Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small

Achterop de motor

Skyler, 12 jaar

Rechten
Ik vraag me af of ik recht heb om te zeggen dat ik achterop bij mijn vader mag- motor- Mijn moeder vindt het eng en ik baal ervan dat ik niet achterop mag mijn vader. Weet iemand of ik zelf mag beslissen of ik achterop mag of niet?
OF

Reacties (2)

Reza

10 jaar

meer dan 2 jaar geleden

Hoi Skyler Ik vind dat je het zelf mag weten Ik hoop dat je nog lekker vaak achterop gaat! Groetjes Reza

0

Adinda

24 jaar

meer dan 2 jaar geleden

Hi Skyler,

Wat fijn dat je je vraag hebt gesteld op het forum van Villa Pinedo. Wat een ingewikkelde situatie. Als ik het goed begrijp zou je graag bij je vader achterop de motor zitten maar wil je moeder dat niet omdat ze dat eng vindt? Klopt dat?

Ik heb zelf niet hetzelfde meegemaakt maar ik herken wel het gevoel dat je iets niet mag van je ouders. Zo vervelend en frustrerend omdat ik dan ook het idee had dat m'n ouders niet eens naar me wilden luisteren, herken je dat? Wat ik soms deed was op een briefje schrijven waarom ik iets wel wilde en dat op een rustig moment uitleggen aan m'n ouders. Of als ik het moeilijk vond om erover te praten dan schreef ik een brief naar ze waarom ik het graag zou willen. Lijkt jou dat ook een idee? Of zou je vader misschien met je moeder erover kunnen praten en uitleggen dat je ook veilig achterop de motor kan zitten?

Als ik eerlijk ben, weet ik niet zeker wat je rechten hierin zijn maar je zou altijd even naar de site van de kinderrechtswinkel kunnen gaan. Zij weten heel veel over kinderrechten, dit is de link naar de site: https://kjrw.eu/

Ik ben benieuwd hoe je hierover denkt en ik hoop dat je wat hebt aan de tips! Sterkte en weet dat je altijd nog mag reageren op deze reactie als je nog een andere vraag hebt! ❤️

Liefs, Adinda

0

📝 Geef zelf antwoord op deze vraag

Deel hier jouw ervaring, tips en adviezen!

respond to letter