Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Bezoek van Koningin Máxima

Bezoek van Koningin Máxima

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 16-06-2021

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo wint de Paul van Vliet Award!!

Villa Pinedo wint de Paul van Vliet Award!!

Villa Pinedo heeft de Paul van Vliet Award gewonnen! Deze prijs, een initiatief van Unicef en de Efteling, werd voor de tweede keer uitgereikt en is bestemd voor organisaties die zich op een bijzondere manier inzetten voor kinderen. Villa Pinedo won dit van vier andere genomineerden. Juryvoorzitter en cabaretier Paul van Vliet reikte de award uit. De prijs bestaat uit een kunstwerk en een geldbedrag van 10.000 euro.De jury was unaniem: “We prijzen Villa Pinedo voor de positieve en actieve aanpak”. Radio FM was er ook bij en sprak met Marsha over deze bijzondere dag. De uitzending van Amsterdam FM vindt je hier. Ook De Telegraaf en AT5 schreven artikelen over de uitreiking van de Paul van Vliet Award aan Villa Pinedo. Paul van Vliet AwardDe Paul van Vliet Award bestaat sinds vorig jaar naar aanleiding van het 20-jarig jubileum van de cabaretier als ambassadeur van Unicef. De prijs sluit aan bij de oproep van de VN- kinderrechtenorganisatie om samen te bouwen aan een betere wereld voor kinderen. 

04-11-2014

Lees nieuwsbericht
Podcast NOS Jeugdjournaal - Wat als je ouders uit elkaar gaan?

Podcast NOS Jeugdjournaal - Wat als je ouders uit elkaar gaan?

Waarom gaan mensen scheiden? Hoe voelt het om je ouders gescheiden te zien? Wordt er ook naar kinderen geluisterd als ouders gaan scheiden? Dat zijn allemaal vragen die kinderen stelden aan het Jeugdjournaal. Tijd voor een podcast over gescheiden ouders!Bart en Pien van het Jeugdjournaal zijn in het Parentshouse in Amsterdam. Dat is een huis waar een ouder tijdelijk kan wonen als ze gaan scheiden. De moeder van Noor en Pleun woont er en zij vertellen hun verhaal in de podcast.Ook is deskundige Sophie van Villa Pinedo te gast.Ze beantwoordt vragen als: waarom gaan ouders uit elkaar? Hoe ga je om met ruzie in huis? Wat moet je doen als je je moeder met je nieuwe stiefvader ziet zoenen? De aflevering luister je hier.</div>

14-04-2022

Lees nieuwsbericht
Boek 'aan alle gescheiden ouders'

Boek 'aan alle gescheiden ouders'

Elk jaar krijgen 70.000 thuiswonende kinderen te horen dat hun ouders gaan scheiden. Soms gaat het goed, vaak ook niet. Dat kan anders.  In Aan alle gescheiden ouders laat Marsha de kinderen zelf aan het woord, in persoonlijke verhalen die iedere ouder zullen raken: wat zij meemaken, voelen en denken. Op een indringende manier openen deze kinderen je de ogen, aangevuld met tips en adviezen van deskundigen en oefeningen waar je meteen iets mee kunt. Zodat jouw kind later kan zeggen: ‘Mijn ouders? Die zijn echt goed gescheiden.’In dit boek laat Marsha Pinedo de kinderen zelf aan het woord, in persoonlijke verhalen die elke ouder zullen raken: wat zij meemaken, voelen en denken omtrent de scheiding van hun ouders. Met tips en adviezen van deskundigen inclusief oefeningen! Heb jij het boek gelezen of wil je het boek graag lezen? Word vrienden met ons op Facebook en blijf altijd op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen.Wist je dat Villa Pinedo ook workshops en trainingen geeft? Als je je aanmeldt voor de workshop, krijg je dit boek gratis. Kijk voor meer informatie kijk je op deze pagina.

30-09-2013

Lees nieuwsbericht