Ik weet niet of ik boos verdrietig of teleurgesteld ben
Olyvia, 12 jaar
Reacties (2)
ongeveer 1 jaar geleden
Hey Olyvia, goed dat je Villa Pinedo hebt gevonden! Wat ontzettend vervelend om te lezen dat je momenteel een achtbaan van emoties ervaart. Weet wel dat dit helemaal niet gek is!
Toen mijn ouders gingen scheiden voelde ik ook allerlei emoties tegelijk. Heel frustrerend vond ik dat! Na verloop van tijd wordt dit gelukkig minder, geloof me! Voor nu heb je daar alleen niet zoveel aan... Nu voel je die achtbaan van emoties en dat is super irritant!
Heb je fijne mensen in je omgeving waarmee je kunt praten? Misschien een familielid of vriend/vriendin?
Of lijkt het je misschien fijn om te kletsen met een buddy van Villa Pinedo? Mocht je dit nog niet kennen, dan vind je via deze link meer info -> https://www.villapinedo.nl/informatie-over-een-buddy/
Wat mij helpt in vervelende situaties is om het van me af te schrijven. Ik heb daarvoor een notitieboekje waarin ik mijn gevoelens en gedachtes opschrijf. Daardoor kan ik het vaak wat beter loslaten. Heb jij dat wel eens geprobeerd?
Heel veel succes!!
Liefs, Fleur
ongeveer 1 jaar geleden
Hey Olyvia,
Wat fijn dat je Villa Pinedo hebt gevonden en dat je iets hebt geschreven over wat er in jouw hoofd en hart omgaat. Dankjewel daarvoor, dat vind ik heel dapper van je.
Ik wil je graag laten weten dat het helemaal oké is om soms even niet te weten wat je voelt. Of om allerlei dingen door elkaar te voelen. Dit herken ik ook van toen mijn ouders gingen scheiden en soms heb ik er nog steeds wel eens last van.
Ook kan ik mij goed voorstellen dat je allerlei vragen hebt en deze graag zou willen stellen. Dat is ook heel normaal, ik wist ook niet goed wat ik kon verwachten toen mijn ouders uit elkaar gingen. Zelf denk ik er ook vaak over na of ik de vragen die ik nog voor mijn vader heb, wel zou moeten stellen. Ik vraag me dan af of het mij iets oplevert of dat ik er misschien nog meer van in de war raak. Heb jij dat ook?
Weet in ieder geval dat jij al jouw vragen hier bij ons op het Forum mag stellen en dat je je kunt aanmelden voor een Buddy die heel graag met jou meedenkt. Diegene heeft een soortgelijke ervaring en kan daarom goed aan jou vertellen hoe het bij hem/haar is gegaan en wat heeft geholpen: https://www.villapinedo.nl/ik-wil-een-buddy/
Lieve Olyvia, hopelijk wordt de achtbaan waar je nu in zit snel wat rustiger en kun je een fijn gesprek hebben met je vader. Wij zijn er voor je! Veel sterke en een dikke knuffel door het scherm heen.
Liefs, Emmy
0
0