Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Marsha Pinedo beantwoordt vragen over scheiden bij BNR Nieuwsradio

Marsha Pinedo beantwoordt vragen over scheiden bij BNR Nieuwsradio

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 14-09-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Buddy Kaylee in Hart van Nederland

Buddy Kaylee in Hart van Nederland

Wat doet een echtscheiding met het contact tussen kinderen, hun biologische ouders en hun stiefouders als kinderen volwassen zijn? Dat hebben onderzoekers van de UvA en het CBS uitgezocht.Zo blijkt dat 44 procent van de nu volwassen kinderen hun stiefvader als vader ziet. Buddy Kaylee (25) sprak gisteren over dit onderwerp in Hart van Nederland op SBS 6. Bekijk het fragment hier terug.</div> Kaylee moest eerst wel even wennen aan haar stiefmoeder maar heeft nu een goede band met haar en schreef hier hele lieve woorden over.

18-10-2018

Lees nieuwsbericht
VriendenLoterij steunt online-buddyproject

VriendenLoterij steunt online-buddyproject

Beschadiging bij kinderen door (v)echtscheidingVilla Pinedo krijgt een eenmalige schenking van € 250.000,- om beschadiging bij kinderen in (v)echtscheidingen te voorkomen of verzachten. De eenmalige schenking wordt ingezet om ons online-buddyproject landelijk uit te rollen en het aantal buddy’s te vergroten.De buddy’s zijn leeftijdgenoten met dezelfde ervaring en opgeleid om kinderen en jongeren tussen 12 en 24 jaar te begeleiden in het verwerken van de scheiding van hun ouders. Gedurende een aantal maanden worden deze kinderen en jongeren online bijgestaan door hun buddy. Klik hier voor meer informatie over ons online-buddyproject.Bron: http://www.vriendenloterij.nl/goede-doelen/goed-geld-gala-2017.htm

16-02-2017

Lees nieuwsbericht
Bezoek van Koningin Máxima

Bezoek van Koningin Máxima

Vandaag kregen wij Koninklijk bezoek van Hare Majesteit de Koningin Máxima! Vorig jaar hebben wij met ons Buddyprogramma het Appeltje van Oranje gewonnen, die in verband met het Corona virus digitaal werd uitgereikt. Daarom kwam de Koningin (op afstand) alsnog bij ons langs. De Koningin ging in gesprek over het ontstaan van Villa Pinedo en de toekomstplannen met oprichter Marsha Pinedo en andere medewerkers. Ook sprak ze met verschillende Buddy's die aanwezig waren en mét het kind dat zij online steunen.Wij vonden het een geslaagde dag en zijn heel dankbaar dat de Koningin persoonlijk met ons in gesprek wilde gaan.Heel veel dank aan Oranje Fonds, het Koninklijkhuis en Buitenplaats Doornburgh voor de prachtige locatie en de goede zorgen.De volgende media besteedden aandacht aan het bezoek en publiceerden diverse interviews met de Buddy's en medewerkers:RTL Nieuws: Scheiden? Zo zorg je dat de kinderen er niet te veel onder lijden | RTL NieuwsRoyal TV: Koningin Máxima bezoekt Villa Pinedo - YouTubeAD: Sam (20) vertelde Máxima hoe heftig een scheiding kan zijn: ‘Leek zelfs of ze even emotioneel werd’ | Utrecht | AD.nlBlauw Bloed: Máxima prijst 'dappere' jongeren van gescheiden ouders - Blauw Bloed (eo.nl)

16-06-2021

Lees nieuwsbericht