Lancering Villa Pinedo
Door: Elise
Geplaatst op: 15-09-2011
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
In gesprek met staatssecretaris Van Rijn & interview op Radio1
Naar aanleiding van een Tweede Kamerdebat over vechtscheidingen dat op woensdag 14 mei 2014 heeft plaatsgevonden, nodigde Staatssecretaris Van Rijn Villa Pinedo uit om te horen en te zien voor wie hij zijn uitvoeringsplan ter voorkoming van vechtscheidingen heeft geschreven. Janina Groen was één van de jongeren die vandaag duidelijk mocht maken wat de beleveniswereld van een kind van gescheiden ouders is. Samen met Dara, Marleen, Nichal en Marsha Pinedo gingen zij vol goede moed het gesprek in.Het gesprek verliep op een open en eerlijke manier en gericht op zowel de emotionele kant als de praktische kant met concrete adviezen. Het mooiste advies wat de jongeren aan dhr. Van Rijn gaven was: “Vergeet ons niet want er wordt in een scheiding veel gepraat over ons, maar niet met ons.”Na dit gesprek gingen Janina en Marsha naar de Tweede Kamer om live bij Radio1 verslag uit te brengen over het gesprek. Bijna een kwartier lang werden er door de koptelefoon vragen gesteld die zij vanuit hun eigen ervaring zo konden beantwoorden. Hopelijk is het werk van Villa Pinedo hierdoor weer iets bekender geworden en zorgen we voor een nog groter bereik om vervolgens zoveel mogelijk mensen bewust te maken. Luister hier het fragment van Radio1 terug.Luister hierhet fragment van Radio1 terug.
07-05-2014
Villa Pinedo in het online magazine Puber.
In het online magazine Puber. worden maandelijks artikelen gepubliceerd om ouders hun puber beter te laten begrijpen. In juni-nummer komt Villa Pinedo ook met een artikel aan bod. Kritisch naar jezelf kijkenIn dit artikel doen verschillende jongeren van Villa Pinedo hun verhaal. Robin (16), Florine (22), Janina (21) en Rachel (13) geven advies over onderwerpen als 'kritisch naar jezelf kijken', 'open gesprek', 'rol van familie', 'school' en 'stiefouders'. Tenslotte eindigt het artikel met een handjevol adviezen.Kun jij niet wachten om het artikel te lezen? Klik dan hier! Ook voor eerdere edities van het online magazines kun je op hun site terecht.
25-06-2015
Marsha Pinedo in Parool: "Het huwelijk is fucking ingewikkeld'
Marsha Pinedo (50) gaat Villa Pinedo verlaten als directeur. Naar aanleiding daarvan en de lancering van het boek 'Je hoeft het niet alleen te doen', interviewde het Parool haar. Dit boek is geschreven vóór en dóór kinderen met gescheiden ouders. Kinderen kunnen verhalen lezen over hoe andere kinderen omgaan met de scheiding van hun ouders.“Ik geloof in de liefde,” zegt Marsha zonder spoortje ironie. “Ik voel het in me: ontzettend veel liefde. Ik heb het gevoel dat ik andere mensen eraan moet herinneren hoeveel liefde er ook in hen zit. Ik word me er steeds bewuster van hoe leuk mensen eigenlijk zijn. Ik geloof dat er een veel mooiere wereld kan zijn dan die waarin we nu leven.”Lees het interview hier.
15-05-2021
