Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
De eerste kerst na de scheiding

De eerste kerst na de scheiding

Door: Villa Pinedo

0

Geplaatst op: 18-12-2012

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Lancering Villa Pinedo

Lancering Villa Pinedo

‘Papa en mama gaan scheiden.’ Maar liefst 70.000 kinderen per jaar krijgen deze nare boodschap te horen. Vaak vergeten de ouders tijdens het geruzie en getouwtrek, dat de kinderen gewoon meeluisteren. Die krijgen hierdoor last van schuldgevoelens, boosheid en schaamte. Daarom is er nu een online platform waar iedereen met gescheiden ouders lief en leed kan delen met lotgenoten.Hart van Nederland maakte er een item over, dat hier is terug te zien. Op de Dag van de Scheiding ging Villa Pinedo van start.

15-09-2011

Lees nieuwsbericht
Open brief 'Aan alle nieuwe partners' op VROUW.nl

Open brief 'Aan alle nieuwe partners' op VROUW.nl

De nieuwe open brief 'Aan alle nieuwe partners van gescheiden ouders' is ook opgevallen bij VROUW. Zij schreven er dit artikel over.

02-11-2018

Lees nieuwsbericht
Online Workshop in De Telegraaf

Online Workshop in De Telegraaf

Gisteren werd het persbericht verstuurd naar alle media rondom een cadeautje voor alle gescheiden ouders. Vrijdag 12 september 2014 is de Dag van de Scheiding en schonken wij alle gescheiden ouders van Nederland een gratis online workshop. De workshop ‘leer kijken door de ogen van je kind’ wordt gesteund door de nieuwe ambassadeur Olympisch schaatskampioen –en tevens kind van gescheiden ouders- Mark Tuitert.Onder andere de Telegraaf pikte dit bericht op en schreef er een artikel over. Dit artikel kun je hier lezen. Het volledige persbericht dat we schreven lees je hier.

11-09-2014

Lees nieuwsbericht