Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Marsha Pinedo en Buddy Rosalee op RTL4 over samengestelde gezinnen

Marsha Pinedo en Buddy Rosalee op RTL4 over samengestelde gezinnen

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 21-12-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Hoe schadelijk is zo'n scheiding? - Help, ik heb een puber podcast

Hoe schadelijk is zo'n scheiding? - Help, ik heb een puber podcast

In Help, ik heb een puber! de podcast hoor je hoe het er bij Kluun en co-host Yvanka van der Zwaan thuis aan toe gaat. Pubers met paarse wallen aan de ontbijttafel, een vloedgolf aan Tikkies en altijd maar die telefoon als een verlengstuk aan de puber vastgeplakt. Heerlijk herkenbare situaties, maar hoe ga je d'r mee om? Elke week bespreken Kluun en Yvanka een nieuw puberthema met ook elke week een nieuwe expert, zij leggen het uit!Kluun en Yvanka maakten beiden een scheiding mee. Net als de puberteit, is zo'n scheiding soms ook struikelen. Hoe vertel je het aan je kinderen? En hoe maak je de periode daarna voor hen zo makkelijk mogelijk? In aflevering 19 is onze eigen Sophie Mulder (pedagoog en werkzaam bij Villa Pinedo) te gast om te vertellen over het perspectief van het kind in de scheiding. Luister de podcastaflevering hier!

17-06-2024

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in Belgie

Villa Pinedo in Belgie

Villa Pinedo werkt grensoverschrijdend en dat bewees de Belgische krant De Morgen gisteren! In een uitgebreid artikel is er aandacht besteed aan onze nieuwe Open Brief, waarbij gescheiden ouders met geslaagde kinderen worden aangesproken. Ook in België speelt hetzelfde probleem, al verplichten veel scholen ouders daar om allebei aanwezig te zijn op de diploma-uitreiking van hun zoon of dochter. Een echte eye-opener!Hier vind je het artikel in een groter formaat.

26-06-2014

Lees nieuwsbericht
VP in Telegraaf: Wij willen twee ouders

VP in Telegraaf: Wij willen twee ouders

Vandaag in de Telegraaf: "Weten jullie wel hoe moeilijk het is om van jullie allebei te houden, terwijl dat soms van één van jullie niet mag?" Jongeren van stichting Villa Pinedo willen met een open brief, die 14 september op de Dag van de Scheiding verschijnt, gescheiden ouders wakker schudden.Download hier Villa Pinedo in de Telegraaf

12-09-2012

Lees nieuwsbericht