Mijn gelukkige ingewikkelde familie
Door: Elise
Geplaatst op: 20-11-2017
DEEL dit mediabericht MET ANDEREN
Meer mediaberichten voor jou
NOS Radio 1 en BNR over scheiden
Marsha Pinedo was vanmorgen te horen bij Radio 1 over co-ouderschap en het belang van het inrichten van de maatschappij op scheidingen en kinderen van gescheiden ouders. Zo zou het voor kinderen van gescheiden ouders fijn zijn als post van school naar beide ouders gestuurd wordt, zodat kinderen niet de boodschapper worden en de informatie zelf bij beide ouders moeten zien te krijgen.Klik hier om het fragment te beluisteren (uitzending van 18 december, 8.00-9.00u, vanaf minuut 35).Vanmiddag was Villa Pinedo blogger Malou te gast in het programma 'Ask me anything' op Radio BNR. Luisteraars konden vragen stellen over scheiden. Malou gaf als ervaringsdeskundige antwoord op de vragen.Ā Luister het fragment hier terug (Malou komt aan het woord vanaf minuut 34).Ā Ā
18-12-2017
Lancering Villa Pinedo
āPapa en mama gaan scheiden.ā Maar liefst 70.000 kinderen per jaar krijgen deze nare boodschap te horen. Vaak vergeten de ouders tijdens het geruzie en getouwtrek, dat de kinderen gewoon meeluisteren. Die krijgen hierdoor last van schuldgevoelens, boosheid en schaamte. Daarom is er nu een online platform waar iedereen met gescheiden ouders lief en leed kan delen met lotgenoten.Hart van Nederland maakte er een item over, dat hier is terug te zien. Op de Dag van de Scheiding ging Villa PinedoĀ van start.
15-09-2011
NRC- Even chatten over de scheiding, of gewoon over voetbal
Vandaag verscheen een artikel in NRC waarin Buddy's Ivo en Jet vertellen over het Buddyschap. Jet had eerst zelf een Buddy en zegt hierover: "Er kwamen emoties boven, ik was onzeker en ging gebukt onder een groot schuldgevoel. Als ik bij mijn vader was over dat ik niet bij mijn moeder was en andersom. Ik had het gevoel dat ik altijd iemand teleurstelde.ā Op advies van haar moeder schreef ze zich in voor een Buddy. Dat hielp. "We chatten aanvankelijk een paar keer per week, later eens per week. Dat iemand luisterde was eigenlijk al genoeg, een oplossing was niet eens echt nodig. Ik voelde me begrepen.āNu is Jet zelf Buddy en blij dat ze andere kinderen in dezelfde situatie kan helpen. Wil je ook Buddy worden? Meld je dan hier aan.Lees het volledige interview, waarin Buddy Coƶrdinator Sophie meer vertelt over het Buddyprogramma, hier.
31-10-2019
