Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Lancering Villa Pinedo

Lancering Villa Pinedo

Door: Elise

Geplaatst op: 15-09-2011

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

NPO 1 Podcast De Dag: Als je door corona je kind niet meer mag zien

NPO 1 Podcast De Dag: Als je door corona je kind niet meer mag zien

De Nationale Adviesbalie, die juridisch advies geeft en mensen verbindt aan advocaten en mediators, vertelt in podcast De Dag dat zij signaleren dat veel ouders de situatie aangrijpen om hun kind niet meer naar hun ex te brengen.Hoe ga je er als kind mee om als de omgangsregeling ineens verandert of als de ene ouder de corona-maatregelen en adviezen strenger opvolgt dan de andere? Buddy-coördinator Demi vertelt vandaag in de podcast 'De Dag' hoe Buddy's kinderen steunen in deze tijd. Een belangrijke tip: Krop het niet op, vertel hoe je je voelt aan je ouders of schrijf het op.Ook vertelt zij dat wij onze online training 'Aan alle gescheiden ouders' t.w.v. €97 voor ouders kosteloos aanbieden tot 6 april om hen te ondersteunen in deze tijd. We willen graag ouders een handje helpen om de samenwerking makkelijker te laten verlopen deze weken. Deze aflevering van De Dag kun je hier beluisteren.</div> </div>

27-03-2020

Lees nieuwsbericht
Koningin Maxima op bezoek bij Villa Pinedo

Koningin Maxima op bezoek bij Villa Pinedo

Niemand wist dat ze zou komen. De verrassing was dus erg groot toen koningin Máxima namens het Oranjefonds op bezoek kwam bij Villa Pinedo. Tijdens haar bezoek sprak Máxima met enkele van onze jongeren over de rol die Villa Pinedo speelt bij de verwerking van de scheiding van hun ouders.Zes jongeren hebben uitgebreid met koningin Máxima gesproken over de rol die Villa Pinedo speelt bij de verwerking van de scheiding van hun ouders. Koningin Máxima sprak met de jongeren over de trainingen die zij geven aan scheidingsprofessionals (rechters, mediators e.a.), hoe het is om op de redactie te werken en elke dag vragen van kinderen en gescheiden ouders op het forum te beantwoorden.Blauw Bloed zat in het complot en was er ook bij, die aflevering zie je vanaf 4.20 min hier. Het RTL Nieuws was er ook bij, deze uitzending kun je hier bekijken. Het Algemeen Dagblad heeft een artikel geschreven over het bezoek. Ook is Linda Nieuws op de hoogte van onze ontmoeting, evenals De Oranjes zelf!Het Oranje Fonds is in 2002 ontstaan toen het als cadeau werd aangeboden aan koning Willem-Alexander en koningin Máxima bij hun huwelijk. De twee zijn het beschermpaar van het fonds en ook heel betrokken bij het werk en de projecten die het doel steunt. 

17-01-2015

Lees nieuwsbericht
Bezoek van Koningin Máxima

Bezoek van Koningin Máxima

Vandaag kregen wij Koninklijk bezoek van Hare Majesteit de Koningin Máxima! Vorig jaar hebben wij met ons Buddyprogramma het Appeltje van Oranje gewonnen, die in verband met het Corona virus digitaal werd uitgereikt. Daarom kwam de Koningin (op afstand) alsnog bij ons langs. De Koningin ging in gesprek over het ontstaan van Villa Pinedo en de toekomstplannen met oprichter Marsha Pinedo en andere medewerkers. Ook sprak ze met verschillende Buddy's die aanwezig waren en mét het kind dat zij online steunen.Wij vonden het een geslaagde dag en zijn heel dankbaar dat de Koningin persoonlijk met ons in gesprek wilde gaan.Heel veel dank aan Oranje Fonds, het Koninklijkhuis en Buitenplaats Doornburgh voor de prachtige locatie en de goede zorgen.De volgende media besteedden aandacht aan het bezoek en publiceerden diverse interviews met de Buddy's en medewerkers:RTL Nieuws: Scheiden? Zo zorg je dat de kinderen er niet te veel onder lijden | RTL NieuwsRoyal TV: Koningin Máxima bezoekt Villa Pinedo - YouTubeAD: Sam (20) vertelde Máxima hoe heftig een scheiding kan zijn: ‘Leek zelfs of ze even emotioneel werd’ | Utrecht | AD.nlBlauw Bloed: Máxima prijst 'dappere' jongeren van gescheiden ouders - Blauw Bloed (eo.nl)

16-06-2021

Lees nieuwsbericht