Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
'Kerst bij pa of ma?' Buddycoördinator Rianne geeft tips in VROUW

'Kerst bij pa of ma?' Buddycoördinator Rianne geeft tips in VROUW

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 12-12-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Marsha Pinedo als stoere vrouw in Margriet

Marsha Pinedo als stoere vrouw in Margriet

Het tijdschrift Margriet bestaat 80 jaar. Om dit te vieren heeft Margriet 80 vrouwen geselecteerd voor de expositie 'Gewoon Stoer'in het Amsterdam Museum. Ter gelegenheid van dit jubileum mag Marsha Pinedo van 1 tot en met 8 november samen met 15 andere ‘stoere vrouwen’ schitteren op het Museumplein. Deze reizende tentoonstelling is daarna te zien in Den Haag en gaat later in november nog naar Groningen en Den Bosch. Fotografe Sacha de Boer heeft de kracht van de stoere vrouwen vastgelegd in bijzondere portretten. Alle 80 vrouwen zijn hier te zien.

01-11-2018

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in de krant

Villa Pinedo in de krant

Dat kinderen van gescheiden ouders het soms heel moeilijk kunnen hebben, blijkt wel uit de cijfers die het CBS elk jaar publiceert. Op dit moment gaat één op de drie gezinnen scheiden en dit aantal lijkt enkel maar op te lopen. Om ouders bewust te maken van alle rompslomp die kinderen moeten doorstaan, heeft Wegener Media er een artikel over geschreven. "De zomervakantie is voor kinderen van gescheiden ouders niet altijd even leuk. Ze moeten hun moeder drie weken missen of gaan helemaal niet op vakantie omdat hun ouders ruziemaken over geld. Villa Pinedo biedt steun."Het hele artikel kun je hieronder terug lezen. Klik op de afbeelding voor een vergroting.

18-08-2014

Lees nieuwsbericht
LINDAnieuws over de Open Brief

LINDAnieuws over de Open Brief

Gisteren besteedde LINDAnieuws aandacht aan onze nieuwe Open Brief, waarin wij zes tips geven aan gescheiden ouders met kinderen die onlangs geslaagd zijn voor hun examens. We vinden het ontzettend tof dat de media deze brief zo snel en zo goed hebben opgepakt! We hopen dat er al ouders zijn die het verschil hebben gemaakt bij de diploma-uitreikingen deze week. Natuurlijk zijn nog niet alle uitreikingen geweest, dus de waarde van deze brief is nog steeds ontzettend hoog.Klik hier om het artikel op LINDAnieuws te bekijken!

26-06-2014

Lees nieuwsbericht