Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Lancering Villa Pinedo

Lancering Villa Pinedo

Door: Elise

Geplaatst op: 15-09-2011

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo op Radio 1

Villa Pinedo op Radio 1

Afgelopen week heeft het radioprogramma ‘De Ochtend’ op Radio 1 elke dag aandacht besteed aan de gevolgen van echtscheidingen. In de afleveringen van ‘Kind van de Rekening’ sprak Marsha elke ochtend op de radio met een aantal jongeren over deze traumatische gevolgen.Ook staatssecretaris Van Rijn kwam aan het woord om te spreken over de enorme kosten voor de maatschappij die de gevolgen van echtscheidingen met zich meebrengen. De afleveringen zijn hier terug te luisteren.

20-05-2015

Lees nieuwsbericht
Omroep Assen - Expeditie Scheiding

Omroep Assen - Expeditie Scheiding

Met trots presenteerden wij vandaag aflevering #3 van de YouTube-serie Expeditie Scheiding!Met deze online campagne worden jongeren met gescheiden ouders ervan bewust gemaakt dat het goed is om te praten over de scheiding met iemand die zij vertrouwen. Als zij hun hart willen luchten bij een ervaringsdeskundige kunnen ze terecht bij Villa Pinedo. Villa Pinedo is hiermee de eerste die met behulp van een YouTube serie direct aansluit bij de doelgroep zelf. Door hen zelf aan hetwoord te laten bieden zij elkaar steun, tips en advies. Omroep Assen interviewde onze Coördinator Buddyprogramma Sophie Mulder over de campagne en de Buddy's. Luister het interview hier terug (vanaf minuut 45). 

11-03-2020

Lees nieuwsbericht
Ouderschapsplan: Villa Pinedo bij Editie NL

Ouderschapsplan: Villa Pinedo bij Editie NL

Familierechters in Overijssel gaan ouders die in scheiding liggen, verplichten om met hun kinderen te overleggen over toekomstige zorgtaken. Buddy Simone (19) was 16 toen haar ouders scheidden en heeft nooit zo'n gesprek gehad maar had dit best graag willen hebben. "Het was bij mijn ouders echt een vechtscheiding, daarom was het niet mogelijk voor hen om goed met elkaar te communiceren. Ik moest met mijn broer en zus veel zelf opknappen. Zo waren er geen afspraken gemaakt over waar we welke feestdagen vierden."Bij Editie NL vertelt Simone hier meer over en ook Marsha Pinedo vertelt hoe zij denkt over inspraak van kinderen bij het ouderschapsplan.Bekijk de uitzending hier (vanaf minuut 3.13).

28-03-2018

Lees nieuwsbericht