Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Jongeren zijn adviseurs Congres Scheidings advocaten

Jongeren zijn adviseurs Congres Scheidings advocaten

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 11-09-2013

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Open Brief in de media

Open Brief in de media

Het einde van de schoolperiode zit eraan te komen, de examens zijn in volle gang. Wij publiceerden een nieuwe Open Brief met 6 tips voor een diploma-uitreiking zonder zorgen. Open Brief in de mediaOnze Open Brief voor gescheiden ouders van eindexamenkandidaten is afgelopen week erg goed opgepakt door de media. Check de artikelen die door Het Parool, Katholiek Nieuwsblad en de Telegraaf geschreven werden over de Open Brief.Onze Open Brief voor gescheiden ouders van eindexamenkandidaten is viral gegaan door Nederland én België! Zo werd Marsha deze week ook geïnterviewd door RTV Noord-Holland. Het interview (vanaf 18:30) is te beluisteren via deze link.

30-06-2014

Lees nieuwsbericht
'Zeg gewoon hallo tegen papa' - Marsha Pinedo in Arts en Auto

'Zeg gewoon hallo tegen papa' - Marsha Pinedo in Arts en Auto

Marsha Pinedo vertelt in 'Arts en Auto' dat zij er voorstander van is om ceremonieel te scheiden. “We besteden een jaar voorbereiding aan het huwelijk. Maar als we gaan scheiden, dan is het vaak in een keer klaar. Ergens ook wel logisch. Als een van de twee aangeeft te willen scheiden, dan is de door boosheid en verdriet ingegeven reactie vaak: ‘Daar is de deur’. Maar meestal hebben echtgenoten óók goede jaren samen gehad. Je kunt elkaar ook bedanken voor die jaren. Ik denk dat een scheidingsceremonie steeds gebruikelijker zal worden. Het is ook goed en duidelijk voor de kinderen dat je naar elkaar uitspreekt: we stoppen als partners, maar we blijven ouders en we beloven elkaar te respecteren."Lees het hele artikel hier.

07-02-2019

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo bij Radio 1

Villa Pinedo bij Radio 1

Op 11 september werden Marsha, Dara, Zara en Mark Tuitert uitgenodigd om bij Radio 1 hun verhaal en ervaring te vertellen rondom de gang naar de rechtbank tijdens een scheiding bij Radio 1.Aanleiding was namelijk de Dag van de Scheiding, die op dezelfde dag viel. Marsha, Dara, Zara en Mark Tuitert waren aanwezig in Utrecht  om hun verhaal te komen vertellen bij Radio 1. Daarna werd op de rechtbank in Utrecht aan de twee voorzitters van het LOVF de kindvriendelijke uitnodiging voor een kindgesprek aangeboden, die in samenwerking met vele Villa Pinedo jongeren en rechters was opgesteld. Hierbij was RTV Utrecht aanwezig, zij maakten graag verslag van de overhandiging van de brief.Voor meer informatie over de dag, kun je dit artikel lezen waarin alle jongeren aan het woord komen. Ook kun je de filmpjes in het artikel bekijken en de aflevering van het NOS Jeugdjournaal zien. In onderstaande geluidsfragment kun je het hele interview met Marsha, de jongeren én Mark Tuitert luisteren.[audio mp3="http://www.villapinedo.nl//wp-content/uploads/2015/09/Vechtscheiding-Radio-1-11-09-2015.mp3"\]\[/audio\]

14-09-2015

Lees nieuwsbericht