Ik snap het gewoon niet
Fajen, 12 jaar
Reacties (2)
ongeveer 1 maand geleden
Hey Fajen, ik dit ook soort gelijke mee gemaakt en ik wist ook niet wat ik er mee moest dus. Hier een tip ga meet van 10 hoe voelt dit voor mij voelt dit goed voor mij of niet?, en heb je misschien iemand in je omgeving die je vertrouwt misschien een oom of tante?
27 dagen geleden
Hoi Fajen,
Wat een ontzettend heftige situatie waar je in zit. Ik kan me voorstellen dat het heel gek is om al die dingen te lezen en horen over je ouders.
Toen mijn ouders aan het scheiden waren, vond ik ook een mailtje waarin allemaal dingen stonden waar ik niks van af wist. Ik schrok daar toen heel erg van en durfde het tegen niemand te zeggen.
Wat knap dat je het wel met je vriendinnen hebt gedeeld. Fijn dat je mensen om je heen hebt met wie je dat soort dingen kan delen.
Zo te horen heb je vooral behoefte aan duidelijkheid en die kan je denk ik alleen van je ouders krijgen. Je kan proberen zelf het gesprek met je vader en moeder aan te gaan, maar als je dat nog wat te spannend vindt kan je ook vragen of een andere volwassene er bij wil zijn. Een oom, tante, juf of meester bijvoorbeeld. Op school hebben ze altijd een vertrouwenspersoon, daar zou je ook naar kunnen vragen. Soms is het al makkelijker als je het niet alleen hoeft te doen.
Veel liefs,
Doutsen
0

0