LINDA.nl: 'Kinderen met gescheiden ouders voelen vaak dat ze er alleen voor staan'
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 26-05-2021
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Omroep Assen - Expeditie Scheiding
Met trots presenteerden wij vandaag aflevering #3 van de YouTube-serie Expeditie Scheiding!Met deze online campagne worden jongeren met gescheiden ouders ervan bewust gemaakt dat het goed is om te praten over de scheiding met iemand die zij vertrouwen. Als zij hun hart willen luchten bij een ervaringsdeskundige kunnen ze terecht bij Villa Pinedo. Villa Pinedo is hiermee de eerste die met behulp van een YouTube serie direct aansluit bij de doelgroep zelf. Door hen zelf aan hetwoord te laten bieden zij elkaar steun, tips en advies. Omroep Assen interviewde onze Coördinator Buddyprogramma Sophie Mulder over de campagne en de Buddy's. Luister het interview hier terug (vanaf minuut 45).
11-03-2020
Reactie op NRC commentaar
Naar aanleiding van het artikel dat het NRC op 14 september (dag van de scheiding) plaatste is er een redactioneel stuk verschenen (op 17 september) in hetzelfde handelsblad met commentaar op de open brief van Villa Pinedo. Inmiddels is de reactie van Villa Pinedo op dit commentaar op 20 september ook in het NRC verschenen. Lees het bericht hieronder of download de gehele NRC pagina.
20-09-2012
Marsha Pinedo op Internationale Vrouwendag bij Margriet
Tijdschrift Margriet bestond afgelopen najaar 80 jaar en dat vierden zij door 80 stoere vrouwen in de spotlights te zetten.Marsha Pinedo is één van hen. Op Internationale Vrouwendag vertelde zij tijdens een evenement van Margriet over Villa Pinedo.Een mooie samenvatting van alles wat Villa Pinedo voor kinderen van gescheiden ouders te bieden heeft. Je ziet het hier.
08-03-2019
