Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small

Ik wil een andere regeling

......., 10 jaar

Rechten
Mijn ouders zijn gescheiden en ik ben door de weeks altijd bij me moeder en om het weekend ben ik bij mijn vader maar ik wil evenveel bij mijn moeder als me vader zijn. Hoe kan ik dat oplossen ??
OF

Reacties (2)

Eva

21 jaar

meer dan 2 jaar geleden

Hee, goed dat je je vraag gesteld hebt op het forum! Veel kinderen, net als ik vroeger, willen de regeling aanpassen. Het is ook heel normaal dat je papa en mama evenveel wilt zien. Vroeger toen ik hetzelfde gevoel als jij had, heb ik dit verteld aan mijn ouders. Ik vertelde ze dat ik de regeling niet meer fijn vond, en het graag zou veranderen. Misschien is het een idee om dat te bespreken met je ouders. Je kunt dan vertellen dat je papa wat vaker wilt zien. Het is misschien een beetje spannend om zoiets te zeggen, maar je zult zien dat er vaak meer mogelijk is dan je denkt. Als je dat spannend vind, kun je altijd een brief schrijven aan papa en mama waarin je je gevoel uitlegt. Dat is soms wat minder spannend. Groetjes van mij.

0

Pleun

21 jaar

meer dan 2 jaar geleden

Lieve jij! Wat goed dat je deelt dat je meer bij je vader wilt zijn. Toen ik jouw leeftijd had wilde ik ook de afspraken over het wisselen aanpassen. Ik heb dit toen tegen mijn moeder verteld en zij heeft dit toen met mijn vader besproken. We hebben toen een gesprekje gehad waarin ik mocht vertellen wat ik graag wilde en toen hebben mijn ouders gekeken wat mogelijk was met hun werk en de oppas die altijd bij ons thuis kwam. Uiteindelijk heb ik co-ouderschap gehad waarbij ik de ene week bij mijn vader was en de andere week bij mijn moeder. Dat vond ik heel fijn want op die manier kon ik allebei mijn ouders even veel zien :-) Heb je al tegen (een van) je ouders verteld dat je papa meer wilt zien? Mocht je dit nou lastig vinden, dan kan je ook altijd kijken of er een opa/oma of oom/tante is die jou kan helpen bij dit gesprek. Ken je iemand die je hier bij kan helpen? Mocht je het fijn vinden om hier met iemand over te kletsen die dit ook meegemaakt heeft, dan kan jij je hier aanmelden voor een Buddy: https://www.villapinedo.nl/informatie-over-een-buddy/ Succes! En een dikke knuffel voor jou <3

0

📝 Geef zelf antwoord op deze vraag

Deel hier jouw ervaring, tips en adviezen!

respond to letter