Logo Villa pinedo small

Manal geeft tips aan kinderen in Kidsweek

Door: Elise

0

Geplaatst op: 06-12-2017

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Isa leest open brief voor aan 5000+ in de Ziggo Dome

Isa leest open brief voor aan 5000+ in de Ziggo Dome

Isa leest aan duizenden mensen in de Ziggo Dome de brief 'Aan alle gescheiden ouders' voor tijdens het Superrelatie Weekend van 365 Dagen Succesvol. In deze brief staat wat veel van de 70.000 thuiswonende kinderen die jaarlijks te horen krijgen dat hun ouders gaan scheiden, denken en voelen. “Ze liep het podium op en ze kwam binnen... recht in ons hart gelopen”, aldus één van de bezoekers.Klik hier om de open brief 'Aan alle gescheiden ouders' te downloaden.https://www.youtube.com/watch?v=yaQArzVKDvc Stel je vraag aan kinderen van gescheiden oudersOp ons forum voor ouders hebben al meer dan 1300 gescheiden ouders hun vraag gesteld met betrekking tot de scheiding en hun kinderen. Ons team van ervaringsdeskundige jongeren beantwoordt al deze vragen vanuit hun eigen ervaringen. Zij geven je tips en advies. Heb je ook een vraag? Stel deze hier.Wij hebben een geschenk voor jouVandaag is de Dag van de Scheiding. Op deze dag staan kinderen van gescheiden ouders centraal. Daarom geven we vandaag graag aan alle gescheiden ouders onze online training 'Communicatie' cadeau. Omdat we alle ouders de kans willen geven op een manier te communiceren waarbij hun kind centraal staat.Wil je de training 'Communicatie' gratis volgen? Klik dan hier.

14-09-2018

Lees nieuwsbericht
Tien jaar Villa Pinedo: duizenden jongeren met gescheiden ouders weten elkaar te vinden voor steun

Tien jaar Villa Pinedo: duizenden jongeren met gescheiden ouders weten elkaar te vinden voor steun

Buddy's Sophie en Amber vertellen bij Blok & Toine op NPO Radio 1 hoe zij de scheiding van hun ouders hebben ervaren. Beide waren nog heel jong (2 en 3) toen hun ouders uit elkaar gingen. Door hun ouders of omgeving zijn ze gestimuleerd om rond hun 10e met een psycholoog te gaan praten, dat heeft zowel Sophie als Amber veel geholpen. Al op jonge leeftijd leerden zij emoties te uiten en te praten over wat je dwars zit. Toen zij jong waren bestond Villa Pinedo en het Buddyprogramma nog niet, anders hadden zij zelf ook graag ervaringen gedeeld met een Buddy. Sophie geeft aan: Een gevoel wat overeenkomt bij veel kinderen met gescheiden is: "Ik doe het wel alleen, ik red me wel". Daarom geven wij als kinderen de boodschap mee 'Je hoeft het niet alleen te doen', praat erover.Luister het fragment hier terug.

12-10-2021

Lees nieuwsbericht
NH Radio

NH Radio

Amber van Riessen van Villa Pinedo sprak met June Hoogcarspel tijdens het programma June tot Twaalf. De zomervakantie is aanleiding om het gesprek aan te gaan. De zomervakantie kan een lastige periode zijn: omdat de ene ouder gemist wordt tijdens de vakantie met de andere en het intens kan zijn om veel tijd door te brengen binnen het samengestelde of nieuwe gezin. Amber vertelt over het forum, het peer-to-peer-contact met kinderen en buddy’s, de producten die Villa Pinedo verkoopt en tips voor ouders.Luister het fragment hier terug: https://www.nhnieuws.nl/media/radio/programma/787 Kies voor woensdag 2 augustus 2023 om 09.00 uur > kies voor 'Uur 2'.

03-08-2023

Lees nieuwsbericht