Logo Villa pinedo small

Lancering Villa Pinedo

Door: Elise

0

Geplaatst op: 15-09-2011

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in het RTL Nieuws

Villa Pinedo in het RTL Nieuws

Op 31 maart was onze Rachel (13) samen met Marsha Pinedo in RTL Nieuws te zien. De interviews waren naar aanleiding van de publicatie van de rapporten van de Kinderombudsman en staatssecretaris Van Rijn over vechtscheidingen.  Bekijk hier de aflevering terug. Vanaf 5.03 minuut.Rachel is ook 6 weken lang te zien in onze Villa Pinedo online workshop 'Voor alle gescheiden ouders - Leer kijken door de ogen van je kind'. Meer informatie? Bekijk dan ook deze pagina

31-03-2014

Lees nieuwsbericht
Marsha Pinedo in Parool: "Het huwelijk is fucking ingewikkeld'

Marsha Pinedo in Parool: "Het huwelijk is fucking ingewikkeld'

Marsha Pinedo (50) gaat Villa Pinedo verlaten als directeur. Naar aanleiding daarvan en de lancering van het boek 'Je hoeft het niet alleen te doen', interviewde het Parool haar. Dit boek is geschreven vóór en dóór kinderen met gescheiden ouders. Kinderen kunnen verhalen lezen over hoe andere kinderen omgaan met de scheiding van hun ouders.“Ik geloof in de liefde,” zegt Marsha zonder spoortje ironie. “Ik voel het in me: ontzettend veel liefde. Ik heb het gevoel dat ik andere mensen eraan moet herinneren hoeveel liefde er ook in hen zit. Ik word me er steeds bewuster van hoe leuk mensen eigenlijk zijn. Ik geloof dat er een veel mooiere wereld kan zijn dan die waarin we nu leven.”Lees het interview hier.

15-05-2021

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo op Radio 1

Villa Pinedo op Radio 1

Afgelopen week heeft het radioprogramma ‘De Ochtend’ op Radio 1 elke dag aandacht besteed aan de gevolgen van echtscheidingen. In de afleveringen van ‘Kind van de Rekening’ sprak Marsha elke ochtend op de radio met een aantal jongeren over deze traumatische gevolgen.Ook staatssecretaris Van Rijn kwam aan het woord om te spreken over de enorme kosten voor de maatschappij die de gevolgen van echtscheidingen met zich meebrengen. De afleveringen zijn hier terug te luisteren.

20-05-2015

Lees nieuwsbericht