Logo Villa pinedo small
Logo Villa pinedo small

Doen wat ik wil of 'lieve vrede'?

, jaar

Hi! Ik zit er heel erg mee. Mijn 20e verjaardag dit jaar. Mijn ouders zijn al 11 jaar gescheiden en tot op de dag van vandaag hebben de 2 kanten van mijn familie een hekel aan elkaar. Vroeger heb ik altijd 2x mijn verjaardag gevierd maar ik heb altijd gezegd dat ik mijn verjaardag maar 1x zou vieren als ik op mijz3lf ging wonen. En dat is dit jaar het geval. Ik weet echt niet wat ik moet doen.. Vier ik 1x mijn verjaardag, wetende dat mensen van wie ik veel hou niet zullen komen. Vier ik 2x mijn verjaardag om de lieve vrede te bewaren. Of moet ik het dit jaar maar gewoon niet vieren. Al het advies is welkom. Ik ben radeloos. Gr. Robin
OF

Reacties (3)

Anne

bijna 7 jaar geleden

Hoi Robin! Wat een ontzettend herkenbare kwestie. Super lastig is dat. Ik kan me heel goed voorstellen dat het een hele lastige situatie voor je is. Toch zul je de keuze uiteindelijk zelf moeten maken. Het is maar net wat jíj het belangrijkste vind. Ik vind het vooral onwijs pijnlijk voor jou als er mensen niet komen als je je verjaardag maar één keer zou vieren. Wat ik zelf zou doen, is ook even over de toekomst nadenken: als je je verjaardag nu ook twee keer viert, ga je dat de komende jaren dan ook zo blijven doen? Wanneer ga je dan nog maar één keer je verjaardag vieren? Kan het ook zijn dat het meevalt en het niet zo erg is als je denkt, als je ze toch allemaal op één verjaardag laat komen? Ik vind het ontzettend balen voor je. Je verjaardag moet een dag voor jou zijn, waarop je met jezelf bezig kunt zijn en niet met de mensen om je heen. Heel veel succes met de situatie!

0

Robin

bijna 7 jaar geleden

Hi Anne! Bedankt. Je bevestigd mijn eigen gedachten. Mijn neiging gaat ook uit naar 1x mijn verjaardag vieren. Ik heb helemaal geen zin om mij in vreemde bochten te wringen. Dat doe ik al te lang. Bedankt voor je reactie! Robin

0

Yesica

bijna 7 jaar geleden

volgt je hart. Als mensen echt van je houden kunnen ze voor een half dag vergeten dat ze een andere niet mogen hebben. Je kan tenmiste het proberen/ experimenteren hoe het gaat. Wie weet krijgen ze elkaar een kans om de verleten even aan een kan te laten.

0

📝 Geef zelf antwoord op deze vraag

Deel hier jouw ervaring, tips en adviezen!

respond to letter