Interview in STIEF m/v magazine
Door: Elise
Geplaatst op: 03-04-2018
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
Koffietijd: Marsha Pinedo en Buddy Demi zijn te gast
In januari besluiten veel mensen te gaan scheiden en krijgen veel kinderen dus te horen dat hun ouders uit elkaar gaan. Hoe ga je als ouder hier het beste mee om en hoe is dit voor de kinderen?Marsha Pinedo en Demi Keppel, Buddy bij Villa Pinedo, vertelden hier vandaag over in Koffietijd op RTL 4. Demi was 9 jaar toen haar ouders gingen scheiden en vertelt onder andere dat zij zich na de scheiding verantwoordelijk voelde voor het geluk van anderen waardoor zij haar eigen gevoelens weg stopte. Nu gebruikt zij deze ervaringen als Buddy om andere kinderen te steunen die hetzelfde meemaken.Bekijk het fragment hier terug.
07-01-2020
Villa Pinedo in jongerenkrant 7Days
In het artikel 'Gescheiden ouders: zo overleef je het' in jongerenkrant 7Days geven Villa Pinedo vlogger Yael en Marsha Pinedo 7 tips aan kinderen over hoe zij om kunnen gaan met de scheiding van hun ouders.7Days is een Nederlands nieuwsplatform voor jongeren van twaalf tot en met achttien jaar. Klik op de link hieronder om het artikel te lezen.7Days-GescheidenOuders:ZoOverleefJeHet
05-12-2017
NU.nl: Sanne werd gevraagd voor directeursrol: 'Gekozen om wie ik ben'
Of het nu om een boerderij of een organisatie met honderden werknemers gaat, het overnemen van een bedrijf is geen sinecure. In een reeks met verschillende artikelen vraagt NU.nl (kersverse) opvolgers hoe het ze vergaat in hun nieuwe rol. Sanne Abrahams (36), directeur van Villa Pinedo, vertelt hoe het voor haar is om deze rol van Marsha Pinedo over te nemen. Ik kan het niet voor iedereen 100 procent goed doen, maar ik kan wel luisteren naar de verschillende perspectieven.Wat hoop je de komende tijd te bereiken met de stichting?"Nog meer verschil maken voor kinderen en jongeren met gescheiden ouders. Ze voelen zich vaak alleen of verantwoordelijk voor volwassen zaken. Er gebeurt veel meer achter de voordeur dan we op het eerste gezicht kunnen zien, maar we lijken onze ogen er ook voor te willen sluiten of pas te openen als specialistische hulp nodig blijkt."Lees het artikel op NU.nl hier.
21-02-2022
