Open brief 'Aan alle nieuwe partners' op VROUW.nl
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 02-11-2018
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Villa Pinedo in het RTL Nieuws
Op 31 maart was onze Rachel (13) samen met Marsha Pinedo in RTL Nieuws te zien. De interviews waren naar aanleiding van de publicatie van de rapporten van de Kinderombudsman en staatssecretaris Van Rijn over vechtscheidingen. Bekijk hier de aflevering terug. Vanaf 5.03 minuut.Rachel is ook 6 weken lang te zien in onze Villa Pinedo online workshop 'Voor alle gescheiden ouders - Leer kijken door de ogen van je kind'. Meer informatie? Bekijk dan ook deze pagina
31-03-2014
Gemeente Amstelveen: Heb je gescheiden ouders en hulp nodig?
De Gemeente Amstelveen plaatste vandaag een artikel in hun krant met organisaties waar kinderen met gescheiden ouders terecht kunnen. Villa Pinedo wordt genoemd als één van deze organisaties.
28-02-2018
Iris, Maite en Thom in het AD!
Valt het AD bij jou thuis op de mat? Dan heb je de verhalen van onze vrijwilligers Iris, Maite en Thom misschien al wel voorbij zien komen in de Mezza. Ze vertellen heel dapper en krachtig welke de impact de scheiding van hun ouders op hen had en hoe ze de jaren daarna beleefd hebben. Waar liepen ze tegenaan? Hoe kijken ze er nu op terug en welke invloed heeft het jaren later nog? Welke rollen namen ze onbewust aan na de scheiding?Dat lees je in het artikel!
21-11-2024
