Marsha Pinedo en Buddy Rosalee op RTL4 over samengestelde gezinnen
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 21-12-2018
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Marsha Pinedo en Buddy Dionne in Editie NL
Gisteren kwam de film 'Vechtmeisje' voor het eerst in de bioscoop.Β In deze film zie je hoe een meisje omgaat met de vechtscheiding van haar ouders. Buddy Dionne (23) vertelde in Editie NL wat deze film met haar doet. "Het gevoel wat het meisje ervaart, 'Ik moet het allemaal zelf dragen, niks gaat goed, hoe kom ik hier uit?' Dat was voor mij heel erg herkenbaar."Dionne had achteraf gewild dat ze vroeger over de scheiding had gepraat en niet had gedaan of alles goed met haar ging. Daarom is ze erg blij dat ze nu als Buddy zelf andere kinderen kan helpen die een vechtscheiding mee maken.Ook Marsha Pinedo komt aan het woord en vertelt hoe fijn het voor kinderen is om te merken dat ze niet de enige zijn en terecht kunnen bij iemand die het ook heeft meegemaakt. Meer informatie over het Buddyproject vind je hier.Bekijk het fragment in Editie NL hier terug (vanaf minuut 10 minuut 30).Β Dionne schreef ook een blog over de film waarin zij uitgebreider vertelt wat de film met haar doet en hoe zij zich er in herkent.
19-10-2018
Dansoptreden Indy bij Superkids
Wat was het een fantastisch optreden van Indy bij Superkids op SBS6! Een dans gebaseerd op de scheiding van haar ouders. Heel bijzonder dat ze onze open brief 'Aan alle gescheiden ouders' verwerkt heeft in haar dans. En wat een mooie reactie van jurylid Juvat. Indy gebruikte audiofragmenten van het optreden van Isa in de Ziggo Dome tijdens haar dans.https://vimeo.com/371081586Β
05-11-2019
Amber vertelt over de scheiding op FunX
Buddy Amber vertelde vandaag, op de Dag van de Scheiding, over de scheiding van haar ouders op radiostation FunX. Hoe was het om in een samengesteld gezin te wonen? Hoe deed ze het met spullen van het ene naar het andere huis krijgen? En hoe is het om deze ervaringen nu in te zetten om anderen te helpen als Buddy?Luister het fragment hier terug (vanaf 1 uur en 38 minuten).
13-09-2019
