Meike vertelt over de scheiding van haar ouders en het onderzoek 'Luister!'
Door: Bo
Geplaatst op: 06-03-2025
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Isa leest open brief voor aan 5000+ in de Ziggo Dome
Isa leest aan duizenden mensen in de Ziggo Dome de brief 'Aan alle gescheiden ouders' voor tijdens het Superrelatie Weekend van 365 Dagen Succesvol. In deze brief staat wat veel van de 70.000 thuiswonende kinderen die jaarlijks te horen krijgen dat hun ouders gaan scheiden, denken en voelen. “Ze liep het podium op en ze kwam binnen... recht in ons hart gelopen”, aldus één van de bezoekers.Klik hier om de open brief 'Aan alle gescheiden ouders' te downloaden.https://www.youtube.com/watch?v=yaQArzVKDvc Stel je vraag aan kinderen van gescheiden oudersOp ons forum voor ouders hebben al meer dan 1300 gescheiden ouders hun vraag gesteld met betrekking tot de scheiding en hun kinderen. Ons team van ervaringsdeskundige jongeren beantwoordt al deze vragen vanuit hun eigen ervaringen. Zij geven je tips en advies. Heb je ook een vraag? Stel deze hier.Wij hebben een geschenk voor jouVandaag is de Dag van de Scheiding. Op deze dag staan kinderen van gescheiden ouders centraal. Daarom geven we vandaag graag aan alle gescheiden ouders onze online training 'Communicatie' cadeau. Omdat we alle ouders de kans willen geven op een manier te communiceren waarbij hun kind centraal staat.Wil je de training 'Communicatie' gratis volgen? Klik dan hier.
14-09-2018
Tijd voor MAX: Marsha en Demi over hun boek voor kinderen met gescheiden ouders
Marsha Pinedo en Demi Keppel, samen met Sophie Mulder auteurs van het boek 'Je hoeft het niet alleen te doen', zijn te gast bij Tijd voor MAX. Zij vertellen hoe dit boek, wat vol staat met illustraties van Marieke de Goeij, er voor kinderen is als hun ouders uit elkaar gaan.In het boek lezen kinderen allemaal echte verhalen van kinderen met gescheiden ouders. Want er gebeurt tijdens een scheiding superveel in een korte tijd. De een moet verhuizen, bij de ander praten de ouders (even) niet meer met elkaar of maken ze juist veel ruzie. Dit boek is met veel liefde gemaakt om het leven voor kinderen iets makkelijker te maken.Want hoe je je ook voelt, weet dat je niet alleen bent. En als je het even niet meer weet: dan weten wij de weg.Je bestelt het boek nu online of je vindt het in de boekhandel.Bekijk de uitzending van Tijd voor MAX hier terug.
26-05-2021
Amber van Riessen over kind en scheiding: “Ik werd een verdrietig muisje”
In een persoonlijk en ontroerend artikel vertelt onze eigen Amber van Riessen hoe de scheiding van haar ouders haar van een vrolijk meisje veranderde in een stil “muisje”. Ze blikt terug op die periode en deelt hoe belangrijk het was dat er volwassenen waren die écht zagen hoe het met haar ging. Amber laat zien hoe pedagogisch medewerkers een verschil kunnen maken door oog te hebben voor de stille signalen van een kind en door er simpelweg te zijn.Benieuwd naar het volledige artikel? Je leest het hier!
14-10-2025
