Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small

Op vakantie zonder overleg!?

Binck, 11 jaar

StiefoudersGedachten en gevoelens(Geen) contact
Mijn vader vind het heerlijk om naar een naturistencamping te gaan, maar ik niet. Dat had ik vorig jaar ook al gezegt (toen we er ook naartoe gingen) maar natuurlijk heeft hij niet geluisterd. dus nu zit ik op een camping waar ik alleen een beetje kan kletsen met mijn maatje (die ik vorig jaar had ontmoet). en het ergste is nog wel dat hij met zijn VRIENDIN hiernaatoe is gegaan. (WTF). soms vraag ik me eigenlijk wel af of hij weleens naar ons luisterd. hooguit doet hij dat wel, maar doet hij er niets mee. dus nu zit ik een week opgeschept op een naturistencamping, waar ik alleen kan hangen omdat je bij het zwemmen al helemaal geen zwemkleren aan mag hebben. en met dit weer is zwemmen echt geen overbodige luxe. dus................ als hij volgend jaar hier weer naartoe gaan, dan blijf ik gwoon bij m'n moeder, die begrijpt mij tenminste wel.
OF

Reacties (1)

Remi

28 jaar

9 maanden geleden

Haa Binck, wat goed dat je dit forum hebt gevonden en dat je jouw vraag hebt gesteld! Begrijp ik je goed dat je op een camping staat waar jouw vader samen met zijn vriendin bloot rondlopen? Niks mis met naturistencampings hoor... Maar dat lijkt me toch best ongemakkelijk!

Ik herken het wel dat ouders weinig rekening met je houden als ze een nieuwe vriend(in) krijgen. Mijn vader heeft meerdere keren een nieuwe vriendin gekregen, na de scheiding. Er was 1 vriendin met wie hij uiteindelijk 4 jaar heeft gehad. Ik wist in het begin niet eens dat hij een nieuwe vriendin had. Op een dag dat ik alleen thuis was(!!!) stond er gewoon ineens een vreemde vrouw voor de deur. Ze stelde zich voor als zijn nieuwe vriendin, dus ja, ik laat haar maar binnen ofzo? 3 uur samen op mijn vader zitten wachten. Super ongemakkelijk!

Ik was zo boos op hem! Ik dacht echt: Zou je niet eerst even aan mij vragen of ik klaar ben om haar te ontmoeten? Nee hoor, ik moest gewoon een wildvreemde binnen laten terwijl ik alleen thuis was. Dus heel herkenbaar Binck, dat ouders heel slecht luisteren en vragen aan je stellen als ze een nieuwe vriend(in) hebben. Alsof ze ineens doof worden als ze verliefd zijn.

Als ik terug denk aan die tijd heb ik spijt dat ik mijn vader nooit heb gevraagd of hij leuke dingen met mij samen wilde doen. Zonder zijn vriendin erbij. Ik denk dat ik het makkelijker had gevonden om te praten over wat ik wilde als ik gewoon even samen met hem was geweest. Misschien had hij het ook wel makkelijker gevonden om naar mij te luisteren.

Hopelijk kun je je toch een beetje vermaken met je maatje, en is het niet al te warm! Groetjes, Remi

0

📝 Geef zelf antwoord op deze vraag

Deel hier jouw ervaring, tips en adviezen!

respond to letter