Logo Villa pinedo small

Marsha Pinedo beantwoordt vragen over scheiden bij BNR Nieuwsradio

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 14-09-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Buddy Kaylee in Hart van Nederland

Buddy Kaylee in Hart van Nederland

Wat doet een echtscheiding met het contact tussen kinderen, hun biologische ouders en hun stiefouders als kinderen volwassen zijn? Dat hebben onderzoekers van de UvA en het CBS uitgezocht.Zo blijkt dat 44 procent van de nu volwassen kinderen hun stiefvader als vader ziet. Buddy Kaylee (25) sprak gisteren over dit onderwerp in Hart van Nederland op SBS 6. Bekijk het fragment hier terug.</div> Kaylee moest eerst wel even wennen aan haar stiefmoeder maar heeft nu een goede band met haar en schreef hier hele lieve woorden over.

18-10-2018

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo bij Radio 1

Villa Pinedo bij Radio 1

Op 11 september werden Marsha, Dara, Zara en Mark Tuitert uitgenodigd om bij Radio 1 hun verhaal en ervaring te vertellen rondom de gang naar de rechtbank tijdens een scheiding bij Radio 1.Aanleiding was namelijk de Dag van de Scheiding, die op dezelfde dag viel. Marsha, Dara, Zara en Mark Tuitert waren aanwezig in Utrecht  om hun verhaal te komen vertellen bij Radio 1. Daarna werd op de rechtbank in Utrecht aan de twee voorzitters van het LOVF de kindvriendelijke uitnodiging voor een kindgesprek aangeboden, die in samenwerking met vele Villa Pinedo jongeren en rechters was opgesteld. Hierbij was RTV Utrecht aanwezig, zij maakten graag verslag van de overhandiging van de brief.Voor meer informatie over de dag, kun je dit artikel lezen waarin alle jongeren aan het woord komen. Ook kun je de filmpjes in het artikel bekijken en de aflevering van het NOS Jeugdjournaal zien. In onderstaande geluidsfragment kun je het hele interview met Marsha, de jongeren én Mark Tuitert luisteren.[audio mp3="http://www.villapinedo.nl//wp-content/uploads/2015/09/Vechtscheiding-Radio-1-11-09-2015.mp3"\]\[/audio\]

14-09-2015

Lees nieuwsbericht
Radio L1 en TV L1mburg Centraal

Radio L1 en TV L1mburg Centraal

Farah Ysebaert van Villa Pinedo was te gast bij Radio L1 en Buddy Jasper bij het programma L1mburg Centraal van L1 TV, de lokale zender in Limburg. Tijdens de radio uitzending vertelde Farah hoe belangrijk het is voor kinderen dat ouders elkaar blijven zien als mede-ouders en niet alleen als ex-partners zodra zij uit elkaar zijn. Communicatie tussen de ouders en over elkaar is hierbij essentieel.Luister het fragment hier terug:[audio mp3="https://www.villapinedo.nl/wp-content/uploads/2023/01/003A606D.mp3"\]\[/audio\]Jasper deelt in de TV uitzending zijn ervaringen met de scheiding. Hij heeft als kind meerdere rechtszaken tussen zijn ouders meegemaakt. Zijn ouders hadden verschillende verwachtingen van hem, waardoor Jasper het gevoel had dat hij het nooit goed kon doen. Zijn zelfvertrouwen kreeg hierdoor een deuk.Bekijk hier het fragment.

18-01-2023

Lees nieuwsbericht