Villa Pinedo krijgt Appeltje van Oranje van Koningin Máxima
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 09-07-2020
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Online Workshop in De Telegraaf
Gisteren werd het persbericht verstuurd naar alle media rondom een cadeautje voor alle gescheiden ouders. Vrijdag 12 september 2014 is de Dag van de Scheiding en schonken wij alle gescheiden ouders van Nederland een gratis online workshop. De workshop ‘leer kijken door de ogen van je kind’ wordt gesteund door de nieuwe ambassadeur Olympisch schaatskampioen –en tevens kind van gescheiden ouders- Mark Tuitert.Onder andere de Telegraaf pikte dit bericht op en schreef er een artikel over. Dit artikel kun je hier lezen. Het volledige persbericht dat we schreven lees je hier.
11-09-2014
Villa Pinedo in De Telegraaf
Het zal jullie vast niet ontgaan zijn dat De Telegraaf gisteren aandacht heeft besteed aan (v)echtscheidingen en dus ook aan Villa Pinedo. In het artikel gaat men in over de samenwerking tussen Kinderombudsman Marc Dullaert en Villa Pinedo, die samen met Fred Teeven (Justitie) en Martin van Rijn (VWS) de positie van kinderen bij (v)echtscheidingen willen gaan verbeteren.Onze Milo (11), Rachel (13), Robin (15) en Kiki (17) verschenen met foto en al in de krant, wat natuurlijk superleuk is! Maar dat is niet het belangrijkste. Als ‘ervaringsdeskundigen’ hebben ze met de verhalen over de scheiding van hun ouders aan heel Nederland laten zien dat kinderen meer weten dan dat de ouders eigenlijk weten.De lezers van De Telegraaf kregen de vraag wat zij meenemen van het advies dat gegeven is door Milo, Rachel, Robin en Kiki. Ook kregen ze de vraag of ze vinden dat er vaak te weinig aandacht is voor kinderen binnen een (vecht)scheiding. Hier kwam vaak naar voren dat co-ouderschap belangrijk wordt gevonden: dit omdat kinderen hierdoor evenveel tijd bij zowel hun vader als hun moeder aanwezig zijn.Maar het forse aantal reacties laat maar weer zien dat het gaat om een moeilijk onderwerp waarbij iedereen een andere mening heeft. Maar de boodschap is duidelijk: vergeet de kinderen niet.
14-04-2014
NPO Radio 1 Spraakmakers: Marsha Pinedo over het Buddyprogramma
Marsha Pinedo was vandaag te gast bij het radioprogramma Spraakmakers, waarin zij onder andere vertelde over het Buddyprogramma van Villa Pinedo. Als je ouders bijna uit elkaar gaan, net uit elkaar zijn of al een tijdje gescheiden zijn, heb je als kind misschien behoefte om hierover te praten. Bij Villa Pinedo kan dat. Wij koppelen een kind aan een Buddy voor een luisterend oor, advies en antwoord op vragen via de MyBuddy App.Een Buddy is een jongere met gescheiden ouders, die trainingen heeft gevolgd om Buddy te worden. Met een Online-Buddy kunnen kinderen ervaringen over de scheiding uitwisselen. Zij kunnen hun Buddy via de MyBuddy App vertellen wat er in hun hoofd en hart omgaat.Beluister het fragment hier terug
26-05-2021
