Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Marsha Pinedo beantwoordt vragen over scheiden bij BNR Nieuwsradio

Marsha Pinedo beantwoordt vragen over scheiden bij BNR Nieuwsradio

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 14-09-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in Brandpunt

Villa Pinedo in Brandpunt

Villa Pinedo in de aflevering van Brandpunt over 'Traumatische vechtscheidingen'.  Met Lisa (20) en Kelsey (23) die vertellen over hun ervaring met de (v)echtscheiding van hun ouders.Bekijk hier de aflevering.

21-03-2016

Lees nieuwsbericht
'Kerst bij pa of ma?' Buddycoördinator Rianne geeft tips in VROUW

'Kerst bij pa of ma?' Buddycoördinator Rianne geeft tips in VROUW

December een gezellige tijd? Dat gaat niet altijd op voor kinderen van gescheiden ouders. Voor hen is de periode rond de feestdagen soms juist extra stressvol. Deskundigen, waaronder Buddycoördinator Rianne, geven in dit artikel in VROUW tips om de feestdagen zo fijn mogelijk door te komen. 

12-12-2018

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in de Volkskrant

Villa Pinedo in de Volkskrant

Kinderen hebben zelden belang bij een echtscheiding, ze presteren slechter op school, vertonen meer gedragsproblemen, zijn minder gelukkig, hebben een slechter zelfbeeld en moeizamere relaties dan kinderen uit ‘intacte’ gezinnen. Dat vond ook de Volkskrant. De Volkskrant schreef hierover een artikel in de krant van 1 maart. “Bedenk je tien keer voordat je besluit tot echtscheiding. Wie elkaar het licht in de ogen gunt, verstandige afspraken maakt en geen onrealistische verwachtingen heeft over eeuwig gelukt, heeft niet meteen een tophuwelijk maar hoeft misschien niet te scheiden”.Wat ons betreft een heel mooi advies!Lees hier het hele artikel.  

01-03-2014

Lees nieuwsbericht