Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Lancering Villa Pinedo

Lancering Villa Pinedo

Door: Elise

Geplaatst op: 15-09-2011

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in gesprek met Nieuwegeinse kinderen

Villa Pinedo in gesprek met Nieuwegeinse kinderen

In samenwerking met de Gemeente Nieuwegein zijn we een campagne gestart om meer Nieuwegeinse jongeren te bereiken en bewustwording te creëren over de gevolgen van een scheiding voor kinderen. Nieuwegein is één van de eerste gemeenten die op deze manier de verantwoordelijkheid neemt voor de kinderen met gescheiden ouders in hun gemeente. Een voorbeeld voor anderen!Daarom vragen we vandaag in Nieuwegein aan de jongeren op straat: “Hoe overleef jij de scheiding van je ouders?”Buddycoördinator Sophie werd hierover geïnterviewd door Radio M Utrecht. Luister het fragment terug en lees meer over de campagne in dit artikel van RTV Utrecht.

21-02-2020

Lees nieuwsbericht
Editie NL

Editie NL

Veel mensen zijn ontroerd door de nieuwe kerstreclame van de PLUS. Daarin zorgt een meisje dat haar gescheiden ouders voor een avond weer samen zijn. Editie NL vroeg Marsha Pinedo naar haar mening over de commercial. Je ziet het terug in dit fragment. Reacties van de jongeren van Villa Pinedo: www.villapinedo.nl/blog/kerstreclame-plus-vind-moeilijkWil jouw kind een buddy?: www.villapinedo.nl/buddyOpen brief 'Aan alle gescheiden ouders': www.villapinedo.nl/open-brief-aan-alle-gescheiden-ouders

12-12-2017

Lees nieuwsbericht
Tijd voor MAX: Marsha en Demi over hun boek voor kinderen met gescheiden ouders

Tijd voor MAX: Marsha en Demi over hun boek voor kinderen met gescheiden ouders

Marsha Pinedo en Demi Keppel, samen met Sophie Mulder auteurs van het boek 'Je hoeft het niet alleen te doen', zijn te gast bij Tijd voor MAX. Zij vertellen hoe dit boek, wat vol staat met illustraties van Marieke de Goeij, er voor kinderen is als hun ouders uit elkaar gaan.In het boek lezen kinderen allemaal echte verhalen van kinderen met gescheiden ouders. Want er gebeurt tijdens een scheiding superveel in een korte tijd. De een moet verhuizen, bij de ander praten de ouders (even) niet meer met elkaar of maken ze juist veel ruzie. Dit boek is met veel liefde gemaakt om het leven voor kinderen iets makkelijker te maken.Want hoe je je ook voelt, weet dat je niet alleen bent. En als je het even niet meer weet: dan weten wij de weg.Je bestelt het boek nu online of je vindt het in de boekhandel.Bekijk de uitzending van Tijd voor MAX hier terug.

26-05-2021

Lees nieuwsbericht