Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Jongeren zijn adviseurs Congres Scheidings advocaten

Jongeren zijn adviseurs Congres Scheidings advocaten

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 11-09-2013

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Marsha Pinedo op Internationale Vrouwendag bij Margriet

Marsha Pinedo op Internationale Vrouwendag bij Margriet

Tijdschrift Margriet bestond afgelopen najaar 80 jaar en dat vierden zij door 80 stoere vrouwen in de spotlights te zetten.Marsha Pinedo is één van hen. Op Internationale Vrouwendag vertelde zij tijdens een evenement van Margriet over Villa Pinedo.Een mooie samenvatting van alles wat Villa Pinedo voor kinderen van gescheiden ouders te bieden heeft. Je ziet het hier.

08-03-2019

Lees nieuwsbericht
Volkskrant: birdnesting, aan te raden?

Volkskrant: birdnesting, aan te raden?

De term birdnesting verwijst naar het idee dat jonge vogeltjes op het nest blijven en de ouders als ze uit elkaar gaan af en aan vliegen. De Volkskrant schreef er een artikel over. Bij birdnesting krijgen vaders en moeders ook een mooie levensles mee, meent Inge van der Valk, die aan de Universiteit Utrecht onderzoek doet naar gezinsrelaties na een scheiding. "Ze ervaren hoe het is om in twee huizen te wonen en steeds met spullen te sjouwen, iets wat gescheiden ouders ook van hun kinderen vragen."Hoe pak je het aan? Birdnesting wordt vaak gezien als de beste oplossing voor de kinderen omdat de ouders zich als het ware opofferen, waardoor hun kroost niet steeds heen en weer hoeft te pendelen. Toch is het ouderlijk huis niet doorslaggevend voor een veilig gevoel, zegt Sanne Abrahams, directeur van Villa Pinedo: Kinderen voelen zich op de eerste plaats veilig, geborgen en vrij als het goed gaat tussen de ouders en ze elkaar respecteren. Opmerkingen als: ‘Pfff
 heeft papa alweer de koelkast leeggegeten?’  of: ‘Nou, je moeder heeft er weer een bende van gemaakt!’ zorgen voor kramp bij het kind.Lees het hele artikel hier.

17-01-2024

Lees nieuwsbericht
Vechtscheiding in het NOS journaal

Vechtscheiding in het NOS journaal

Villa Pinedo jongere Jennifer vertelt over de vechtscheiding van haar ouders. Jennifer was drie toen de vechtscheiding van haar ouders begon. 20 rechtszaken in tien jaar, met 18 verschillende rechters.Bekijk hier het fragment in het NOS journaal

30-11-2016

Lees nieuwsbericht