Vervelende gedachte over scheiding
Bo, 8 jaar
Reacties (6)
meer dan 2 jaar geleden
meer dan 2 jaar geleden
Lieve Kimberly ik vind het fijn dat je hebt gereageerd ik zou graag nog eens willen praten zou jij dat ook willen?
meer dan 2 jaar geleden
Hee Bo, wat balen dat je last hebt van vervelende gedachtes over wat er kan gebeuren als je ouders gescheiden zijn. Wat denk je dan bijvoorbeeld? Ik kan mij goed voorstellen dat je je zorgen maakt, dat deed ik namelijk ook. Wat voor mij toen werkte was om erover te praten met iemand in mijn omgeving die ik vertrouw. Dat zorgde ervoor dat de gedachtes minder werden. Misschien werkt dit ook voor jou? Liefs, Elena
meer dan 2 jaar geleden
Lieve Elena fijn dat je hebt gereageerd en ik heb gedaan wat je in de mail hebt gezegd en ja het werkte heel erg bedankt.
1
meer dan 2 jaar geleden
Hey bo! Wat mij helpt is om te gaan tekenen. Zo kan je je gevoelens kwijt in een creative manier! Of schijf een mooi verhaal waarin jij de hoofd persoon bent! Simpel gerecht zoek voor afleiding waardoor je hoofd daar meer mee bezig is dan met die nare gedachtes
meer dan 2 jaar geleden
Hallo Benthe jij bent de derde die reageert ik wil je daarvoor bedanken ik heb nog een vraag:wat voor tekeningen en verhalen maakten je vooral?
1

1