Liever geen rechtszaken
, jaar
Reacties (7)
meer dan 3 jaar geleden
Lieve Roan, wat goed dat je een berichtje hebt geplaatst op dit forum. Kan je misschien verder uitleggen wat je niet wilt doen? Groetjes, Rohini (zij/haar)
meer dan 3 jaar geleden
Roan wat vervelend voor je
0
meer dan 3 jaar geleden
O wat sneu
0
meer dan 3 jaar geleden
Wat bedoel je precies?
0
meer dan 3 jaar geleden
Hoi Roan, wat is je vraag? Ik zou graag met je mee willen denken!
0
meer dan 3 jaar geleden
Hey Roan, als ik het goed begrijp wil je geen rechtszaak, maar wil je wel je mening laten horen. Klopt dat? Dat is kan lastig zijn. Je wilt zelf keuzes maken, maar als dat nu niet lukt, lijkt het misschien wel dat er een rechtzaak nodig is. Ik heb zelf niet eerder in de buurt van een rechtszaak gezeten, maar probeerde wel altijd aan mijn papa en mama te vertellen wat ik eigenlijk het liefste wilde. Kan dat bij jou? Villa Pinedo heeft ooit een blog geschreven over de rechten van een kind. Deze kun je hier lezen en misschien heb je er iets aan; https://www.villapinedo.nl/blog/wat-zijn-mijn-rechten-als-kind/ Hopelijk heb je er iets aan. Ke kunt ook een Buddy bij Villa Pinedo aanvragen om met iemand te chatten die bijvoorbeeld ervaring heeft met een rechtszaak. Succes Roan. Je bent niet alleen. ❤️ Liefs, Romy
0
ongeveer 3 jaar geleden
hi! mijn ouders hebben pas een rechtszaak gehad waar ik erg tegen op keek. Ik wilde het liever ook niet. want als het over een rechter ging dacht ik gelijk aan straf recht. Ik vond het vooral lastig om mijn moeder best verdrietig te zien toen zei de brief ook las. Ik mocht ook niet mee beslissen. Ik kreeg het te horen via een brief die ik krijg van de rechtbank. En ik snap dat je het liever niet hebt. Ik heb er met mijn psycholoog over gehad.Ik heb mijn ouders goed uitgelegd wat ik wilde. Ik hoop dat jou mening ook gehoord mag worden.
0

0