Logo Villa pinedo small

Villa Pinedo jongere Emilio geeft tips in NOS journaal

Door: Elise

0

Geplaatst op: 18-12-2017

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Marsha bij NH radio: 'Je hoeft het niet alleen te doen'

Marsha bij NH radio: 'Je hoeft het niet alleen te doen'

Marsha Pinedo was vandaag te gast bij NH radio waarin zij vertelde hoe belangrijk het is dat de 86.000 kinderen die per jaar te horen krijgen dat hun ouders uit elkaar gaan weten dat zij niet de enige zijn die dit doormaken en er altijd met anderen over kunnen praten. Het boek 'Je hoeft 't niet alleen te doen' helpt hen hierbij.In dit boek lees je allemaal echte verhalen van onszelf en andere kinderen met gescheiden ouders. Het boek gaat over heen en weer gaan tussen ouders. Over schuldgevoel. Over de hoop dat ze weer bij elkaar komen (of juist he-le-maal niet!). En al die andere dingen die je door de scheiding van je ouders meemaakt en voelt. We hebben dit boek met veel liefde gemaakt om het leven voor kinderen iets makkelijker te maken.Luister de uitzending hier terug (vanaf minuut 8.30).

03-08-2021

Lees nieuwsbericht
Vrijwilliger Mae in het Noordhollands Dagblad

Vrijwilliger Mae in het Noordhollands Dagblad

Mae is een van onze 400 (!) vrijwilligers die dagelijks haar ervaring inzet om andere kinderen met gescheiden ouders te steunen. In het Noordhollands Dagblad deelt ze haar verhaal en vertelt ze wat er in de tien jaar tijd dat haar ouders gescheiden zijn, is gebeurd. Waar worstelde ze mee? Wat heeft haar geholpen en hoe kijkt ze nu terug?Ze geeft een puur inkijkje wat er in haar hart en hoofd is omgegaan, iets dat ze ook doet als vrijwilliger bij Villa Pinedo. Zo is ze bijvoorbeeld spreker op bijeenkomsten voor ouders of beroepskrachten en chat ze online met kinderen die een zelfde soort verhaal hebben als zij. Ook daar vertelt ze uitgebreid over.Benieuwd naar het volledige artikel? Je leest het hier!

25-11-2024

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo bij RTL Late Night

Villa Pinedo bij RTL Late Night

Het zal je vast niet zijn ontgaan dat onze Robin, Marsha en onze kersverse, nieuwe ambassadeur Mark Tuitert gisteravond te gast waren bij Humberto Tan in het programma RTL Late Night. Ook Marsha was aanwezig en vertelde over de vaak traumatische ervaringen van kinderen met gescheiden ouders. Mark TuitertOok Olympisch schaatskampioen Mark Tuitert zet zich in voor kinderen met gescheiden ouders. Hij is zelf een kind van gescheiden ouders en weet hoe belangrijk het is als er naar je wordt geluisterd. Als ambassadeur van Villa Pinedo geeft hij advies: “Het kind is vaak de enige die verstandige dingen weet te zeggen. Zet je emoties als ouder zijnde aan de kant en blijf met elkaar praten." De uitzending van RTL Late Night is hieronder te bekijken.

12-09-2014

Lees nieuwsbericht