Logo Villa pinedo small

Villa Pinedo krijgt Appeltje van Oranje van Koningin Máxima

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 09-07-2020

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

NPO Radio 1: Er moet wat gedaan worden aan 'ouderverstoting'

NPO Radio 1: Er moet wat gedaan worden aan 'ouderverstoting'

Tienduizenden ouders en grootouders zien hun kinderen of kleinkinderen niet meer. In politiek Den Haag willen ze wat gaan doen aan ouderverstoting, na een scheiding. Deze week ging verslaggever Roy Heerkens op pad om hier meer over te weten te komen. Vandaag in deel 2 van zijn reportage komen Marsha Pinedo en ervaringsdeskundige Esther aan het woord.Lees hier het verhaal van een volwassene die als kind ouderverstoting heeft door gemaakt.  

09-04-2019

Lees nieuwsbericht
Marsha Pinedo als stoere vrouw in Margriet

Marsha Pinedo als stoere vrouw in Margriet

Het tijdschrift Margriet bestaat 80 jaar. Om dit te vieren heeft Margriet 80 vrouwen geselecteerd voor de expositie 'Gewoon Stoer'in het Amsterdam Museum. Ter gelegenheid van dit jubileum mag Marsha Pinedo van 1 tot en met 8 november samen met 15 andere ‘stoere vrouwen’ schitteren op het Museumplein. Deze reizende tentoonstelling is daarna te zien in Den Haag en gaat later in november nog naar Groningen en Den Bosch. Fotografe Sacha de Boer heeft de kracht van de stoere vrouwen vastgelegd in bijzondere portretten. Alle 80 vrouwen zijn hier te zien.

01-11-2018

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in Het Parool

Villa Pinedo in Het Parool

Scheiden kán goed gaan, zegt Marsha Pinedo (45).  Als ouders maar door de ogen van hun kroost willen kijken. Op Villapinedo.nl leren kinderen dat ze niet voor hun ouders moeten zorgen.Bekijk het volledige artikel

08-09-2016

Lees nieuwsbericht