Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Manal geeft tips aan kinderen in Kidsweek

Manal geeft tips aan kinderen in Kidsweek

Door: Elise

Geplaatst op: 06-12-2017

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Marsha Pinedo en Buddy Rosalee op RTL4 over samengestelde gezinnen

Marsha Pinedo en Buddy Rosalee op RTL4 over samengestelde gezinnen

Vanmiddag waren Marsha Pinedo en Buddy Rosalee (19) te gast in het programma 5 Uur Live op RTL4. De uitzending stond volledig in het teken van samengestelde gezinnen. Rosalee is opgegroeid in een samengesteld gezin en kan hier dus veel over vertellen vanuit haar eigen ervaringen. Ook vertelt zij dat ze haar ervaringen van de afgelopen 11 jaar inzet om andere kinderen te steunen als Buddy.Bekijk het fragment hier terug.

21-12-2018

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in het RTL Nieuws

Villa Pinedo in het RTL Nieuws

Op 31 maart was onze Rachel (13) samen met Marsha Pinedo in RTL Nieuws te zien. De interviews waren naar aanleiding van de publicatie van de rapporten van de Kinderombudsman en staatssecretaris Van Rijn over vechtscheidingen.  Bekijk hier de aflevering terug. Vanaf 5.03 minuut.Rachel is ook 6 weken lang te zien in onze Villa Pinedo online workshop 'Voor alle gescheiden ouders - Leer kijken door de ogen van je kind'. Meer informatie? Bekijk dan ook deze pagina

31-03-2014

Lees nieuwsbericht
RTL Late Night

RTL Late Night

Kyra, Buddy bij Villa Pinedo, was te gast bij RTL Late Night waar zij erop in ging hoe zij de scheiding van haar ouders heeft ervaren en aangaf dat zij een steunfiguur heeft gemist; een andere jongere die hetzelfde heeft meegemaakt waarmee ze ervaringen had kunnen uitwisselen. Beijk het fragment hier.Villa Pinedo heeft een heel team met Buddy's die ook gescheiden ouders hebben en graag ervaringen willen uitwisselen en advies geven. Klik hier voor meer informatie over het Buddyproject.   

22-02-2018

Lees nieuwsbericht