Jullie verhaal
lena, 13 jaar
Reacties (2)
6 maanden geleden
Hey Lena,
Wat fijn om te horen dat het al iets beter gaat! Zijn er nog dingen waar je op dit moment mee zit?
Het is moeilijk om in een korte reactie uit te leggen wat mij allemaal heeft geholpen, maar in het kort: praten helpt echt. Na de scheiding heb ik meerdere keren met een psycholoog gesproken, omdat ik erg verdrietig was en niet goed wist wat ik met mijn gevoel moest doen. Door te praten met iemand die neutraal was kon ik mijn hart luchten.
Tijdens de therapie kreeg ik de opdracht om een brief te schrijven aan mijn vader, waarin ik vertelde wat mij dwarszat en wat ik van hem nodig had om de scheiding beter te kunnen verwerken. Dat luchtte enorm op.
Als ik me daarna nog verdrietig voelde, maakte ik een lijstje met dingen die wÊl goed gingen of die mij blij maakten. Vaak merkte ik dan dat er meer fijne dingen in mijn leven waren dan ik dacht.
Hopelijk helpen deze tips een beetje.
Liefs,
Gaby
6 maanden geleden
Hey lieve Lena, mijn verhaal is heel lang (ik ben inmiddels al 29 jaar!) maar ik wil je alles vertellen wat jij wilt weten. Wat vind jij moeilijk om mee om te gaan? Dan kan ik je misschien tips geven hoe ik daarmee om ben gegaan! Liefs x
0

0