Logo Villa pinedo small

Mijn gelukkige ingewikkelde familie

Door: Elise

0

Geplaatst op: 20-11-2017

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

Reacties (0)

Reageer op dit mediabericht 📝

Laat ons weten wat je ervan vindt!

Meer mediaberichten voor jou

Marsha Pinedo in AD over nieuwe cijfers CBS

Marsha Pinedo in AD over nieuwe cijfers CBS

Bijna de helft van de mensen van wie de ouders zijn gescheiden, ziet zijn stiefvader later als 'echte vader’. Eén op de vijf zag zijn biologische vader het afgelopen jaar helemaal niet. Dat blijkt uit onderzoek van het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) en Universiteit van Amsterdam (UvA) dat vandaag verschijnt.Marsha Pinedo benadrukt in het AD dat een goede relatie met een stiefvader niets zegt over de kwaliteit van de band met hun biologische ouder. "Als een stiefvader dagelijks in het leven van kinderen is, kunnen die hem gaan zien als vaderfiguur. Als het contact met de biologische vader ook goed is, kunnen stiefvaders een hele mooie aanvulling zijn in het leven van kinderen.''Lees het hele artikel hier.

17-10-2018

Lees nieuwsbericht
Villa Pinedo in het RTL Nieuws

Villa Pinedo in het RTL Nieuws

Op 31 maart was onze Rachel (13) samen met Marsha Pinedo in RTL Nieuws te zien. De interviews waren naar aanleiding van de publicatie van de rapporten van de Kinderombudsman en staatssecretaris Van Rijn over vechtscheidingen.  Bekijk hier de aflevering terug. Vanaf 5.03 minuut.Rachel is ook 6 weken lang te zien in onze Villa Pinedo online workshop 'Voor alle gescheiden ouders - Leer kijken door de ogen van je kind'. Meer informatie? Bekijk dan ook deze pagina

31-03-2014

Lees nieuwsbericht
Gemeente Amstelveen: Heb je gescheiden ouders en hulp nodig?

Gemeente Amstelveen: Heb je gescheiden ouders en hulp nodig?

De Gemeente Amstelveen plaatste vandaag een artikel in hun krant met organisaties waar kinderen met gescheiden ouders terecht kunnen. Villa Pinedo wordt genoemd als één van deze organisaties. 

28-02-2018

Lees nieuwsbericht