Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Interview in STIEF m/v magazine

Interview in STIEF m/v magazine

Door: Elise

0

Geplaatst op: 03-04-2018

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Boek 'aan alle gescheiden ouders'

Boek 'aan alle gescheiden ouders'

Elk jaar krijgen 70.000 thuiswonende kinderen te horen dat hun ouders gaan scheiden. Soms gaat het goed, vaak ook niet. Dat kan anders.  In Aan alle gescheiden ouders laat Marsha de kinderen zelf aan het woord, in persoonlijke verhalen die iedere ouder zullen raken: wat zij meemaken, voelen en denken. Op een indringende manier openen deze kinderen je de ogen, aangevuld met tips en adviezen van deskundigen en oefeningen waar je meteen iets mee kunt. Zodat jouw kind later kan zeggen: ‘Mijn ouders? Die zijn echt goed gescheiden.’In dit boek laat Marsha Pinedo de kinderen zelf aan het woord, in persoonlijke verhalen die elke ouder zullen raken: wat zij meemaken, voelen en denken omtrent de scheiding van hun ouders. Met tips en adviezen van deskundigen inclusief oefeningen! Heb jij het boek gelezen of wil je het boek graag lezen? Word vrienden met ons op Facebook en blijf altijd op de hoogte van de nieuwste ontwikkelingen.Wist je dat Villa Pinedo ook workshops en trainingen geeft? Als je je aanmeldt voor de workshop, krijg je dit boek gratis. Kijk voor meer informatie kijk je op deze pagina.

30-09-2013

Lees nieuwsbericht
Reporter Jeen in het AD

Reporter Jeen in het AD

Het AD publiceerde vandaag een artikel over de campagne 'Expeditie Scheiding' die Villa Pinedo in samenwerking met de Gemeente Nieuwegein in de gemeente heeft gelanceerd deze week.Rebecca Weisz-Hertsworm, tot voor kort tien jaar scheidingsmediator in Nieuwegein, zegt in het artikel: ,,Ik heb veel met mensen uit de lagere inkomensgroepen gewerkt, voor wie hulp vaak niet bereikbaar is. Kinderen komen vaak uit bij school, maar het zou mooier zijn als kinderen zelf ergens terecht kunnen. Het mooie van het buddysysteem is dat er veel ruimte is voor herkenning, dat iemand met ze meeloopt. De drempel is laag. Ik ben een groot fan van Villa Pinedo.”Lees het volledige artikel hier.

14-03-2020

Lees nieuwsbericht
Buddy Fenna in het Jeugdjournaal over kindgesprekken

Buddy Fenna in het Jeugdjournaal over kindgesprekken

Ook Fenna kan beamen dat het niet altijd goed gaat met de kindgesprekken. Ze was 12 toen haar ouders gingen scheiden en vond het kindgesprek niet zo fijn. Benieuwd wat ze hierover te zeggen heeft? Kijk hier de aflevering terug! Heeft jouw kind ooit een brief gekregen van de rechter? Dan zijn we benieuwd naar zijn of haar ervaring! Samen kunnen we er namelijk voor zorgen dat de processen in de rechtbank kindvriendelijker worden én beter aansluiten. Daar hebben we jullie hulp bij nodig. Laat je jouw kind de enquête ook invullen? Dankjewel alvast!</div> Fenna was niet alleen te zien in het Jeugdjournaal, maar is ook te horen in de speciale podcast-serie over scheiden van het Jeugdjournaal. In de tweede aflevering gaat het over de gesprekken met de rechter en komen verschillende kinderen aan het woord om hierover te vertellen, waaronder Fenna. Je luistert de aflevering hier!

17-07-2024

Lees nieuwsbericht