Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Marsha Pinedo beantwoordt vragen over scheiden bij BNR Nieuwsradio

Marsha Pinedo beantwoordt vragen over scheiden bij BNR Nieuwsradio

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 14-09-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Amber vertelt over de scheiding op FunX

Amber vertelt over de scheiding op FunX

Buddy Amber vertelde vandaag, op de Dag van de Scheiding, over de scheiding van haar ouders op radiostation FunX. Hoe was het om in een samengesteld gezin te wonen? Hoe deed ze het met spullen van het ene naar het andere huis krijgen? En hoe is het om deze ervaringen nu in te zetten om anderen te helpen als Buddy?Luister het fragment hier terug (vanaf 1 uur en 38 minuten).

13-09-2019

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo op Radio 1

Villa Pinedo op Radio 1

Afgelopen week heeft het radioprogramma ‘De Ochtend’ op Radio 1 elke dag aandacht besteed aan de gevolgen van echtscheidingen. In de afleveringen van ‘Kind van de Rekening’ sprak Marsha elke ochtend op de radio met een aantal jongeren over deze traumatische gevolgen.Ook staatssecretaris Van Rijn kwam aan het woord om te spreken over de enorme kosten voor de maatschappij die de gevolgen van echtscheidingen met zich meebrengen. De afleveringen zijn hier terug te luisteren.

20-05-2015

Lees nieuwsbericht
Boek 'aan alle gescheiden ouders'

Boek 'aan alle gescheiden ouders'

Elk jaar krijgen 70.000 thuiswonende kinderen te horen dat hun ouders gaan scheiden. Soms gaat het goed, vaak ook niet. Dat kan anders.  In Aan alle gescheiden ouders laat Marsha de kinderen zelf aan het woord, in persoonlijke verhalen die iedere ouder zullen raken: wat zij meemaken, voelen en denken. Op een indringende manier openen deze kinderen je de ogen, aangevuld met tips en adviezen van deskundigen en oefeningen waar je meteen iets mee kunt. Zodat jouw kind later kan zeggen: ‘Mijn ouders? Die zijn echt goed gescheiden.’In dit boek laat Marsha Pinedo de kinderen zelf aan het woord, in persoonlijke verhalen die elke ouder zullen raken: wat zij meemaken, voelen en denken omtrent de scheiding van hun ouders. Met tips en adviezen van deskundigen inclusief oefeningen! Heb jij het boek gelezen of wil je het boek graag lezen? Word vrienden met ons op Facebook en blijf altijd op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen.Wist je dat Villa Pinedo ook workshops en trainingen geeft? Als je je aanmeldt voor de workshop, krijg je dit boek gratis. Kijk voor meer informatie kijk je op deze pagina.

30-09-2013

Lees nieuwsbericht