Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Villa Pinedo jongere Emilio geeft tips in NOS journaal

Villa Pinedo jongere Emilio geeft tips in NOS journaal

Door: Elise

Geplaatst op: 18-12-2017

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Persbericht: Kado voor alle gescheiden ouders

Persbericht: Kado voor alle gescheiden ouders

Op vrijdag 12 september 2014, de Dag van de Scheiding, schenkt Stichting Villa Pinedo alle gescheiden ouders van Nederland de online workshop – Leer kijken door de ogen van je kind. Dit initiatief wordt gesteund door de nieuwe ambassadeur Mark Tuitert.Bekijk hier het volledige persberichtIn dit filmpje vertellen de jongeren van Villa Pinedo waarom ouders de online workshop moeten volgen. LET OP : gratis inschrijven voor deze workshop kan alleen op vrijdag 12 september 2014, daarna geldt de normale prijs van €59, inschrijven kan via www.villapinedo.dev/online-workshop

10-09-2014

Lees nieuwsbericht
Vrijwilliger Sabine vertelt haar verhaal bij Kinderpostzegels
Praten over de scheiding Villa Pinedo ervaringsverhaal kindperspectief

Vrijwilliger Sabine vertelt haar verhaal bij Kinderpostzegels

Onze vrijwilliger Sabine weet als geen ander hoe waardevol het is om iemand te hebben die je écht begrijpt. Zelf had ze vroeger een Buddy en inmiddels is zij zelf Buddy. In het interview met Kinderpostzegels vertelt Sabine openhartig wat dit voor haar heeft betekend en waarom zij zich inzet om andere kinderen die hetzelfde meemaken te ondersteunen.Benieuwd naar het volledige interview? Lees het op de website van onze partner Kinderpostzegels.

10-11-2025

Lees nieuwsbericht
NU.nl: Sanne werd gevraagd voor directeursrol: 'Gekozen om wie ik ben'

NU.nl: Sanne werd gevraagd voor directeursrol: 'Gekozen om wie ik ben'

Of het nu om een boerderij of een organisatie met honderden werknemers gaat, het overnemen van een bedrijf is geen sinecure. In een reeks met verschillende artikelen vraagt NU.nl (kersverse) opvolgers hoe het ze vergaat in hun nieuwe rol. Sanne Abrahams (36), directeur van Villa Pinedo, vertelt hoe het voor haar is om deze rol van Marsha Pinedo over te nemen. Ik kan het niet voor iedereen 100 procent goed doen, maar ik kan wel luisteren naar de verschillende perspectieven.Wat hoop je de komende tijd te bereiken met de stichting?"Nog meer verschil maken voor  kinderen en jongeren met gescheiden ouders. Ze voelen zich vaak alleen of verantwoordelijk voor volwassen zaken. Er gebeurt veel meer achter de voordeur dan we op het eerste gezicht kunnen zien, maar we lijken onze ogen er ook voor te willen sluiten of pas te openen als specialistische hulp nodig blijkt."Lees het artikel op NU.nl hier.

21-02-2022

Lees nieuwsbericht