Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Manal geeft tips aan kinderen in Kidsweek

Manal geeft tips aan kinderen in Kidsweek

Door: Elise

Geplaatst op: 06-12-2017

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Iris, Maite en Thom in het AD!

Iris, Maite en Thom in het AD!

Valt het AD bij jou thuis op de mat? Dan heb je de verhalen van onze vrijwilligers Iris, Maite en Thom misschien al wel voorbij zien komen in de Mezza. Ze vertellen heel dapper en krachtig welke de impact de scheiding van hun ouders op hen had en hoe ze de jaren daarna beleefd hebben. Waar liepen ze tegenaan? Hoe kijken ze er nu op terug en welke invloed heeft het jaren later nog? Welke rollen namen ze onbewust aan na de scheiding?Dat lees je in het artikel!

21-11-2024

Lees nieuwsbericht
Renée op LINDA.nl over het Buddyschap

Renée op LINDA.nl over het Buddyschap

Het is vandaag de Dag van de Scheiding. Renée is Buddy en werd door LINDA.nl geïnterviewd. Zo vertelt zij: “Ik vond dat ik, met mijn eigen ervaring, andere kinderen die nog wel ergens mee zitten kan helpen. En ook al heb ik de scheiding van mijn ouders zelf inmiddels een plekje kunnen geven, dit werk helpt mij ook terugblikken op mijn eigen situatie. Toen ik in hun schoenen stond, hoe voelde ík mij toen?”Het hele artikel lees je hier.

13-09-2019

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo op Radio 1

Villa Pinedo op Radio 1

Afgelopen week heeft het radioprogramma ‘De Ochtend’ op Radio 1 elke dag aandacht besteed aan de gevolgen van echtscheidingen. In de afleveringen van ‘Kind van de Rekening’ sprak Marsha elke ochtend op de radio met een aantal jongeren over deze traumatische gevolgen.Ook staatssecretaris Van Rijn kwam aan het woord om te spreken over de enorme kosten voor de maatschappij die de gevolgen van echtscheidingen met zich meebrengen. De afleveringen zijn hier terug te luisteren.

20-05-2015

Lees nieuwsbericht