Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Renée op LINDA.nl over het Buddyschap

Renée op LINDA.nl over het Buddyschap

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 13-09-2019

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Marsha Pinedo te gast bij Gijs Staverman op NPO Radio 2

Marsha Pinedo te gast bij Gijs Staverman op NPO Radio 2

Marsha Pinedo was bij Gijs Staverman te gast op NPO Radio 2. Vandaag, op de Dag van de Scheiding, vertelde zij over het Online-Buddyproject van Villa Pinedo.Luister het fragment hier terug (vanaf minuut 13).

14-09-2018

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo bij Radio 1

Villa Pinedo bij Radio 1

Op 11 september werden Marsha, Dara, Zara en Mark Tuitert uitgenodigd om bij Radio 1 hun verhaal en ervaring te vertellen rondom de gang naar de rechtbank tijdens een scheiding bij Radio 1.Aanleiding was namelijk de Dag van de Scheiding, die op dezelfde dag viel. Marsha, Dara, Zara en Mark Tuitert waren aanwezig in Utrecht  om hun verhaal te komen vertellen bij Radio 1. Daarna werd op de rechtbank in Utrecht aan de twee voorzitters van het LOVF de kindvriendelijke uitnodiging voor een kindgesprek aangeboden, die in samenwerking met vele Villa Pinedo jongeren en rechters was opgesteld. Hierbij was RTV Utrecht aanwezig, zij maakten graag verslag van de overhandiging van de brief.Voor meer informatie over de dag, kun je dit artikel lezen waarin alle jongeren aan het woord komen. Ook kun je de filmpjes in het artikel bekijken en de aflevering van het NOS Jeugdjournaal zien. In onderstaande geluidsfragment kun je het hele interview met Marsha, de jongeren én Mark Tuitert luisteren.[audio mp3="http://www.villapinedo.nl//wp-content/uploads/2015/09/Vechtscheiding-Radio-1-11-09-2015.mp3"\]\[/audio\]

14-09-2015

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo's campagne Hoor(r)écht

Villa Pinedo's campagne Hoor(r)écht

Elk jaar vindt op de tweede vrijdag van september de Dag van de Scheiding plaats. Een belangrijk moment om stil te staan bij de impact van scheiden op kinderen. Dit jaar vroeg Villa Pinedo extra aandacht voor de rechten van het kind en voerden we campagne om de processen in de rechtbank beter te laten aansluiten op de belevingswereld van kinderen.Zo voerden we onderzoek uit onder kinderen naar hun ervaringen met de rechtbank, organiseerden we een kennissessie voor beroepskrachten die op de een of andere manier betrokken zijn bij de rechtszaken van ouders én verwerkten we alle hartenkreten van kinderen in een manifest: hoe dan wel?Onze publicatie 'Zie mij en hoor(r)écht', met daarin de alle ervaringen en hartenkreten van kinderen gebundeld, trok groots bekijk in de media. We waren niet alleen te horen op NOS Radio 1, maar verschenen ook in het Hart van Nederland en het NOS Jeugdjournaal. Ook kon je over de campagne lezen in het NRC, Het Parool en de Trouw.Meer weten? Bekijk onze campagnepagina!

11-10-2024

Lees nieuwsbericht