Logo Villa pinedo small

Tien jaar Villa Pinedo: duizenden jongeren met gescheiden ouders weten elkaar te vinden voor steun

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 12-10-2021

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in De Telegraaf

Villa Pinedo in De Telegraaf

Het zal jullie vast niet ontgaan zijn dat De Telegraaf gisteren aandacht heeft besteed aan (v)echtscheidingen en dus ook aan Villa Pinedo. In het artikel gaat men in over de samenwerking tussen Kinderombudsman Marc Dullaert en Villa Pinedo, die samen met Fred Teeven (Justitie) en Martin van Rijn (VWS) de positie van kinderen bij (v)echtscheidingen willen gaan verbeteren.Onze Milo (11), Rachel (13), Robin (15) en Kiki (17) verschenen met foto en al in de krant, wat natuurlijk superleuk is! Maar dat is niet het belangrijkste. Als ‘ervaringsdeskundigen’ hebben ze met de verhalen over de scheiding van hun ouders aan heel Nederland laten zien dat kinderen meer weten dan dat de ouders eigenlijk weten.De lezers van De Telegraaf kregen de vraag wat zij meenemen van het advies dat gegeven is door Milo, Rachel, Robin en Kiki. Ook kregen ze de vraag of ze vinden dat er vaak te weinig aandacht is voor kinderen binnen een (vecht)scheiding. Hier kwam vaak naar voren dat co-ouderschap belangrijk wordt gevonden: dit omdat kinderen hierdoor evenveel tijd bij zowel hun vader als hun moeder aanwezig zijn.Maar het forse aantal reacties laat maar weer zien dat het gaat om een moeilijk onderwerp waarbij iedereen een andere mening heeft. Maar de boodschap is duidelijk: vergeet de kinderen niet.

14-04-2014

Lees nieuwsbericht
Amber vertelt over de scheiding op FunX

Amber vertelt over de scheiding op FunX

Buddy Amber vertelde vandaag, op de Dag van de Scheiding, over de scheiding van haar ouders op radiostation FunX. Hoe was het om in een samengesteld gezin te wonen? Hoe deed ze het met spullen van het ene naar het andere huis krijgen? En hoe is het om deze ervaringen nu in te zetten om anderen te helpen als Buddy?Luister het fragment hier terug (vanaf 1 uur en 38 minuten).

13-09-2019

Lees nieuwsbericht
Online Buddy Dieke deelt haar persoonlijke verhaal

Online Buddy Dieke deelt haar persoonlijke verhaal

Stoer en krachtig In BN DeStem vertelt Dieke over de scheiding van haar ouders en hoe ze nu - als Online Buddy bij Villa Pinedo - zelf kinderen helpt tijdens en na de scheiding van hun ouders.Je leest het (Premium) artikel hier https://www.bndestem.nl/.../dieke-heeft-zelf-gescheiden.../Jouw ervaring ook inzetten om anderen te helpen?Word ook Online Buddy! De eerst volgende training is in januari, daarna kan je gelijkaan de slag!https://www.villapinedo.nl/vrijwilligerswerk/

28-11-2023

Lees nieuwsbericht