Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Villa Pinedo jongere Emilio geeft tips in NOS journaal

Villa Pinedo jongere Emilio geeft tips in NOS journaal

Door: Elise

Geplaatst op: 18-12-2017

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo te gast in Utopia

Villa Pinedo te gast in Utopia

Marsha Pinedo was met Buddy's Sophie, Demi en Misha te gast in het programma Utopia op SBS6 waar ze in gesprek gingen met de bewoners. Sophie las de open brief 'Aan alle gescheiden ouders' voor en raakte de bewoners hiermee. Sommige hebben zelf gescheiden ouders en een aantal van hen zijn gescheiden. Het gesprek maakte allerlei emoties los. Bekijk het fragment hieronder terug.https://vimeo.com/365015263 Wil je de hele aflevering bekijken? Klik dan hier.  

07-10-2019

Lees nieuwsbericht
Suus te gast bij Radio Aalsmeer

Suus te gast bij Radio Aalsmeer

Suus is buddy bij Villa Pinedo. In het programma Let's Go op Radio Aalsmeer legt ze uit uit waarom deze tijd voor kinderen met gescheiden ouders nog lastiger is en hoe kinderen zich kunnen aanmelden voor een buddy.Beluister de gehele uitzending of bekijk hieronder de video met Suus. https://vimeo.com/409751845   

17-04-2020

Lees nieuwsbericht
Van papa naar mama naar papa naar mama

Van papa naar mama naar papa naar mama

Afgelopen zaterdag stond in NRC een special van 8 pagina's over co-ouderschap: 'Twintig jaar co-ouderschap, wat levert het de kinderen op?' Is co-ouderschap de beste oplossing? Buddy's Misha en Esther hebben allebei te maken (gehad) met co-ouderschap en vertellen uitgebreid hoe het voor hen is. Hier kun je de volledige special lezen.Foto: Misha op de fiets met haar spullen op weg van haar ene ouder naar de andere.    

26-02-2018

Lees nieuwsbericht