gaat.Luister het fragment hier terug.

19-05-2020

Lees nieuwsbericht