Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small

Mijn vader wordt snel boos

Prive, 14 jaar

Mijn oudersMijn woonsituatieRuzie
Hoihoi, ik ben een 14 jarig meisje. Mijn ouders zijn al gescheiden sinds ik 2 jaar oud ben. Al hoewel ik hier dus we aan gewend ben geraakt vind ik veel dingen nog steeds lastig. Mijn ouders hebben slecht contact met elkaar. Ik wil volledig bij mijn moeder gaan wonen door verschillende redenen zoals: mijn vader en ik hebben alleen maar ruzie, en dan word die heel boos. Ook heb k geen vrijheid hier en kan k dus niet mezelf zijn. Mijn vader heeft zelf ook problemen maar alsnog kan het niet langer hoe hij tegen mij doet als die boos is. Maar ik weet dus niet hoe k dit op tafel moet gaan brengen, vooral door het feit dat hij dus zo snel boos word. Ik dacht misschien heeft 1 van jullie tips voor mij om dit te doen, want ik heb echt geen idee. Ik heb zelf wel een paar x aangegeven dat ik het niet naar me zin heb, tegen allebei mijn ouders maar daar schoot ik niet heel veel mee op.
OF

Reacties (1)

Lara

30 jaar

10 dagen geleden

Hey Prive,
Thanks voor jouw vraag op het forum. Super moeilijk, om iets aan te geven aan je vader en hij dan misschien boos kan worden. Dit is voor mij heel herkenbaar, toen ik 14 was wilde ik ook niet naar mijn vader en dat durfde ik niet aan te geven want dan was ik bang dat hij boos zou worden. Eerst had ik dit ook al vaker bij mijn moeder aangegeven dat ik niet naar mijn vader wilde, maar pushte ze me toch om naar hem toe te gaan. Maar toen ik bij haar aangaf dat ik bang was dat hij anders boos zou worden en ik heel gespannen was als ik naar hem toe moest en bij hem was (ook dit heb ik een paar keer moeten herhalen) begreep op een gegeven moment mijn moeder het dat het echt niet zo verder kon. Toen heeft mijn moeder dit aan mijn vader aangegeven en heeft zij (denk ik) de boosheid van mijn vader 'opgevangen'.

Ik denk dat mijn moeder vooral dacht dat ze mij moest pushen mijn vader te blijven zien, maar dat ze pas na een tijd kon begrijpen dat dit voor mij echt niet fijn was. Ik zou je dus vooral willen meegeven het te blijven aangeven en te blijven opkomen voor jezelf <3

Groetjes,

Lara

0

📝 Geef zelf antwoord op deze vraag

Deel hier jouw ervaring, tips en adviezen!

respond to letter