Logo Villa pinedo small

Marsha Pinedo beantwoordt vragen over scheiden bij BNR Nieuwsradio

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 14-09-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Marsha Pinedo in Jeugd en Co

Marsha Pinedo in Jeugd en Co

In de rubriek 'Wie leest wat' in het blad Jeugd en Co (voor professionals in de jeugdsector) vertelt Marsha over het boek The Magic. Je spreekt je verlangens uit en het komt vanzelf goed, ooit. Dat is de boodschap van The Magic. Net als kinderen mag je vertrouwen op de magie dat dingen gebeuren, zonder dat je weet hoe het komt.Klik op de afbeelding om het hele interview met Marsha te lezen.

03-02-2018

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo bij RTL Late Night

Villa Pinedo bij RTL Late Night

Het zal je vast niet zijn ontgaan dat onze Robin, Marsha en onze kersverse, nieuwe ambassadeur Mark Tuitert gisteravond te gast waren bij Humberto Tan in het programma RTL Late Night. Ook Marsha was aanwezig en vertelde over de vaak traumatische ervaringen van kinderen met gescheiden ouders. Mark TuitertOok Olympisch schaatskampioen Mark Tuitert zet zich in voor kinderen met gescheiden ouders. Hij is zelf een kind van gescheiden ouders en weet hoe belangrijk het is als er naar je wordt geluisterd. Als ambassadeur van Villa Pinedo geeft hij advies: “Het kind is vaak de enige die verstandige dingen weet te zeggen. Zet je emoties als ouder zijnde aan de kant en blijf met elkaar praten." De uitzending van RTL Late Night is hieronder te bekijken.

12-09-2014

Lees nieuwsbericht
Koffietijd: Marsha Pinedo en Buddy Demi zijn te gast

Koffietijd: Marsha Pinedo en Buddy Demi zijn te gast

In januari besluiten veel mensen te gaan scheiden en krijgen veel kinderen dus te horen dat hun ouders uit elkaar gaan. Hoe ga je als ouder hier het beste mee om en hoe is dit voor de kinderen?Marsha Pinedo en Demi Keppel, Buddy bij Villa Pinedo, vertelden hier vandaag over in Koffietijd op RTL 4. Demi was 9 jaar toen haar ouders gingen scheiden en vertelt onder andere dat zij zich na de scheiding verantwoordelijk voelde voor het geluk van anderen waardoor zij haar eigen gevoelens weg stopte. Nu gebruikt zij deze ervaringen als Buddy om andere kinderen te steunen die hetzelfde meemaken.Bekijk het fragment hier terug.

07-01-2020

Lees nieuwsbericht