Villa Pinedo jongere Emilio geeft tips in NOS journaal
Door: Elise
Geplaatst op: 18-12-2017
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Dit is de Dag
Marsha Pinedo was samen met AndrΓ© Rouvoet en Vera Bergkamp, kamerlid van D66, te horen bij het programma βDit is de Dagβ op NPO radio 1. Zij spraken over de aanbevelingen in het rapport 'Scheiden...en de kinderen dan?' dat eerder vandaag is overhandigd door Rouvoet aan het kabinet.
22-02-2018
NPO Radio 1: Buddy Kim leest de open brief 'Aan alle gescheiden ouders voor'
Vandaag waren Buddy Kim en Marsha Pinedo te horen op NPO Radio 1. Kim las de open brief 'Aan alle gescheiden ouders' voor. Om ouders bewust te maken van wat er in het hoofd en hart van kinderen met gescheiden ouders om kan gaan.Hier luister je de uitzending terug.
13-09-2018
Villa Pinedo te gast in Utopia
Marsha Pinedo was met Buddy's Sophie, Demi en Misha te gast in het programma Utopia op SBS6 waar ze in gesprek gingen met de bewoners. Sophie las de open brief 'Aan alle gescheiden ouders' voor en raakte de bewoners hiermee. Sommige hebben zelf gescheiden ouders en een aantal van hen zijn gescheiden. Het gesprek maakte allerlei emoties los. Bekijk het fragment hieronder terug.https://vimeo.com/365015263Β Wil je de hele aflevering bekijken? Klik dan hier.Β Β
07-10-2019
