Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
LINDA.nl: 'Kinderen met gescheiden ouders voelen vaak dat ze er alleen voor staan'

LINDA.nl: 'Kinderen met gescheiden ouders voelen vaak dat ze er alleen voor staan'

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 26-05-2021

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Boek 'aan alle gescheiden ouders'

Boek 'aan alle gescheiden ouders'

Elk jaar krijgen 70.000 thuiswonende kinderen te horen dat hun ouders gaan scheiden. Soms gaat het goed, vaak ook niet. Dat kan anders.  In Aan alle gescheiden ouders laat Marsha de kinderen zelf aan het woord, in persoonlijke verhalen die iedere ouder zullen raken: wat zij meemaken, voelen en denken. Op een indringende manier openen deze kinderen je de ogen, aangevuld met tips en adviezen van deskundigen en oefeningen waar je meteen iets mee kunt. Zodat jouw kind later kan zeggen: ‘Mijn ouders? Die zijn echt goed gescheiden.’In dit boek laat Marsha Pinedo de kinderen zelf aan het woord, in persoonlijke verhalen die elke ouder zullen raken: wat zij meemaken, voelen en denken omtrent de scheiding van hun ouders. Met tips en adviezen van deskundigen inclusief oefeningen! Heb jij het boek gelezen of wil je het boek graag lezen? Word vrienden met ons op Facebook en blijf altijd op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen.Wist je dat Villa Pinedo ook workshops en trainingen geeft? Als je je aanmeldt voor de workshop, krijg je dit boek gratis. Kijk voor meer informatie kijk je op deze pagina.

30-09-2013

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in de Volkskrant Magazine

Villa Pinedo in de Volkskrant Magazine

Vandaag een artikel in het Volkskrant Magazine: ‘De kunst van het co-ouderen’. “In 2001 gold een co-ouderschap nog maar voor 5% van de scheidingskinderen- het overgrote deel woonde bij de moeder en ging om het weekend naar de vader.Tegenwoordig leeft ruim een kwart van de 70.000 thuiswonende kinderen die jaarlijks met een scheiding te maken krijgen in co-ouderschap.” Lees hier het hele artikel.

10-05-2014

Lees nieuwsbericht
Het Jeugdjournaal bij de Dag van de Scheiding

Het Jeugdjournaal bij de Dag van de Scheiding

Vandaag was er een speciale bijeenkomst met rechters, politici en hulpverleners op de speciale georganiseerde Dag van de Scheiding in Den Haag. Alle professionals luisterden deze dag naar de kinderen van gescheiden ouders. PratenHoe gaan kinderen om met een echtscheiding? En hoe kunnen ze geholpen worden als hun ouders scheiden? Nooit eerder waren zoveel deskundigen bij elkaar om met kinderen hierover te praten. ScheidenElk jaar zijn er 30 duizend scheidingen. Daarbij zijn bijna 20 duizend kinderen betrokken. En juist naar die kinderen wordt veel te weinig geluisterd, zeggen deskundigen. En dat moet volgens hen veranderen. Bekijk het filmpje van het Jeugdjournaal hieronder:<iframe width="550" height="309" src="http://jeugdjournaal.nl/embed/?id=v:550665" frameborder="0" scrolling="no" allowfullscreen></iframe>

12-09-2013

Lees nieuwsbericht