Papa en mama missen
jule, 8 jaar
Reacties (4)
bijna 2 jaar geleden
Hey Jule!
Wat fijn dat je het forum hebt gevonden. En super dapper dat je deze vraag stelt.
Vroeger mistte ik ook wel eens mijn papa als ik bij mijn mama was. Of ik mistte mijn mama als ik bij mij papa was. Het is natuurlijk niet leuk, maar heel veel andere kinderen hebben dit ook. Je bent dus niet de enige die dit heeft.
Wanneer mis je ze het meeste? Zelf had ik het als ik ging slapen en wanneer ik wakker werd. Hier heb ik een aantal tips voor, die voor mij ook hebben geholpen. Misschien vind jij ze ook wel fijn. Je mag het altijd proberen.
1- Ik nam een foto mee van mijn mama en legde die in mijn kamer bij mijn papa. Ook nam ik een foto mee van mijn papa en die legde neer in de kamer bij mijn mama. Hier kon ik dan even naar kijken, dit vond ik fijn. 2- Bellen of even een Whatsappje sturen. Hierdoor kreeg ik een fijn gevoel. Ik kon ze welterusten zeggen of even hun stem horen. 3- Ik nam iets mee van mijn mama naar mijn papa. Bijvoorbeeld een shirt van haar, of een knuffel die ik had gekregen van haar. Dit deed ik ook andersom. Dan nam ik iets mee van papa, naar mama toe.
Kan je hier iets mee lieve Jule? Ik hoop dat ik je heb kunnen helpen.
Liefs, Saar
bijna 2 jaar geleden
je kunt bv: een pyama ( of ander kleding stuk) van mama ( die naar haar ruikt) menemen naar je vader. en andersom ook van je vader menemen naar je moeder en je kunt er mee slapen en knuffelen dus dan voelt het toch of ze bij je zijn.
0
bijna 2 jaar geleden
hallo jule! goed dat je om hulp vraagt! toen ik vroeger mijn mama miste als ik bij papa was had ik altijd haar kettinkje. ik had een kettinkje van haar gekregen en altijd als ik haar miste voelde ik aan mijn ketting en had ik het gevoel alsof ze altijd bij me was. als ik nachtjes moet slapen had ik altijd een shirt die naar haar rook mee zodat ik altijd het gevoel had dat ze naast me lag. dit kan je natuurlijk ook doen met een shirt van papa! als papa of mama bijvoorbeeld altijd een geurtje dragen zou je die ook nog kunnen spuiten op een knuffeltje zodat die ook naar hun ruikt. ik hoop dat het wat helpt! liefs, Fleur
0
meer dan 1 jaar geleden
Hoi jule wat ik altijd doe met mijn moeder is dan geeft mijn moeder een briefje naar me mee en dan kan ik die in bed lezen en op de achterkant beantwoorden doei.
0
0