Ik weet het niet meer
Evi, 13 jaar
Reacties (3)
meer dan 1 jaar geleden
Hey Evi,
Wat vervelend voor je, zeg. Toen ik 13 was en mijn ouders uit elkaar waren vond ik dit ook heel lastig. De middelbare school was best veel en mijn ouders waren ook veel aan het zeuren tegen mij. Wat voor mij toen hielp was om te sporten, ik zat op hockey en dat vond ik hele fijne afleiding! Ook schreef ik in een schriftje hoe ik mij voelde... dat luchtte vaak op. Schrijf jij weleens van je af? Misschien dat het jou ook helpt.
Je zou ook een Buddy bij Villa Pinedo kunnen aanvragen, zodat je erover kan chatten en je niet alleen hoeft rond te lopen met deze gevoelens. Hier kan je daar meer over lezen: https://www.villapinedo.nl/ik-wil-een-buddy
Sterkte lieve Evi en weet dat je niet alleen bent!!
Groetjes,
Lara
meer dan 1 jaar geleden
Hee Evi, wat goed dat je dit hier deelt! Ik kan mij goed voorstellen dat dit een lastige periode is. Voor mij was die tijd aan het begin van de middelbare school ook erg zwaar. Mijn ouders waren ook veel aan zeuren. Gelukkig kon ik hier na een tijdje wel beter mee om gaan. Ik ging zelf vaak sporten of wat doen met vrienden als afleiding en om even weg te kunnen van thuis.
Weten je ouders het ook dat je het momenteel even wat zwaarder hebt? Misschien kun je proberen om dit met ze te bespreken en misschien kunnen ze je wel helpen.
Succes en sterkte Evi!
0
meer dan 1 jaar geleden
Hee Evi,
Fijn dat je deze vraag stelt op het forum!
Mijn ouders zijn ook op mijn vierde gescheiden, dus daarin kunnen we elkaar een high five geven ;) Ik ben inmiddels 20, maar ik had ook veel moeite op de middelbare school. Ik voelde mij best wel overweldigd met alles wat op mij af kwam. Opeens moest ik allemaal toetsen maken, een heel eind fietsen, hele lange dagen op school zitten, dingen combineren en nog allemaal dingen. Ik begrijp dus goed dat het lastig is.
Wat mij heel erg hielp is om lijstjes te maken van alles wat ik moest doen. Zo sportte ik ook best veel naast school en had ik ook nog wel eens zin om wat leuks te doen. Door die lijstjes kreeg ik wat rust in mijn hoofd, omdat alles wat in mijn hoofd zat, lekker op papier stond. Dat doe ik nu trouwens nog steeds en werkt voor mij heel fijn!
Mijn ouders zeurden soms ook wel wat op mij, wat ik gedaan is veel praten met mijn ouders. Hierdoor gingen ze mij beetje bij beetje ook wat beter begrijpen.
Jij kan dit, Evi!
Liefs, Esther
0

0