Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small

Ouder missen op vakantie

, jaar

In de zomervakantie ben ik voor het eerst 3 weken bij mijn vader. Daar heb ik niet zoveel zin in. Omdat ik mijn moeder 3 weken mis. Hoe gaan jullie hier mee om?
OF

Reacties (3)

Rochanty

ongeveer 4 jaar geleden

Hi lieve Mick. Wat goed dat je deze vraag durft te stellen. Ik herken mijzelf hier heel erg in. Ik miste mijn vader ook heel vaak. Ik kan me dan ook heel goed voorstellen dat je er dan geen zin in hebt. Is het misschien mogelijk dat je met je vader kan overleggen of je misschien 1 dag in de week naar je moeder mag? Of misschien is er een mogelijkheid om met haar elke dag eventjes te videobellen. Dan zie je haar en dan is het misschien ook minder zwaar voor je. Ik hoop dat je des ondanks dit een hele fijne vakantie gaat hebben en hopelijk heb je iets aan mijn advies.

0

ELLA

ongeveer 4 jaar geleden

Lieve Mick, wat fijn dat je Villa Pinedo hebt gevonden en hier je vraag stelt. Je schrijft dat je in de zomervakantie voor het eerst drie weken bij je vader bent, maar dat je daar niet zoveel zin in hebt omdat je je moeder dan drie weken moet missen. Ik kan mij goed voorstellen dat je er niet zo veel zin in hebt, dat had ik ook! In de zomervakantie was ik ook drie weken bij mijn moeder en drie weken bij mijn vader. Dit vond ik altijd erg lang omdat ik normaal gesproken om de week bij de ene ouder was. Wat mij hielp, was om de andere ouder te bellen en soms langs te gaan (dan bleef ik wel eens eten of ik ging er een dagje op uit). Misschien is het ook wel een optie voor jou? Ik hoop dat je iets aan mijn berichtje hebt! Liefs, Ella

0

Stef

bijna 4 jaar geleden

Hey Mick, Knap dat je deze vraag stelt! Ik heb ook vaak 3 weken vakantie gehouden bij mijn vader. Ik bleef dan 3 weken bij mijn vader slapen, terwijl ik daar geen zin in had, net als jij. Na een aantal jaar dit zo te doen, dacht ik dat er verandering moest komen. Ik heb mijn vader verteld wat me dwars zat en toen hebben we samen besloten om de vakantie op te delen. Hierdoor hoefde ik niet 3 weken achter elkaar bij mijn vader te zijn en miste ik mijn moeder niet zo lang. Mijn tip is dus om dit te bespreken met je vader, als je fijn vind kun je vragen of je moeder daarbij helpt. Dat hielp mij toen en ik hoop dat jij er ook snel uit komt! Groetjes, Stef.

0

📝 Geef zelf antwoord op deze vraag

Deel hier jouw ervaring, tips en adviezen!

respond to letter