Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small
Villa Pinedo in Belgie

Villa Pinedo in Belgie

Door: Villa Pinedo

Geplaatst op: 26-06-2014

DEEL dit mediabericht MET ANDEREN

respond to letter

Meer mediaberichten voor jou

Amber en Sophie over Eenoudervakanties in het Nederlands Dagblad
VakantieKinderen met gescheiden ouders vakantie en scheiding omgaan met gemis

Amber en Sophie over Eenoudervakanties in het Nederlands Dagblad

In een openhartig interview vertellen onze eigen Amber van Riessen en Sophie Mulder hoe vakanties voor kinderen met gescheiden ouders zowel mooie herinneringen als stressvolle momenten kunnen brengen. Amber deelt hoe zij als kind steun vond tijdens vakanties met eenoudergezinnen en hoe ze omging met het gemis van haar vader of moeder. Sophie benadrukt hoe belangrijk het is dat kinderen ruimte krijgen om hun gevoelens te uiten en dat ouders hun eigen emoties bij iemand anders kwijt kunnen. Samen laten zij zien hoe vakanties niet alleen ontspanning, maar ook waardevolle steun en herkenning kunnen bieden.Benieuwd naar het volledige artikel? Je leest het hier!

09-09-2025

Lees nieuwsbericht
Terugluisteren 'Dit is de dag' van Radio 1

Terugluisteren 'Dit is de dag' van Radio 1

Afgelopen dinsdag was onze Marsha Pinedo te gast bij 'Dit is de dag' van Radio 1. Dit naar aanleiding van het debat van de Tweede Kamer op dezelfde dag over vechtscheidingen. In de uitzending vertelt Marsha over het belang van scheidingseducatie, omdat ouders vaak niet door hebben wat een scheiding met kinderen doet. 'Kinderen worden vaak verscheurd tussen beide ouders, terwijl een kind openlijk van beide ouders moet kunnen houden.' Ook mediator en advocaat Petra Slingenberg is aan het woord in het programma, evenals scheidingsonderzoeker Ed Spruijt. Klik hier om de uitzending terug te luisteren!

13-05-2014

Lees nieuwsbericht
Wij zijn happy: Villa Pinedo centraal in nieuwe Happinez

Wij zijn happy: Villa Pinedo centraal in nieuwe Happinez

Op dit moment doen we een vreugdedansje, aangezien wij in de nieuwe editie van Happinez gekozen zijn als hét goede doel dat tot aan de volgende editie ondersteund wordt! Happinez is van mening dat je geluk altijd moet doorgeven, vandaar dat ze tien procent van het resultaat van de Happinez Webshop aan goede doelen doneren. Wij zijn heel blij dat wij uitgekozen zijn. In het artikel (check ‘m hier) wordt onze Marsha geïnterviewd. Ook zijn er foto’s bijgevoegd van een aantal van onze jonge ervaringsdeskundigen. Zeker tof om te bekijken!

23-04-2014

Lees nieuwsbericht