Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small

Kerst vakantie 🎄

lena, 13 jaar

Gedachten en gevoelensSteunBelangrijke momenten
hi met lena Binnenkort kerst vakantie hoe kan ik dna omgaan meer wisels en sheiding en eenzaam gevoel heben julie tip eb voor jullie ook een hele fijne vakantie gewenst ✨🧇🎄
OF

Reacties (1)

Gaby

30 jaar

5 maanden geleden

Lieve Lena,

Wat heerlijk dat je bijna kerstvakantie hebt! Tegelijkertijd snap ik heel goed dat het ook best veel kan zijn om in deze periode tussen je ouders te wisselen.

Als ik terugdenk aan Kerst toen mijn ouders net gescheiden waren, vond ik het extra gezellig dat ik bij allebei cadeautjes kreeg. Maar eerlijk is eerlijk: van het heen en weer gaan werd ik soms ook wel moe.

Wat mij toen hielp, was af en toe even rustig aan doen. Doe iets waar jij blij van wordt! Voor mij was dat muziek luisteren, oortjes in en even in mijn eigen wereld. Dat gaf me rust, maar ook weer nieuwe energie.

Ik hoop dat jij ook iets vindt wat jou helpt als het even veel voelt.

Liefs,
Gaby

0

📝 Geef zelf antwoord op deze vraag

Deel hier jouw ervaring, tips en adviezen!

respond to letter