Logo Villa pinedo small

Villa Pinedo jongere Emilio geeft tips in NOS journaal

Door: Elise

0

Geplaatst op: 18-12-2017

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo bij DWDD

Villa Pinedo bij DWDD

Wat hebben wij als Villa Pinedo toch een fantastische ambassadeurs! Eén van onze ambassadeurs Frénk van der Linden vertelde vrijdagavond in De Wereld Draait Door over zijn ervaring als kind van gescheiden ouders. Zo vertelde hij bijvoorbeeld dat hij zijn moeder 10 jaar niet heeft gezien, omdat hij loyaal wilde zijn naar zijn vader.Ook vertelde Frénk hoe de jongeren van Villa Pinedo advocaten, mediators, kinderrechters en jeugdzorg trainen door ervaringen te delen. Het fragment is hier te bekijken (17.20-21.45 minuut). 

23-05-2014

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in de Volkskrant Magazine

Villa Pinedo in de Volkskrant Magazine

Vandaag een artikel in het Volkskrant Magazine: ‘De kunst van het co-ouderen’. “In 2001 gold een co-ouderschap nog maar voor 5% van de scheidingskinderen- het overgrote deel woonde bij de moeder en ging om het weekend naar de vader.Tegenwoordig leeft ruim een kwart van de 70.000 thuiswonende kinderen die jaarlijks met een scheiding te maken krijgen in co-ouderschap.” Lees hier het hele artikel.

10-05-2014

Lees nieuwsbericht
Dit is de Dag

Dit is de Dag

Marsha Pinedo was samen met AndrĂ© Rouvoet en Vera Bergkamp, kamerlid van D66, te horen bij het programma ‘Dit is de Dag‘ op NPO radio 1. Zij spraken over de aanbevelingen in het rapport 'Scheiden...en de kinderen dan?' dat eerder vandaag is overhandigd door Rouvoet aan het kabinet.

22-02-2018

Lees nieuwsbericht