Marsha Pinedo beantwoordt vragen over scheiden bij BNR Nieuwsradio
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 14-09-2018
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Buddyproject op Radio EenVandaag
Op Radio EenVandaag aandacht voor ons buddyproject. Bij dit project worden kinderen met gescheiden ouders aan een student met een sociale opleiding gekoppeld die in dezelfde situatie heeft gezeten. In deze uitzending van Radio EenVandaag komt het buddykoppel Jennifer (21) en Brechtje (11) aan het woord om uitleg te geven over het project en over hun ervaringen.Klik hier om het radiofragment te beluisteren (even naar beneden scrollen)
21-11-2016
Villa Pinedo in 'Hoe overleef ik...'
Hoe overleef ik… Iedereen heeft wel eens een ‘Hoe overleef ik’-boek gelezen van Francine Oomen. Er bestaat ook een tijdschrift met de naam ‘Hoe overleef ik…’. In de mei/juni editie van dit tijdschrift is Villa Pinedo terug te vinden! Het tijdschrift bestaat uit een gedeelte voor jongeren en een gedeelte voor ouders.De puberteit als thema staat centraal in het tijdschrift. Het volledige stukje over Villa Pinedo vind je hier.
07-05-2014
Renée op LINDA.nl over het Buddyschap
Het is vandaag de Dag van de Scheiding. Renée is Buddy en werd door LINDA.nl geïnterviewd. Zo vertelt zij: “Ik vond dat ik, met mijn eigen ervaring, andere kinderen die nog wel ergens mee zitten kan helpen. En ook al heb ik de scheiding van mijn ouders zelf inmiddels een plekje kunnen geven, dit werk helpt mij ook terugblikken op mijn eigen situatie. Toen ik in hun schoenen stond, hoe voelde ík mij toen?”Het hele artikel lees je hier.
13-09-2019
