Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Interview in STIEF m/v magazine

Interview in STIEF m/v magazine

Door: Elise

Geplaatst op: 03-04-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Villa Pinedo in Jeugdjournaal

Op de Dag van de Scheiding op 9 september, werd er uitgebreid aandacht besteed aan Villa Pinedo in het Jeugdjournaal. Heb je het gemist? Kijk hier het fragment terug via deze link.    

13-09-2016

Lees nieuwsbericht
Hoe werk je duurzaam samen na een scheiding? - Van Vandaag naar Morgen podcast

Hoe werk je duurzaam samen na een scheiding? - Van Vandaag naar Morgen podcast

In de podcast Van Vandaag naar Morgen van Wyzer delen experts hun kennis, inzichten en ervaringen over actuele onderwerpen. Nederland is volop in beweging en staat voor grote opgaven bijvoorbeeld op het gebied van zorg, woningbouw en duurzaamheid. Gemeenten hebben hier een belangrijke rol in. Die rol staat in deze podcast centraal. We gaan in gesprek over wat we vandaag kunnen doen om morgen nog beter en mooier te maken.In de aflevering 'Jeugdpreventie: hoe werk je duurzaam samen na een scheiding?' gaan Marleen Heijsteeg, familiemediator, Sanne Abrahams, directeur Stichting Villa Pinedo en Christa Graafland, kwartiermaker relatie en scheidingsdesk regio Lekstroom in gesprek over duurzaam samenwerken na scheidingen.Luister de podcastaflevering hier!

13-06-2024

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in dagblad Trouw

Villa Pinedo in dagblad Trouw

Afgelopen maandag besteedde dagblad Trouw aandacht aan het feit dat de Tweede Kamer deze week gepraat heeft over het verbeteren van hulp bij vechtscheidingen. In het artikel wordt de Brabantse familierechter Cees van Leuven geïnterviewd, die ingaat over hoe emoties aangepakt moeten worden in de rechtszaal. Een enorm interessant artikel, dat zeker de moeite waard is om te lezen.Klik hier om het artikel te lezen.

12-05-2014

Lees nieuwsbericht