Marsha Pinedo en Buddy Rosalee op RTL4 over samengestelde gezinnen
Door: Villa Pinedo
Geplaatst op: 21-12-2018
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Marsha Pinedo beantwoordt vragen over scheiden bij BNR Nieuwsradio
In het programma 'Ask me anything' op BNR Nieuwsradio, gepresenteerd door Jörgen Raymann, beantwoordde Marsha Pinedo vragen van luisteraars over scheiden.Ook kwam de video ter sprake waarin te zien is dat Isa voor duizenden mensen de brief 'Aan alle gescheiden ouders' voor las in de Ziggo Dome. Jörgen Raymann vindt dat de woorden van Isa je echt in de ziel raken.Luister het fragment terug.
14-09-2018
Inzicht en erkenning: onze vrijwilliger Juliette in NEMO Kennislink
Wat helpt kinderen écht wanneer hun ouders uit elkaar gaan? Onze vrijwilliger Juliette weet uit eigen ervaring hoe groot de impact van een scheiding kan zijn. In het artikel van NEMO Kennislink vertelt Juliette openhartig over haar jeugd, wat zij toen miste en waarom ze zich nu als vrijwilliger bij Villa Pinedo inzet om andere kinderen te steunen die hetzelfde meemaken. Haar verhaal sluit prachtig aan bij de inzichten van wetenschappers en professionals in het stuk: met begrip, erkenning en een luisterend oor kun je als volwassene echt het verschil maken.Benieuwd naar het hele artikel en Juliettes ervaring? Lees het op de website van NEMO Kennislink.
18-11-2025
Column: geraakt door een ervaringsdeskundige
Als Zorg+Welzijn redacteur Sterre onze Buddy Arne interviewt, gebeurt er ineens iets onverwachts.Een avondje eten met je broers en ouders. Het is voor veel kinderen heel normaal. Niet voor Arne. Zijn ouders zijn namelijk op zijn twaalfde gescheiden. Toen hij 21 was had hij desalniettemin een gezellige avond met zijn ouders en broers en in plaats van gelukkig kwam hij woedend thuis. ‘Ik begreep niet meer waarom ik dit had moeten missen al die jaren. Ik wist niet eens dat dit een behoefte van mij was. Ineens kwam alle onderdrukte boosheid naar boven.’HuilenToen hij dat zei moest Sterre huilen. Zij heeft inmiddels ruim 500 interviews gedaan in haar leven, en vaak genoeg over onderwerpen die haar naar de keel grepen, maar dit was de eerste keer dat het haar tijdens een interview te kwaad werd. Het kwam omdat Arne iets zei wat haar raakte. En net als Arne dacht ze: wat gebeurt me nou?Lees de volledige column van Sterre hier.
15-06-2020
